نمایشگاه/رویداد Microsoft's E3 2017 Press Conference

منتظر رونمایی از عنوان چه استودیویی در کنفرانس مایکروسافت هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    120
  • نظرسنجی بسته شده است .

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
c81g_img_11699.gif

زمان برگزاری کنفرانس: 22 خرداد سال 1396، ساعت 1:30 بامداد
  • آنچه در پیشِ روست

درست سال پیش بود که فیل اسپنسر در پایان کنفرانس E3 2016، از پروژه‌ای رونمایی کرد که مزایایی بیشتر از توان کنسول‌های کنونی در اختیار بازیکنان و سازندگان قرار می‌دهد؛ مزایایی همچون پشتیبانی از کیفیت 4K واقعی که سخت‌افزاری قدرتمند را طلب می‌کند. رفته رفته مشخص شد که این پروژه، یعنی اسکورپیو، قرار است از خانواده‌ی Xbox One باشد و نه نسلی جدید از کنسول‌های خانگی مایکروسافت و اسپنسر چندین بار در مصاحبه‌های مختلف تأکید کرد که هر چه برای اسکورپیو عرضه شود، برای One هم عرضه خواهد شد اما سوال اینجاست؟ چگونه؟ اختلاف گرافیکی بین این دو کنسول، همین الان بر روی کاغذ بسیار فاحش است و این چالشی خواهد بود که مایکروسافت باید آن را پاسخ دهد. به‌علاوه، این کنسول چه قیمتی خواهد داشت؟ طراحی آن به چه شکل است؟ چه بازی‌هایی در هنگام عرضه قرار است از مزایای اسکورپیو استفاده کنند؟ عنوان جدیدی در راه خواهد بود؟ اصلا نام کنسول چیست؟ از آنجا که در این E3، پروژه اسکورپیو رونمایی کامل دارد، به جواب تمامشان خواهیم رسید؛ آن هم در 90 دقیقه و با متفاوت‌ترین کنفرانس مایکروسافت در این سال‌های اخیر، روبه‌رو خواهیم بود.
  • اخبار
9zr8_untitled-10.jpg

- استودیوی 343i تایید کرده که در E3 امسال حضور خواهد داشت ولی زیاد مشتاق نباشید چون نه خبری از Halo 6 است و نه از نسخه‌ی سالگرد Halo 3! آن‌ها گفته‌اند که «یک چیز کوچک» برای E3 کنار گذاشته‌اند. تیمِ آنلاکد از IGN در این ویدیو گزارش داده که احتمالاً شاهد Halo 5.5 یا به عبارتی Halo 5: ODST خواهیم بود.

wj2j_ssd.jpg

- سکوت خبری Crackdown 3 هم نگران کننده بود و انتظار می‌رفت که این بازی هم به سرنوشت Fable Legend و Scalebound دچار شود ولی با انتشار خبری در چند مدت پیش، متوجه شدیم که Crackdown 3 به عرضه شدن نزدیک است و با این اوصاف، قطعاً در E3 2017 حضور خواهد داشت.

bhj4_refund.jpg

- طبق این عکس که چند وقت پیش لیک شده بود، مایکروسافت قرار است قابلیت بازپس‌گیری پول را به ایکس‌باکس لایو اضافه کند و اگر شما عنوانی را خریداری و فقط دو ساعت از آن را تجربه کردید، می‌توانید طی 14 روز بازی را به صورت دیجیتالی برگردانید و پول خود را تحویل بگیرید. انتظار می‌رود که این قابلیت در E3 امسال، رسما تایید شود.

0ih4_صض.jpg

- مایکروسافت استفاده از نشان تجاری عنوان Scalebound را دوباره تمدید کرده‌است! البته این می‌تواند به این معنا هم باشد که شاید این کمپانی در آینده به ساخت این عنوان برگردد ولی بعضی از کاربران توییتر پا را فراتر گذاشته‌اند و ادعا کرده‌اند که بازی در دست ساخت است توسط یک شرکت نزدیک به مایکروسافت و البته خود این کمپانی هنوز واکنشی نشان نداده که شاید E3 محل خوبی برای اینکار باشد.

تاپیک در حال آپدیت ...

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
به هر حال بهتر از یک کنفرانس یک ساعته ست!
بعد گفتن تاریخ انتشاره بازی ها، یا تریلر لانچ بازیی که نزدیکه عرضه ست اصلا چیز عجیب یا بدی نیست! حتی اگر نک باشه!:D
اون NnK هم اتفاقا جزو JRPGهایی بود که تو غرب هم خوب تحویل گرفته شد!
به هر حال، نشون دادن بازی های انحصاری و معرفیه تاریخ عرضه شون، مشکلی نداره! (و جوری نمیشه که کنفرانس +2018 باشه! اما قبل کنفرانس همه بازی های 2017 رو نشون بدن! )

Disida هم انحصاری بود و دو سه روز زودتر معرفی شد:|
بازی جدید سازنده Until Dawn هم توی Pre Show معرفی شد! و قابلیت PlayLink ... (البته این اگر بود، میرفت کنار کتاب توهم! ولی میشد تریلر سینمایی ازش برا کنفرانس ساخت!)
بازی بود، خیلی هم بود! ولی برنامه ریزی فاجعه بود!
از یک نظرم درست میگی ضدحال بزرگتر این بود اکثر اینایی هم که نمایش دادن مال 2018 بودن و بهتر بود اینا واسه تبلیغ ۲۰۱۷ هم حضور داستن در کل حرفت درسته

ma_fa198

کاربر سایت
Jun 18, 2010
998
نام
محمد
کدوم 22 تا انحصاری دقیقا ؟! 20 تاش ایندی بود که اونم اکثرش lunch exclusive هست یعنی انحصاری لانچ که اصن انحصاری خوندن همچین چیزایی خودش نشون دهنده عمق فاجعس ! قشنگ فقط خواستن بازی با کلمات بکنن که امثال شما هم بگید انحصاری بود در حالی که واقعا نبود ! به نظره من بدترین کنفرانس تاریخ مایکرو بود چه از لحاظ انحصاری چه از لحاظ نحوه نشون دادن بازی ها چه از لحاظ معرفی و قیمت گذاری کنسول جدید . اگر این یکی از بهترین کنفرانس های مایکرو بود که دیگه هیچی ...
به شخصه بعد از تموم شدن کنفرانس با تمام وجود احساس کردم به شعورم توهین شده! یه تعداد زیاد ایندی رو به اسم انحصاری ( که اونام انحصاری نیستن!) به خورد ملت دادن! (و اسپنسر همواره در حال افتخار کردن به کارهایی هست که دوستانش امسال انجام دادن!) .هر بار که کلمه انحصاری رو می شنید آدم فک می کرد که الان یه گرافیک فک بر انداز و محتوای بزرگسالانه رو قراره نشون بدن! ولی خوب همون طور که همتون دیدین محتوای بازی ها برای سنین 2 تا 5 سال مناسب بود! (البته حرف من مشخصاً درباره مالتی پلتفورم ها نیست) .بخش سخت افزاری کنفرانس هم که واقعا اعجوبه قرن بود! از قدرت کنسولی حرف زدن که هیچ دلیلی بر اثبات قدرتش ارائه نشد! حضرت اسپنسر فرمودند کنسول one x می تونه ماینکرافت رو میتونه 4k اجرا کنه! الان واقعا این دلیله که ملت برن one x بخرن؟ گرافیک بازی هایی که نمایش داده شد در حدی بود که من مطمئنم 360 هم می تونه تمامی اون به اصطلاح انحصاری ها رو 4k اجرا کنه! قیمت هم که با توجه به محتوا فاجعه بود! یعنی بدترین وضعیتی بود که مایکرو میتونست بهش برسه! رفتن متریک کلا مایکروسافت رو با کمبود محتوا رو به رو کرده!

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
کیفیت بد نمایش های X1X در کنار قیمت
روی این قدرت مانور داده. قیمت ارزونی هم نداره.
همه premium quality میخوام با نرخ صلواتی !! :D. X1X شاهکار مهندسیه، از هر تکنولوژی دراین صنعت بهترینش رو داره. چرا فکر میکنید گرونه؟ این قیمت برای کنسولی که از هر چیز بهترینش رو داره واقعان مناسبه.

کنفرانس ابکی بود. چرا باید SoT اون همه زمان داشته باشه. داشت خوابم میبرد سره نمایش SoT. اقایون گیر اوردن مارو. اخه کدوم دیوانه ی میاد فکرش رو مشغول فلان گیم Indie کنه با کیفیت 4K HDR؟ اصلن Indie به همون ظاهر ساده ولی محتوای غنی ش هست که محبوبه نه این چیزها.

توقع داشتم بتل تاد یا نینجا گایدن جدید یا هر گیمی خوب انحصاری دیگه رو ببینم که نشد. ماکروسافت اگر میخواد پول مارو داشته باشه باید اسلحه های گنده رو کنه :D وگرنه تموم مالتی پلتفروم ها روی PC با قیمتی ارزونتر و کیفیتی به مراتب بالاتر قابل دسترس هستن.

• Like
Reactions: pbgame

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
خب یه نظری در مورد کنفرانس مایکروسافت بدیم.

به نظرم کنفرانس خوبی بود. هرچند بعضی قسمتهاش خسته کننده شد ولی در کل خوب بود. قیمت Xbox X هم خب یه قیمت معقولی هست هرچند انتظار داشتم رقابتی تر بشه.

کنسول Xbox X شاهکار طراحی و مهندسی مایکروسافت بود. هیولای مینیاتوری :D شاید بهترین تشبیه برای این کنسول باشه. قدرتمند هست ولی طراحی عالی و جمع و جوری داره و فوق العاده زیبا به نظر میرسه و به شخصه از PS4 Pro خیلی بیشتر ازش خوشم اومد.

نمایش های Anthem و State of Decay و Sea of theives خوب بودن و من از دیدنشون لذت بردم. به نظر میرسه حمایت از بازیهای 2 و 2.5 و 3 بعدی پلتفورمر در دستور کار مایکروسافت قرار داره و این برای من یک خیلی خوبه

موضوع اصلی اینه که مایکروسافت سیاست خاصی رو در پیش گرفته که یه جورایی شبیه استیم هست. یعنی میخواد یه سیستم استیم گونه ای رو برای کنسول گیمرها ایجاد کنه که امیدوارم موفق باشه. مایکروسافت داره سعی میکنه با ارائه سرویس‌های متنوع مثل گیم پس، گلد، اکسس و بک وارد، بها دادن به عناوین مستقل و سرپا نگه داشتن فرانچایزهای محبوب قبلی خودش (کاری که استیم نکرد) مثل هیلو و گیرز و ... تعریف جدیدی از کنسول گیمینگ ارائه بده و شما بتونید یه سیستمی مانند استیم روی پلتفرم کنسول ایجاد کنه. از طرفی حمایت اندکی هم از PC بکنه و اون دسته مشتری رو هم برای خودش نگه داره.

مطمئنا در آینده ما شاهد طیف وسیع از بازیهای نسل 6 و 7 و 8 بر روی یک پلتفرم واحد خواهیم بود (با استفاده از قابلیت بکوارد) و این باعث میشه کنسول گیمرهای زیادی به سمت این سیستم بیان (یکیش خود من :D) از طرفی دو پلتفرم سخت افزاری مختلف رو برای گیمرها فراهم کرده که انتخاب کنند. ساست مایکروسافت خیلی با سونی متفاوت هست. یکی تمرکزش روی تولید بازی‌های جدید و زیاد و یکی دیگه تولید بستری مناسب برای ارائه بازی‌های مختلف و متفاوت با سلیقه گیمرها است.

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
دو روزه هی میخوام در مورد کنفرانس بنویسم، از بس ناامید و دلسردم که دستم نمیاد چیزی تایپ کنم! مایکروسافت علنا هیچ برنامه ی کوتاه مدتی نداره و حدسم اینه که تا 2019، AAA دندون گیری برای کنسول نداشته باشه چون مثل اینکه تیم های داخلی و نزدیک به مایکرو، کنسول پایه اشون همین وانِ ایکسه و کیت هاش رو حدود 7-6 ماهی بیشتر نیست که دریافت کردند. به عبارتی اگر فرض بگیریم مایکرو قصدی برای ساخت AAA انحصاری و بلاک باستر داشته باشه، حالا حالا اثری ازشون توی بازار نمی بینیم. تازه گفتم اگه خبری از بازی باشه!
و اینجا یه چیزی خیلی توی ذوق میزنه، مبنای ساخت وان ایکسه و قطعا تقاوت کیفیت بین Xone Orginal و ایکس بالا خواهد بود! بحث Enhancement نیست، بحث اینه که اختلاف فاحشی بوجود میاد بین دو کنسول در حد دو نسل!
تنها نکته مثبت در مورد ایکس، مکانیزم و طراحی فوقالعاده اونه. خیلی هم زیباست.
------------
با شرایط مالی الان خودم و این وضع مایکرو، فکر کنم گیم رو دیگه بزارم کنار. :D:(

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
دو روزه هی میخوام در مورد کنفرانس بنویسم، از بس ناامید و دلسردم که دستم نمیاد چیزی تایپ کنم! مایکروسافت علنا هیچ برنامه ی کوتاه مدتی نداره و حدسم اینه که تا 2019، AAA دندون گیری برای کنسول نداشته باشه چون مثل اینکه تیم های داخلی و نزدیک به مایکرو، کنسول پایه اشون همین وانِ ایکسه و کیت هاش رو حدود 7-6 ماهی بیشتر نیست که دریافت کردند. به عبارتی اگر فرض بگیریم مایکرو قصدی برای ساخت AAA انحصاری و بلاک باستر داشته باشه، حالا حالا اثری ازشون توی بازار نمی بینیم. تازه گفتم اگه خبری از بازی باشه!
و اینجا یه چیزی خیلی توی ذوق میزنه، مبنای ساخت وان ایکسه و قطعا تقاوت کیفیت بین Xone Orginal و ایکس بالا خواهد بود! بحث Enhancement نیست، بحث اینه که اختلاف فاحشی بوجود میاد بین دو کنسول در حد دو نسل!
------------

وان اورجینال که کلا از رده خارج شده چون تمرکز مایکروسافت الان فقط روی اس هست و ایکس. ولی اینکه بیس روی ایکس باشه اصلا جالب نیست. همین الان که بیس سازنده ها روی اس هست یه سری مشکلات داره (مثل اون افت فریم علف ها توی prey ) و اگه بیس بشه ایکس رسما فکر کنم بازیها روی وان اس با فریم 20 اجرا بشن :-"

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
ولی خداوکیلی دمه مایکرو گرم عجب کنسولی زده . هم کوچیکه هم قدرتش زیاد برعکس x one معمولی که بزرگ و تو خالی بود . حالا بزارید بیاد بازیارو رو 4k بزنیم بعد میفهمیم مایکرو چی ساخته .
الان شما نگا کنید این بازیارو ادم با ته گرافیک رو 4k بزنه :
Farcry 5
Metro
Doom
Call of duty
Red dead 2
Need for speed
خوب حالا بده با یه کنسوله 500 دلاری اینارو با ته گرافیک بازی کنیم ؟
واقعا هیولایی واسه خودش ^:)^

• Like
Reactions: pbgame

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
پشم هایم
این فورتزا چقدر خوب بود مخصوصا بارونش
700تاماشین^:)^
فقط نگرانم رو وان اصلی خوب نباشه من که فقط بخاطر فورتزا وان گرفتم اگه بخواد درحد کنسول نسل قبلی ساپورت کنه و بازی هاش مشکلات فنی و کمبود محتوا نسبت بهxداشته باشن دیگه کلا بیخیال فورتزاو xbox..میشم

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,660
نام
سهيل
------------

گرچه هردو کنفرانس در مجموع برای من ناامید کننده بود ولی تقریبا میشه گفت که هردو در عین حال قابل پیش بینی هم بود.

ماکروسافت الان 343i ، Collision و Rare و Turn10 را داره. از بین اینها به نظر تنها Rare دو تیمی باشه. خب یعنی کلا 5 تا بازی AAA پتانسیل معرفی داره از استدیوهای داخلی. از این 5 تا دوتاش یعنی See Of Thives و Forza7 در نمایش بودند. Collision هم که تازه 7-8 ماهه بازیش را عرضه کرده. ماکروسافت میتونست در این کنفرانس دو تا تیزر از بازی Collision و تیم دوم Rare و یک تریلر از Halo 6 نشون بده.نهایت پتانسیل این بود.ولی خب بنا به دلایلی نگه داشتند برای سال بعد.پس سال بعد قطعا این عناوین حضور خواهند داشت :

Halo 6
بازی جدید Collision (احتمالا Gears5).
Forza Horizon 4
بازی تیم دوم Rare

یعنی به صورت پیش فرض سال بعد سال بهتری قطعا خواهد بود.در مصاحبه دیروز هم فیل گفته یک بازی انحصاری معرفی نشده هم داشتیم که چون در مراحل اولیه ساخت بود نگه داشتیم برای سال بعد. حالا احتمال داره یک بازی از مجموعه اون چهارتای بالایی باشه یا بازی یک استدیو Second Party.

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,867
نام
Sajjad
یعنی به صورت پیش فرض سال بعد سال بهتری قطعا خواهد بود.در مصاحبه دیروز هم فیل گفته یک بازی انحصاری معرفی نشده هم داشتیم که چون در مراحل اولیه ساخت بود نگه داشتیم برای سال بعد. حالا احتمال داره یک بازی از مجموعه اون چهارتای بالایی باشه یا بازی یک استدیو Second Party.
بازی شعبه جدید PG بوده:Shrewd::D

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
نمی دونم راسته یا نه اما استقبال از قرفه های مایکرو خیلی خوب بوده
همین طور نظرات حسابی مثبت بودن!!
اینا هم همون کنفرانسی که ما دیدیم رو دیدن؟:D

یک سری شایعات هم در مورد obsidian بوده که داره برای مایکرو انحصاری میسازه!
پ.ن:کلا تا اینارو ورشکست نکنه ول کن نیست مایکرو:D

Royal343

کاربر سایت
Jul 28, 2016
33
نمی دونم راسته یا نه اما استقبال از قرفه های مایکرو خیلی خوب بوده
همین طور نظرات حسابی مثبت بودن!!
اینا هم همون کنفرانسی که ما دیدیم رو دیدن؟:D
فرق اونا با ما اینه که انتظاراتشون براساس کل کل تو یه سایت پر از تینیجر شکل نگرفته.
مثلا میگفتن Anthem تا ابد انحصاریه! واقعا خب که چی!
من تنها چیزی که از مایکرو میخوام وقت گذاشتن سر انحصاریاش، مخصوصا هیلو.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
منم حقیقتا مثل اکثر دوستان حس و حال تایپ کردند درباره کنفرانس مایکروسافت ندارم چون با عدم رونمایی از بازی جدید هرچند برای سال 2018 نا امید شدم.

ولی به هر جهت بگذریم این نظرسنجی رو تو توییتر جف کیلی دیدم خیلی برام عجیب بود !!!

vjwp_photo_۲۰۱۷-۰۶-۱۴_۰۱-۱۷-۰۳_(2).jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر