Microsoft Press Confrence| E3 2013

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,667
نام
محمد
خب کم کم داریم به زمان کنفرانس E3 مایکروسافت نزدیک میشیم. مایکروسافت مانور زیادی روی E3 امسال داده و به نظر میاد قراره بازی های بزرگی رو نمایش بده، طبق گفته مایکروسافت 15 بازی انحصاری مخصوص Xbox One (هاردکور، کینکت، آرکید) قراره تو کنفرانس نمایش داده بشن. تو این تاپیک اخبار و اطلاعات در مورد کنفرانس قرار می گیره.

44881963803178384072.jpg

زمان برگزاری کنفرانس: دوشنبه 20 خرداد ساعت 21:00 به وقت ایران
مدت زمان کنفرانس: 90 دقیقه
زمان سنج تا لحظه شروع کنفرانس

بازی های تایید شده جهت نمایش در کنفرانس
Forza Motorsport 5/Turn 10/Microsoft Studios
Quantum Break/Remedy/Microsoft Studios
Ryse/Crytek/Microsoft Studios

استودیوهایی که تایید شده بازی خود را نمایش خواهند داد
Black Tusk Studios
Rare

شبکه های پوشش دهنده مراسم
XBOX
Twitch

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: g4mer

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
من فقط دلم میخواد واسه فردا اون یوسف مهدی یه مرضی چیزی بگیره حاضر نشه کلن ، بقیه بخش ها مطمئنا به قدر کافی فاز میدن ... >:d:d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,667
نام
محمد
بعد یه نگاه بکن بازی بانجی اون اولا که تایید شد اینجا گفتن ایول 100% انحصاری ماکروسافته.
خبر از نمایش فیفا تو Cf ماکروسافت شد ملت همیشه در صحنه گفتن احتمالا انحصاری ماکروسافت میشه :biggrin1:
بعد در یک اقدام حماسه آفرین نسخه ی نسل بعد COD: Ghost رو به نام ماکروسافت زدن :biggrin1:
عکس از کاور Mirror's Edge 2 اومد که نه به باره نه به داره اسمشم گذاشتن خاله موندگار :biggrin1:
بازی بعدی Respawn هم که با یه شایعه سندش رو زدن.
نسخه ی نسل بعد MGS V هم که تور راه محضره :biggrin1:
تا فردا حکم The Witcher 3 صادر میشه.
انحصاری از Epic هم که قطعی میدونن. (حالا باز این مورد محتمل تره با توجه به سابقه ی همکاری اپیک با ماکروسافت)
Fifa و CoD رو که کسی نگفت، یکی دو نفر یه چیزی گفتن فقط :D بازی Respawn که دیگه شایعه نیست، تو Game Informer گفته بازی واسه XOne و 360 و PC میاد یعنی به نظر میاد خبرش صحت داشته باشه :D یا مثلا همون MGS V رو تو تاپیک سونی هم چند نفر گفتن واسه نسل بعد انحصاری سونی هست، یعنی همه میخوان بزنن به نام خودشون :D

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
Fifa و CoD رو که کسی نگفت، یکی دو نفر یه چیزی گفتن فقط :D بازی Respawn که دیگه شایعه نیست، تو Game Informer گفته بازی واسه XOne و 360 و PC میاد یعنی به نظر میاد خبرش صحت داشته باشه :D یا مثلا همون MGS V رو تو تاپیک سونی هم چند نفر گفتن واسه نسل بعد انحصاری سونی هست، یعنی همه میخوان بزنن به نام خودشون :D
البته همچین بگی نگی یه خورده بیشتر از یکی دو نفر بودن :D بعد اطلاعات GI کاملا رسمی و تایید شده ـست؟ تا وقتی به صورت رسمی تایید نشده پس شایعه ـست :D
فقط MGS V ــه که 50-50 هست. (البته من به شخصه 70 به 30 به نفع سونی میدونم :D)

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
البته همچین بگی نگی یه خورده بیشتر از یکی دو نفر بودن :D بعد اطلاعات GI کاملا رسمی و تایید شده ـست؟ تا وقتی به صورت رسمی تایید نشده پس شایعه ـست :D
فقط MGS V ــه که 50-50 هست. (البته من به شخصه 70 به 30 به نفع سونی میدونم :D)

GI رسمی نیست ؟! GI که مجله داخلی نیست بیاد احتمالات رو بده. اخبار و مقالاتش رو مستقیما از سازنده بازی میگیره

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,667
نام
محمد
البته همچین بگی نگی یه خورده بیشتر از یکی دو نفر بودن :biggrin1: بعد اطلاعات GI کاملا رسمی و تایید شده ـست؟ تا وقتی به صورت رسمی تایید نشده پس شایعه ـست :biggrin1:
فقط MGS V ــه که 50-50 هست. (البته من به شخصه 70 به 30 به نفع سونی میدونم :biggrin1:)
انحصاری شدن CoD و Fifa اینقدر خنده داره که اصلا نمیشه راجع بهش فکر کرد :D حالا MGS V و ME2 اینا شرایطشون خیلی مشخص نیست ولی CoD و Fifa؟ :D
اطلاعات GI رو خیلی جاها تایید کردن، حالا فردا مشخص میشه قضیه چیه واقعا :D

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,157
قبلا گفتم، بازم میگم. بهترین چیز در حال حاضر برای من اینه که اون Infiltrator رو بیان بگن بازیه، حالا انحصاری یا مولتی:D فعلا اون تنها بازی ایه که منو به خرید کنسول جدید وادار میکنه، حالا تا ببینیم بقیه بازی ها چی هستن:D
اصولا شایعات Made in Bazicenter رو به هیچ وجه نباید جدی گرفت چون همگی Fanboy Dreamــی بیش نیستند و فاقد هر گونه ارزش مادی و معنوی میباشند.

به یه عده بخوای واگذار کنی ابراز امیدواری میکنن که کاز هیرای هم تو کنفرانس ماکروسافت حضور داشته باشه و 3-4 تا انحصاری از 1st Party های سونی برا X1 و 360 معرفی کنه.
چرا این پست رو اینجا نداده بودی؟:-/ تو این تاپیک یادت افتاد بگی یه دفعه؟:-/

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
GI رسمی نیست ؟! GI که مجله داخلی نیست بیاد احتمالات رو بده. اخبار و مقالاتش رو مستقیما از سازنده بازی میگیره
تا اونجا که من میدونم قراره تو شماره ی ماه July گیم اینفورمر معرفی بشه و تا الان به صورت رسمی معرفی کامل نشده. تو GI هم گفته نشده که پلتفرم هاش چی هست و چی نیست.
Brought to the Internet’s attention by a NeoGAF user, Titanfall is slated for PC and Xbox One, with an Xbox 360 version “being developed by someone else,” – this last bit was rumored back in April.
کلا اطلاعاتی که از بازی موجوده خیلی قدیمیه و چیز جدیدی بهش اضافه نشده.

لینک
انحصاری شدن CoD و Fifa اینقدر خنده داره که اصلا نمیشه راجع بهش فکر کرد
biggrin1.gif
حالا MGS V و ME2 اینا شرایطشون خیلی مشخص نیست ولی CoD و Fifa؟
biggrin1.gif

اطلاعات GI رو خیلی جاها تایید کردن، حالا فردا مشخص میشه قضیه چیه واقعا
biggrin1.gif
اینو باید به اونایی بگی که این حرفا رو میزدن، نه من :D
چرا این پست رو اینجا نداده بودی؟
yahoo_7.gif
تو این تاپیک یادت افتاد بگی یه دفعه؟
yahoo_7.gif
اونجا دارن انتظاراتشون از کنفرانس رو میگن نه احتمالاتشون رو :D

متاسفانه مچ گیری موفقیت آمیزی نبود :D ترای هاردر نکست تایم :D

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
بانجو کازویی رو مایکروسافت میخواد تو نسل جدید هم عرضه کنه؟! یادش بخیر چه روزگاری داشتم با بانجو کازویی...360 رو که خریدم باندل بانجو کازویی بود یه بانجو کازویی اورجینال توش بود منم مینداختم تو 360 بازی میکردم:d

پ.ن: هایپ شدم! من که هایپ نمیشدم هایپ شدم:|

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,103
نام
مصطفی
عاقا بنظرتون چند درصد احتمال داره GeoW4 نمایش داده بشه؟ نمیدونم چرا الان هایپ شدم اینو ببینم! تا قبل از این همش ترولش میکردما اما الان بصورت خودجوش شدم فن GeoW4!:D جدی میگم!:D
صفر در صد :d ولی اگه نمایش داشته باشه یه چیزی میبینیم تو این مایه ها :d
sf16kr2ykg0r830nynrl.jpg

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
دوستان من الکی خیلی بهpgr5برا360امیدوار شدم اصلا ماکرو استودیو ریسینگ ساز سومی داره که بتونه این بازی رو بسازه؟؟؟

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
GeOW 4 خیلی زوده الان اما ممکنه در حد این که بگن واسه 1 سال دیگه دارن روش کار میکنن یه خبری چیزی ازش بدن :d

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
سایت هایی که این لحظات تاریخی رو به نمایش میکشن لطفا لینکشونو قرار بدید:d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر