MicroSoft point رایگان 100% واقعی . دریافت از مایکروسافت

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
سلام دوستان امروز یک برنامه خیلی خوب پیدا کردم با این برنامه می تونید پوینت
به اکانتتون اظافه کنید:))
لینک دانلود > http://www.mediafire.com/?xvtayduocfqg115
من دانلود کردم و ازم یوزر و پس Winodows Live رو خواست منم بهش دادم (یه وقت سوء استفاده نکنه)x) بعد نذاشتم طمع منو بگیره :d 800 و 1600 و 3200 و 4800 فکر کنم داشت من 1600 تا اضافه کردم>:)>:) :)) بعدشم یه پیام داد که هر 4 ساعت یه بار بیشنر استفاده نکنید که خطر بن شدن داره:-o بعدشم گفت تا 24 ساعت آینده پوینت ها وارد اکنتتون میشه ;) میگم نکنه تا 24 ساعت آینده یه وقت بن بشم ؟:((

آخرین ویرایش:

a-l-i0917

کاربر سایت
Aug 27, 2010
160
نام
علی
من دانلود کردم و ازم یوزر و پس Winodows Live رو خواست منم بهش دادم (یه وقت سوء استفاده نکنه)x) بعد نذاشتم طمع منو بگیره :d 800 و 1600 و 3200 و 4800 فکر کنم داشت من 1600 تا اضافه کردم>:)>:) :)) بعدشم یه پیام داد که هر 4 ساعت یه بار بیشنر استفاده نکنید که خطر بن شدن داره:-o بعدشم گفت تا 24 ساعت آینده پوینت ها وارد اکنتتون میشه ;) میگم نکنه تا 24 ساعت آینده یه وقت بن بشم ؟:((

نه فکر نکنم چون خودش هم همین کارو توی این ویدیو انجام داده
لینک ویدیو { http://www.youtube.com/watch?v=aozPXrZxy08&feature=fvsr}

آخرین ویرایش:

masoud_persia

کاربر سایت
Apr 26, 2008
270
نام
مسعود
من خودم از بینگ بار استفاده میکنم، مایکروسافت واسه تبلیغ بینگ این کارو میکنه، من بیش از 1200 پوینت گرفتم.
نگرانی امنیتی هم نداره، چون مال خود مایکروسافته نه سایت دیگه.

alirgame

کاربر سایت
Nov 5, 2005
92
من خودم از بینگ بار استفاده میکنم، مایکروسافت واسه تبلیغ بینگ این کارو میکنه، من بیش از 1200 پوینت گرفتم.
نگرانی امنیتی هم نداره، چون مال خود مایکروسافته نه سایت دیگه.
من داشتم استفاده میکردم
با همین ایمیلی که گیمرتگ ام رو ساختم
یهو جلوشو گرفت
گفت سیستم تشخیص داده شما مال امریکا نیستین و از این حرفا

یه مقدار توضیح میدی چجوری 1200 تا کشیدی ؟
بعد اینکه کد میده یا مستقیما شارژ میکنه ؟

Riddler

کاربر سایت
Aug 17, 2009
438
نام
مرتضی

حالا این کار جواب داد ؟؟؟ :d:d:d

aryan90

کاربر سایت
Aug 26, 2010
109
نام
آرین

ابنو بدنید که هیچوت هیچی مفتی گیر نمیاد اگه هر چیزی مفت بود منتظر عواقبش باشید

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,249
امروز 400 پوینت من هم رسید, البته 2 روز پیش سفارش داده بودم. دو تا اکانت bing دیگه هم دارم که تا آخر هفته 500 امتیازی میشن. ببینم واسه اونا هم میتونم پوینت بگیرم یا گیر میدن. :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر