MicroSoft point رایگان 100% واقعی . دریافت از مایکروسافت

abbas_1m

کاربر سایت
Jan 23, 2012
29
مراحل رو رفتم تو تولبار bing هم روزانه 30 تا داد ولی وقتی تو پروفایلم تو سایت xbox میرم هیچ خبری نیست باید چیکار کنم؟
من اینارو پر کردم
عکس رو ببینید

http://p30upload.com/download.php?imgf=1334752874_2223edfe4e3.jpg

بعدش این اومد

http://p30upload.com/download.php?imgf=1334753002_2223edfe4e3.jpg

لطفا یه نفر بطور کانل جز به جز مراحل رو بگه ممنون میشم
کسی نیست جوابمو بده؟

---------- نوشته در 09:04 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:03 PM ارسال شده بود ----------

کسی جواب نمیده؟

MASTER_021

کاربر سایت
Aug 4, 2011
168
نام
Ali
بچه ها قول داده بودم یه تاپیک در مورد اکانت ساختن بینگ بدم اگه می خواید راحت تر اکانت بسازید برید به این لینک راستی هر سوالی هم داشتین بپرسین.

silent hill72

کاربر سایت
Jan 8, 2012
539
نام
henry
دوستان ميدونم اصلا ربطي نداره اما تو xbox live rewards ميخوام stats ـم رو ببينم ميگه فلش پلير بايد داشته باشي، كسي فلش پلير واسه موزيلا رو داره :d لينكشو بديد لطفا

اون نمیدونم چرا ولی من فلش بلیر هم نصب کردم ولی بازم state مو نشون نمیده و صفحه عادی میاد نمیدونم چرا

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
یک روش دیگه خیلی راحت:D من امروز رفتم با میلی که ایکس باکس لایو ثبت نام کردم پیام های که ایکس باکس فرستاده رو نگاه کردم یکیش زده بود 160 microsoft point for yor زدمش کد داد

swanton

کاربر سایت
Apr 13, 2009
400
نام
ALI 7
یک روش دیگه خیلی راحت:biggrin1: من امروز رفتم با میلی که ایکس باکس لایو ثبت نام کردم پیام های که ایکس باکس فرستاده رو نگاه کردم یکیش زده بود 160 microsoft point for yor زدمش کد داد

برای من هم فرستاده بود
واسه dlc کال اف که فکر کنم 1200 پوینت میخواد و مایکروسافت گفته ما 160 تا بهتون میدیم تو همون ایمیل

کسی غیر از من از ایکسباکس لایو رواردز پوینت نگرفته ؟؟؟؟--xbox live rewards

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
برای من هم فرستاده بود
واسه dlc کال اف که فکر کنم 1200 پوینت میخواد و مایکروسافت گفته ما 160 تا بهتون میدیم تو همون ایمیل

کسی غیر از من از ایکسباکس لایو رواردز پوینت نگرفته ؟؟؟؟--xbox live rewards

شاید چند صفحه دیگه بگردی سری های دیگه بازی cod بازم بده من هم mw3 بود هم mw1 یعنی کلا 320 تا.

------------------------
ماهم رواردز ثبت نام کردیم اما تو میل چک کردم نبود

Mr.Kennedy

کاربر سایت
Oct 6, 2011
180
نام
علی
سلام دوستان برای این بینگ ریواردز چه ** پی ان بگیریم خوبه؟؟؟ که سرورش تو آمریکا باشه؟؟؟
ساکس خوبه کسی این جا نداره؟؟؟؟ سرورش توی آمریکاست دیگه؟

آخرین ویرایش:

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
من یه بار قبلا ثبت نام کرده بودم که بسته شد
حالا دو روزه که دوباره ساختم اما متاسفانه 85 تا بیشتر نداده و الان همه Discover ها تیک خورده و دوباره فعال نشده که بتونم روشون کلیک کنم و ریوارد بگیرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر