نمایشگاه/رویداد Microsoft Gamescom 2015 Press Conference

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
3py08v7ftf98.jpg

p905qeskccp5.gif

hk8142v0jq19hvrbjye6.jpg

o80yart2l2fdss4y2zhc.jpg
wt128x455a7w.gif
0unlkdf66l0p.gif

7zv3ommzaevj.jpg
d43vtwi0dhsb.gif

ftifv7wcser7.gif
ddpd70uifgyz.gif

7iv7c0palsjpqw4ptc5k.jpg

tyw47st4huk4.jpg
lz3890y2wb3q.jpg
djlw78kmv2ah.jpg

mhhv1jjibigj.jpg
1o7nf72oro5i.jpg
0by52271kh7s.jpg

تشکر ویژه از
ヽ(。_°)ノ بابت طراحی بنر ها

تاپیک به مرور آپدیت می شود...

آخرین ویرایش:

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
حالا شاید زود قضاوت کرده باشم چون کیفیتی که دیدم داغون بود ولی مدل لارا و نورپردازی بنظر خیلی خوب میامد:d

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
در مجموع کنفرانس خوبی بود بسی لذت بردم به جای halo wars 2 l من انتظار Aoe رو داشتم فقط من تنها مشکلم با این قدرت های فت و فراوون کوانتوم بریک هست نمیدونم نمایشش هاش اینقدر بازی ساده و راحت به نظر میرسه یا اینکه کلا بازی ساده ای هست انگار محدودیت نداره قدرت های شخصیت اصلی

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
KI3 بهترین خبر کنفرانس برای ما بود:D
FMS6 هم نمایش زیبایی داشت:x
QB فوق العاده بود و چقدر اکشنش سریع بود،قیافه طرف هم عوض کردن خیلی بهتر شدش:D
TR نسبت به نسخه قبل چقدر پیشرفت کرده بود،حق انتخابا برای رد کردن مراحل هم گسترده و خوب بودش
گزارش کردن Halo رو کجای دلم بزارم؟! یک دمویی داستانی ازش نشون میدادین!
سوپرایز:x:bighug:

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
SC خیلی جهات خوب بود ولی خیلی جهات واقعا بد بود...

طراحی کرکتر رو دوست داشتم و هدفونش و اینا و نوع رفتارش , دانته ای میزد...

ولی گیم بلی خیلی خیلی خیلی ضعیف بود {فریم ریت رو اصلا کاری نداریم} منظورم اینه که بازی باید H&S میبود یطورایی ولی میکس نوع مبارزات سری Xenoblade بود با FF XV خیلی بد بود...
یطورایی به MMORPG میزد , من به کامیا باور دارم ولی گیم بلی باید سریع تر و اکشن تر میبود و اون فاز اعداد رو هم دیگه نیدونم...
فکر کنم بازی تمرکزش روی آنلاین باشه یطورایی...

جهان باز هم هست فکر کنم !؟‌

:-"

ب هرحال زوده برای قضاوت...
:d

من حس میکنم کنسل میشه...

کنسل میشه؟!

بازی اکشن RPG هست شما انتظار H&S داری؟ فاز شما دقیقاً چیه؟

دقیقا فازشون چی بود این 3 تا بازی رو همون اول کنفرانس نشون دادن؟ کارگردانی مراسم ضعیفه واقعا :D امیدوارم برای اواخر کنفرانس سورپرایز داشته باشن.

اتفاقاً حرکت جالبی بود. هر سه بازی مدت زمان زیادی بود معرفی شده بودن ولی نمایشی نداشتن و همون ابتدای کنفرانس هر سه رو نشون دادن تا دیگه فکر کسی سمتشون نره. طوری که بقیه کنفرانس رو با خیال راحت دیدیم و انصافاً چیزهای جدیدی هم برای دیدن داشت . KI3 و HW2 هم به خودی خود سورپرایزهای خوبی بودن.

نکته مثبت کنفرانس هم نبودن FL بود که بیش از حد توی کنفرانسهاشون حضور داشت.

BIGnote

کاربر سایت
Apr 14, 2010
1,040
نام
مجید
این رمدی دقیقا چیکار کرده با این انجین و افکتها؟:| مخصوصا اون صحنه آخر که محیط مدام در حال تغییر بود. بدون شک تکنیکال مارول بود. گرافیک، انیمیشن های کمبات، حرکت دوربین، گیمپلی بشدت یونیک و فوق العاده بود.

nd.jpg

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,591
نام
محمد
راستی این Shawn Ashmore هم حضورش خیلی جالب بود چون تو Live Action هم حضور داره. به نظر میاد واسه Live Action برنامه خوبی در نظر گرفتن :D
اتفاقاً حرکت جالبی بود. هر سه بازی مدت زمان زیادی بود معرفی شده بودن ولی نمایشی نداشتن و همون ابتدای کنفرانس هر سه رو نشون دادن تا دیگه فکر کسی سمتشون نره. طوری که بقیه کنفرانس رو با خیال راحت دیدیم و انصافاً چیزهای جدیدی هم برای دیدن داشت . KI3 و HW2 هم به خودی خود سورپرایزهای خوبی بودن.
اون کامنت رو همون اوایل کنفرانس دادم، فکر نمی کردم تا آخرش اینقدر خوب پیش بره :D

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
راستی این Shawn Ashmore هم حضورش خیلی جالب بود چون تو Live Action هم حضور داره. به نظر میاد واسه Live Action برنامه خوبی در نظر گرفتن :D

اون کامنت رو همون اوایل کنفرانس دادم، فکر نمی کردم تا آخرش اینقدر خوب پیش بره :D
واقعا عوض کردن شخصیت اصلی رو
نگفتن چرا ؟

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,254
نام
امیرحسین
چه قدر تریلر QB خوب بود! آدم دلش می خواست وسط ویدئو کنترلرو برداره شروع کنه به بازی کردن:D قدرت نویسندگی lake با این کست عالی و البته Little Finger از همین الان آدم رو می زاره تو کف :d در کل بسیار کیف کردیم با این ویدئو :D

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,864
نام
Sajjad
مغز من اون حجم افکت کوانتم بریک رو نمیتونه درک کنه، حالا ایکس باکس وان چجوری داره پردازش ـش میکنه جای سوال داره!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر