Metro: Last Light | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
جنگیه بازی؟
جنگی؟
منظور از جنگی چیه؟
بازی اینجوریه که زمین خراب شده بر اثر انفجار اتمی.حالا گروهی جهش پیدا کردن.گروهی هم برای بقا میجنگن.کلیت داستان اینه.(البته نکات دیگری هم داره).ولی چون جو آخر الزمانی داره خیلی فضا سنگین و تاریکه.بهتره خودت تجربش کنی پشیمون نمیشی

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
آقا من 2 ساعت از بازی رو انجام دادم..چند تا مشکل داشته تا حالا..1.صداگذاری بد..موسیقی حین بازی خوبه..هوش مصنوعی جونورا ضعیفه..ماله آدما خوبه..2.یک ایراده بسیار اساسی که اعصابم و خورد کرد این بود که یه جا اکسیجن ماسکش تمام شد و همون جا اتوماتیک بازی سیو شد و دو قدم جلوتر مرد و وقتی بازی رو ریلود میکرد همونجا دوباره میمردی ..پس مجبور شدم مرحله رو از اول برم..واقعا واسه بازی که اینطوری تبلیغ میکنه زشته این حرکت..
یعنی باید بیخیال سیو اتومات بشیم؟! جا واسه سیو داره یا حتما باید اتوماتیک سیو بشه؟!

Last edited by a moderator:

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
جنگیه بازی؟
داداش به دل نگیز من کلی با این حرفت حال کردم بچه بودیم کنترا میزدیم میخواستیم بگیم کنترا رو بزار میگفتیم بازی جنگیرو بزار دمت داغ
کلا بازیش اول شخصه - اکشنه - یه نمه ترسناکه البته بیشتر سنگینه تا ترسناک - در کل پیشنهاد میشه نسخه قبلو بزنی بعد بیای سراغ این من با اینکه قبلی رو زدم ولی تا وقتی 1 بار دیگه تموم نکنم سراغ این نمیام
فعلا

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
بازيرو شروع كردم.
عالي شروع ميشه.همون جو سنگينو داره.مثل شماره قبلي هم داخل مترو همه دارن كارهاي خودشونو انجام ميدن.اصلحه هاي بازي هم طراحي خوبي دارن و تير اندازي باهاشون براي من لذت بخشه واقعا.گرافيك بازي هم به نظر من خيلي خوبه.آهنگ هاي بازي هم كه عالين.از منو گرفته تا خود بازي

The Old Gamer

کاربر سایت
Feb 27, 2013
186
نام
AhmadReza
بچه ها سایت معدن بازی قابلِ اطمینان هست یا نه؟؟؟
باید با این بازی آهنگ سنگین از حصین رو گوش داد:
"هِــــــــــی چه فازِ سنگینی//همه چی سیاه سفید چیزی رنگی نیست"

---------- نوشته در 12:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:51 PM ارسال شده بود ----------

من که سفارش دادم بیارن
شدید منتظرم..
عشق است جو سنگین :D

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
بازيرو شروع كردم.
عالي شروع ميشه.همون جو سنگينو داره.مثل شماره قبلي هم داخل مترو همه دارن كارهاي خودشونو انجام ميدن.اصلحه هاي بازي هم طراحي خوبي دارن و تير اندازي باهاشون براي من لذت بخشه واقعا.گرافيك بازي هم به نظر من خيلي خوبه.آهنگ هاي بازي هم كه عالين.از منو گرفته تا خود بازي

نظر من همین دقیقا همینایی که بهرام گفت؛ هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر