Metal Gear Solid V: The Phantom Pain | Xbox 360

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
واقعاً مسخره بود! این تنها متالگیری بود که تاحالا گرفته بودم. میدونستم این بازی یه جور مقدمس و کوتاهه. ولی نه دیگه انقد. همش یه مرحله‌ی مسخره داره و تموم. غیر از اینکه 200 جا هی بنویسه: نویسنده:: هیدئو کوجیما، داستان: هیدئو کوجیما، داستان اورجینال: هیدئو کوجیما و...: هیدئو کوجیما، چیز دیگه‌ای ندیدیم:|

HAM1DR37A

کاربر سایت
Mar 10, 2014
266
نام
حمید
اقا قضیه چیه؟بازی رو خریدم.نصب کردم.حجمش فقط 1.6 گیگ هست.بازی کامل هست؟نسخه دمو هست؟
:|
بله بازی کامله و کلا حداکثر 1.5 ساعت گیم پلی داستانی داره ، البته ماموریت جانبی هم داره که بدک نیست ولی با ماموریت اصلی قابل مقایسه نیست.
همین قدر بگم که برای اینکه اچیومنت ها به 1000 برسه یک اچیومنت 250GS داره :d

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
بچه ها یه چیز رو من درست متوجه نشدم! بازی کلا نصبِ اجباری اونم فقط روی هارد داره؟

اگه بازی ریلیز جهانی بشه و داشبورد رو به 16537 آپدیت کنیم نمیشد رو دستگاه های معمولی رو فلش بازی رو نصب کرد؟

آخرین ویرایش:

jimbo666

کاربر سایت
Jan 28, 2013
155
منم دقیقا همین سوال رو دارم. ممنون میشم یکی جواب بده.

آقا کسی که جواب ما رو نداد ولی مثل اینکه بازی روی فلش هم نصب میشه:
https://www.konami.com/support/mgsV/
خواهشا اگه کسی توضیح تکمیلی داره یا بازی رو روی فلش نصب کرده بیاد بگه ما دقیقا باید چی کار کنیم. آیا آپدیت داشبورد لازمه یا نه. ممنون.

N1M4Ghost

کاربر سایت
Jul 19, 2012
300
نام
Nima
خوب مثل اینکه این بازی 1.7 گیگابایت نصب اجباری داره ولی نگران نباشید چون رو فلش هم نصب میشه
این عکس رو از سایت خود Konami گرفتم اینم آدرسش: Konami Support
MGSV.jpg

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,145
نام
آرمان
حتما باید رو هارد نصب باشه واسه اجرا؟:|

بچه ها یه چیز رو من درست متوجه نشدم! بازی کلا نصبِ اجباری اونم فقط روی هارد داره؟

اگه بازی ریلیز جهانی بشه و داشبورد رو به 16537 آپدیت کنیم نمیشد رو دستگاه های معمولی رو فلش بازی رو نصب کرد؟

میشه فایل نصبی بازی رو دانلود کرد ریخت رو فلش و از فلش ریخت رو هارد؟ که دیگه واسه دوساعت بازی دیسک حروم نشه؟

منم دقیقا همین سوال رو دارم. ممنون میشم یکی جواب بده.

لطفا یکی راهنمایی کنه که چطور باید بازی رو روی فلش نصب کرد

رو اکسترنال هم نصب نمیشه یا فقط هارد داخلی؟
این کوجیمای مادر به فلان شده اینو قبلا گفته بود:|؟

نصب اجباری داره ، روی فلش هم نصب نمیشه :| اگه هارد داخلی خود x360 رو ندارید از خیر بازی بگذرید

هیچ راهی هم نداره که روی فلش نصب بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر