Metal Gear Solid V: The Phantom Pain | Xbox 360

bob_omniscient

کاربر سایت
Apr 23, 2010
175
نام
babak
دوست عزیز با فرمول خاصی جواب دادی .این یعنی پیچوندن. اول پیس واکر اسنیک رو چی صدا زدن؟ (بیگ باس) اول برا معرفی شخصیتها چی نوشت جلو بیگ باس؟ (اسنیک) خود اسنیک نگفت منو باس صدا نزنین؟ توی تمرین تو جواب سرباز؟ این یعنی چی؟ بیگ باس همون اسنیکه. دوم این که ندیدی تو شکنجه اسولات وقتی چرخوند شیش لول رو تیر در کرد و. بیگ باس. (مادر یا پدر ژنتیکی اسنیک) زد رو دست اسولات تیر خورد گوشه چشم اسنیک کور شد. پیس واکر خاطرات کی هست داره از شماره 3 روایت میشه؟ داخل اون محفظه استوانه ای .صدا وروح کیه که اسنیک میره صحبت کنه وصدا میزنه به اسم بیگ باس و شروع میکنه از خاطرات صحبت کردن که دستگیر میشه؟ . در ظاهر اره یه اهن پاره هست به قول شما به اسم باس یا رییس بازی. اما به وسیله اون بیگ باس بزرگ هست که کشته شده توسط اسنیک.
در ضمن با علم پیشرفته ای که داستان روایت میکنه میتونن اسنیک رو چشم دار کنن .می تونن همون ریدن رو که زیر گشتی رفت زنده کنن.می تونن دست براش درست کنن .خوب؟پس کور شده بوده پس. اون چشم به هر حال مصنویی هست ترمیمی هست .چرا می پی چونی؟:-/
سلام.
شما یک تحقیق دوباره درباره داستان کلی متال گیر بفرمایید.
La-Li-Lu-Le-Lo جواب کاملا درستی دادن و هیچی رو نپیچوندن
عزیزانی که میگن این بازیه فانتوم همین متال گیر هست و میگن یارو شبیه بیگ باس هست سخت در اشتباهید !!!
کسانی که سری متال گیر رو بازی کردن و از عمق داستان خبر دارن باید بدونن که بیگ باس یکی از چشماش شوت شد تو متال گیر 3 ! پس این یارو چطور چشمش هنوز سالمه ؟!!!!
یه نفر یه شایعه درست میکنه و همه هم پشتش هی میبندن ! حتی کسی که اصن نمیدونه متال گیر یعنی چی !
حالا از چشم بگذریم !
چطور شد که دسته اقای بیگ باس مصنوعی شده اما تو متالگیر 2 و 4 ما دسته مصنوعی ایشون رو ندیدیم ؟!!!!!
!

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,080
نام
آریا
ای داد بیداد ! :D
مثل اینکه Solid Snake و Big Boss اینجا با هم اشتباه گرفته شدن.
کاراکتر Metal Gear 1,2 و Metal Gear Solid 1,2,4 با کاراکتر Metal Gear Solid 3,Peace Walker, Ground Zeroes فرق میکنه ها ! :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
کاراکتر Metal Gear 1,2 و Metal Gear Solid 1,2,4 با کاراکتر Metal Gear Solid 3,Peace Walker, Ground Zeroes فرق میکنه ها ! :D

آریا من قبلا یه پست مار شناسی (:D) زده بودم صبر کن پیداش کنم .... ایناهاش :D :

http://forum.bazicenter.com/thread67332/page8/#post2214731

دوستانی که توی تشخیص مارها ... ببخشید اسنیک ها از همدیگه مشکل دارن حتما اون پست رو بخونند :D

پ.ن : آریا میگم بیا کاری کن از این به بعد هرکی میخواد بیاد توی تاپیک های MGS اول لینک اون پست بهش داده بشه بعد که اون رو خوند توی تاپیک راهش بدن ، لول :D

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
اون زمان که متال 2 تازی اومده بود اواسط بازی بیگ باس ترکید , پس فک کنم اشتباه میکنی که میگی تو متال 2 خبری از بیگ باس نبود ؟!
همونطور که گفتم تو MGS2 هیچ خبری از بیگ باس نبود.
شما هنوز فرق MG باMGS رو نمیدونی!
؟سالید تو کدوم قسمت سوزوندتش ؟ تو متال 2 که میگی نبود ! فقط من موندم کجا سوزوندنش که قسمت 4 بدنش ترمیم شده بود ؟ اینجا 1 چی میمونه که اگه درصدی هم فکر کنی اشتباه کردی که تو متال 2 بیگ بوده چرا اونجا قبل از سوختن دستش مصنوعی نبود که باز بخوایم این یارو فانتوم رو ربط بدیم ؟!
سالید اسنیک بیگ باس رو تو MG2 سوزوند.
بین بازه زمانی بین PW و MG میتونه دستش قطع شده باشه.
قل کردن و رنگدار کردن 4 تا پست از دیگران دلیل فعالیت شماست ؟
اگه فعالیت به پست دادن باشه من تو این 7 سالی که تو بازی سنتر عضو هستم باید حداقل 10 برابر شما پست داشته باشم , پس الکی ترول نکن لطفا ;)
:|
وقتی یکی از دوستان تو این مورد به نکته ای رسیده که من قبل از اون نتونستم،چه اشکالی داره حرف ایشون رو به بقیه بگم؟
تو این یذره فعالیتم تو سایت هیچ چیزیز هم ترول نکردم.انگ نزن به من لطفا.
دوست عزیز با فرمول خاصی جواب دادی .این یعنی پیچوندن. اول پیس واکر اسنیک رو چی صدا زدن؟ (بیگ باس) اول برا معرفی شخصیتها چی نوشت جلو بیگ باس؟ (اسنیک) خود اسنیک نگفت منو باس صدا نزنین؟ توی تمرین تو جواب سرباز؟ این یعنی چی؟ بیگ باس همون اسنیکه. دوم این که ندیدی تو شکنجه اسولات وقتی چرخوند شیش لول رو تیر در کرد و. بیگ باس. (مادر یا پدر ژنتیکی اسنیک) زد رو دست اسولات تیر خورد گوشه چشم اسنیک کور شد. پیس واکر خاطرات کی هست داره از شماره 3 روایت میشه؟ داخل اون محفظه استوانه ای .صدا وروح کیه که اسنیک میره صحبت کنه وصدا میزنه به اسم بیگ باس و شروع میکنه از خاطرات صحبت کردن که دستگیر میشه؟ . در ظاهر اره یه اهن پاره هست به قول شما به اسم باس یا رییس بازی. اما به وسیله اون بیگ باس بزرگ هست که کشته شده توسط اسنیک.
در ضمن با علم پیشرفته ای که داستان روایت میکنه میتونن اسنیک رو چشم دار کنن .می تونن همون ریدن رو که زیر گشتی رفت زنده کنن.می تونن دست براش درست کنن .خوب؟پس کور شده بوده پس. اون چشم به هر حال مصنویی هست ترمیمی هست .چرا می پی چونی؟:-/
دوست عزیز شما ی متوجه یه نکته نشدی!بیگ باس رو با اسنیک قاطی کردی:d!
در مورد PW توضیح زیاد داره،یه دور دیگه تموم کن متوجه میشی!

mohammad_twe

کاربر سایت
Dec 28, 2006
281
[همونطور که گفتم تو MGS2 هیچ خبری از بیگ باس نبود.
شما هنوز فرق MG باMGS رو نمیدونی![/Q
اقا فک کنم خوده شما هم دچاره سردرگمی شدی یا من منظورم رو بد رسوندم ! من حرفی از mgs 2 نزده بودم !! الان جو طوری شد که اگه چیزی بگم فک کنم لیکوید رو با نادرش بچه ها اشتباه بگیرن :D
بهتره اگه بحثی هست تو پروفایل بشه.

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
اقا اینجاست که باید گفت شما راست میگید:d اول اینکه یه چیزایی رو شما راست میگید :d.دوم یه چیزایی رو من راست میگم که شما می پیچونید :d. به هر حال شما راست میگید مهم نیست .;)

mohammad_twe

کاربر سایت
Dec 28, 2006
281
اقا اینجاست که باید گفت شما راست میگید:d اول اینکه یه چیزایی رو شما راست میگید :d.دوم یه چیزایی رو من راست میگم که شما می پیچونید :d. به هر حال شما راست میگید مهم نیست .;)
کی چیو پیچونده اینجا ؟ :D تو به من نشون بدش تا دیگه نزارم بپیچونت.
اما امید کسی نثیچوندت فقط سره شخصیت ها کمی تو اشتباه رفته بودی !

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
کی چیو پیچونده اینجا ؟ :D تو به من نشون بدش تا دیگه نزارم بپیچونت.
اما امید کسی نثیچوندت فقط سره شخصیت ها کمی تو اشتباه رفته بودی !

رفتم دیدم شماره 3 رو باس هم جک صداش کرد.اول بازی هم تو مکالمه اش با بیسیم مشخص بود با مرکز صحبت کرد درباره اسمش هم صخبت شد.گفتم که شما راست گفتید;) قبلا بازی برام مهم بیشتر بود دقت به مکالمه ها نکرده بودم .

Arman12h

کاربر سایت
Oct 25, 2012
144
نام
Arman
امان از دست نوب ها !!!

آقا اگه فن MGS نيستيد و تا حالا هيچ كدوم از MGS ها رو بازي نكرديد ، مجبورتون نكردن كه نظر بديد !

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
امان از دست نوب ها !!!

آقا اگه فن MGS نيستيد و تا حالا هيچ كدوم از MGS ها رو بازي نكرديد ، مجبورتون نكردن كه نظر بديد !

این یعنی برید کنار صاحبش اومد:d دقیقا ! کتاب متالگیر رو نویسنده ها زحمت کشیدن ترجمه کردن . فت وفراوون هست . هر کدوم که میاد جالب اینجاست که ترجمه اون هم همراه با سلیقه نویسنده قاطی میشه وهر کدوم داستانو به نوعی با کلمات مترادف ویا استنباط خودشون جمع بندی میکنن . توی گوگل هم سرچ کنید از هر شماره اش که بخواید داستانش رو ی تایپیک یا وب لاگ های مختلف هست . هرکدوم هم با اون یکی یه جورایی فرق داره اونم برا اینه هر کی از یه جا خونده یا یادش نمونده یه چیزایش رو جا انداخته . یا برا جذابیت با واژه ها بازی کرده. به هر حال خیلی هاشونو بپرسی اصلا یه دست هم بازی نکردن شاید! اما میدونن اسنیک مثلا چرا تو کشتی غرق شد!

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543

دوست عزیز یه توضیحی میدید؟ من متوجه نشدم شخصیت بازی پیس واکر با شماره 3 با مابقی متالگیر ها فرق داره؟! تمام متالگیر ها بنام متالگیر سالید هست!!! یعنی شخصیت بازی یکی هست منو گیج کردید.جایی از داستان شخصیت ها عوض میشن؟ من تمامشو دارم رفتم نگاه کردم! شماره 3 هم بنام متالگیر سالید اسنیک ایتر هست .توی اون شماره دقیقا کور میشه حتی یه قسمتی از بازی دوربین از چشم اسنیک نشون میده میدان دید کم داره یعنی با یک چشم میبینه.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,080
نام
آریا
دوست عزیز یه توضیحی میدید؟ من متوجه نشدم شخصیت بازی پیس واکر با شماره 3 با مابقی متالگیر ها فرق داره؟! تمام متالگیر ها بنام متالگیر سالید هست!!! یعنی شخصیت بازی یکی هست منو گیج کردید.جایی از داستان شخصیت ها عوض میشن؟ من تمامشو دارم رفتم نگاه کردم! شماره 3 هم بنام متالگیر سالید اسنیک ایتر هست .توی اون شماره دقیقا کور میشه حتی یه قسمتی از بازی دوربین از چشم اسنیک نشون میده میدان دید کم داره یعنی با یک چشم میبینه.
آره شخصیت دو بازی 3 و Peace Walker با شخصیت سه بازی 1 و 2 و 4 متفاوت هست. قیافه هاشون خیلی به هم شبیه هست ولی فرق میکنن. :D
داستان MGS3 و Peace Walker برای سال ها قبل از MGS1,2,4 هست. کاراکتر اصلی 3 , PW شخصی به نام Big Boss هست ولی کاراکتر 1,2,4 اسمش Solid Snake هست که کلون همون Big Boss محسوب میشه. (برای همین انقدر شبیه هستن ، چون از روی Big Boss کلون سازی شده)
به Big Boss هم Snake و Naked Snake و ... گفته میشده و کلاً این Snake یه جور اسم رمز مشترک بین Big Boss (پدر) و Solid Snake , Liquid Snake , Solidus Snake (فرزندان کلون شده اون) هست.
توی شماره 3 Big Boss کور میشه و از اون به بعد چشم بند میبنده. (که توی Peace Walker هم این چشم بند رو داره) ولی پسرش یعنی Solid Snake توی 1,2,4 مشکلی توی چشمش نداره. فقط توی شماره 4 یه وسیله ای روی چشمش میذاره که با تکنولوژی مدرن تر بتونه محیط رو ارزیابی کنه و اینا.
Big Boss در جریان بازی Metal Gear 2 (یه بازی دو بعدی که سال ها بعد از 3 و PW اتفاق می افته و ارتباطی هم به Metal Gear Solid 2 نداره) توسط Solid Snake آتیش میگیره و تقریباً نابود میشه. ولی بعدها بدنش رو توسط بقایای دو تا فرزند دیگه ـش یعنی Liquid Snake و Solidus Snake بازسازی میکنن و توی MGS4 برمیگرده. یعنی توی MGS4 این دو کاراکتر (Big Boss و Solid Snake) رو در کنار هم می بینیم ! :D
کلاً این مطلب رو بخونین همه چیز رو متوجه میشین. :D

mskm82

کاربر سایت
Dec 2, 2010
312
نام
Moh3n
سلام
یه تریلر از mgs:ground zeroes خیلی وقت پیش اومده بود که اگه اشتباه نکنم 15 دقیقه میشد کسی لینک دانلود اونو نداره بزاره واسه ما ؟

sd باشه. حجم ندارم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر