Metal Gear Solid: Peace Walker

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
چطوری تو قسمت MOTHER BASE میشه سلاح و ایتم رو انتخاب کرد که وقتی وارد بازی میشم بشه اون سلاح و ایتم رو از قسمت منو انتخاب کرد

دوست عزیز من دقیقا نفهمیدم شما چی کار میخوای بکنی.اما
توی Mother base شما نمی تونی اسلحه ای را انتخاب کنی فقط یک آچار است که زمانی که می ری روش می تونی یک اسلحه را deploy کنی یعنی از rank1 ببری rank 2 مثلا که اون هم احتیاج است روند بازی را بری جلو و recruit کنی, combat team را lvl را ببری بالا تا اسلحه های دیگه باز بشه و بعد شما از همین آچار اون ها را unlock کنی و deploy کنی اما برای انتخاب اسلحه و استفاده توی بازی شما به قسمت mission selector میری زمانی که یک Mission را انتخاب می کنی قبل از start mission روی قسمت prep mission برور از اونجا می تونی هم item و هم weapon را انتخاب کنی و در بازی ازش استفاده کنی در بازی هم که با نگهداشتن دکمه سمت راست و یا چپ arrow ها می تونی این items , weapons ها را ببینید.
امید وارم این بهت کمک کنه.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
ممنون دوست عزیز
یه سوال دیگه دارم . میشه بگی چجوری میشه از افرادم تو بازی استفاده کرد
خواهش می کنم شما برای استفاده از کسایی که recruit کردی می تونی از همون قسمت mission prep یک جایی زد snake روی اون برو و X را بزن بعد لیست کسای دیگه هم میاد که می تونی انتخاب کنی اما برای ارتقا دادن این بازی کنان شما بعدا در mother base یک گزینه جدید اضافه میشه که می تونی تیم تشکیل بدی و اونا را بفرستی برای مبارزه که باعث میشه rate و خیلی موارد دیگه بره بالا.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوست عزیز میشه بگی چجوری ایتمهایی مثل بالن رو تو بازی تعداد رو بیشتر بکنیم :">
شما تعداد بالن ها را نمی تونی بیشتر بکنی مگر اینکه rank این بالن ها بره بالاتر اون هم با بالا رفتن lvl تیم هایی که داری امکان داره در آینده بهت یکسری امکانات حدید می ده که خیلی توی recruit کردن کمک می کنه یک device توی بازی با اجنبی ها گیر من اومد که خیلی عالی بود می انداختی زمین همه کسای که از اطرافش رد می شدن را می فرستاد با بالن بالا بصورت همزمان منتهی اسمش یادم نیست چون بازی را دیگه روی psp ندارم.پاکش کردم.اما item های جالب زیادی گیرت میاد توی بازی.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستان واسه اجرای روی 5.03 gen-c باید چکار کرد ؟!!
به نظر من توی اینترنت بگرد نسخه که تونسته روی این cfw اجرا بشه بدون مشکل دانلود کن اگر بازی را دانلود کردی یکسری راه است که بازی را میشه patch کرد برای cfw شما.اما یکی از دوستان زحمت کشید اینجا یک دونه نسخه گذاشت که روی تمام cfw ها patch شده بود و فکر می کنم اون از همه بی مشکل تر باشه برای اجرا توی صحفه های قبل بگردی پیدا میشه.

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
دوستان یکی میتونه یه توضیح کامل از این منوهای ساخت و ساز و تجهیزات بازی بده ! سر در نمیارم
راستی من توی یکی از واکترو مویی هایی که از بازی دیدم بیگ باس وقتی طرف رو زمین میزد و دکمه بالا (یا شایدم پایین منظورم همونه که تجهیزات طرف میوفته) رو میزد تجهیزات طرف میوفتاد و از بیهوشی هم در نمیومد ولی من 3 بار که این کارو میکنم به هوش میاد ! کسی میدونه باید چه کار کرد که بهوش نیاد(البته به جز کشتنش :D

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,321
دوستان یکی میتونه یه توضیح کامل از این منوهای ساخت و ساز و تجهیزات بازی بده ! سر در نمیارم
راستی من توی یکی از واکترو مویی هایی که از بازی دیدم بیگ باس وقتی طرف رو زمین میزد و دکمه بالا (یا شایدم پایین منظورم همونه که تجهیزات طرف میوفته) رو میزد تجهیزات طرف میوفتاد و از بیهوشی هم در نمیومد ولی من 3 بار که این کارو میکنم به هوش میاد ! کسی میدونه باید چه کار کرد که بهوش نیاد(البته به جز کشتنش :D
هر وقت شرایط ساخت یه اسلحه مهیا باشه شما میتونین توو همون منو بسازینش ... این شرایط به خیلی چیزا میتونه بستگی داشته باشه ...مثه لول تیمهاتون یا پیدا کردن دیزاین اون اسلحه یا تموم کردن یه ماموریت با بالاترین درجه ....
شما هر سربازی رو بیهوش کنین با زدن 3 ضربه توو سرش دوباره به هوش میاد تنها راهی که بتونین 4 تا ایتم از یه سرباز بردارین اینه که Freezش کنین ... خیلی آروم برین پشت یه سرباز و وقتی خیلی بهش نزدیک شدین اسلحتون رو به سمتش نشونه بگیرین اونوقت سرباز دستشو میزاره رو سرش وکف زمین دراز میکشه حالا تا 4 تا ایتم میتونین از اون سرباز بگیرین ...پیشنهاد میکنم به جای اینکه وقتتون رو با این کار تلف کنین مسقیم سرباز رو به پایگاهتون بفرستین

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
هر وقت شرایط ساخت یه اسلحه مهیا باشه شما میتونین توو همون منو بسازینش ... این شرایط به خیلی چیزا میتونه بستگی داشته باشه ...مثه لول تیمهاتون یا پیدا کردن دیزاین اون اسلحه یا تموم کردن یه ماموریت با بالاترین درجه ....
شما هر سربازی رو بیهوش کنین با زدن 3 ضربه توو سرش دوباره به هوش میاد تنها راهی که بتونین 4 تا ایتم از یه سرباز بردارین اینه که Freezش کنین ... خیلی آروم برین پشت یه سرباز و وقتی خیلی بهش نزدیک شدین اسلحتون رو به سمتش نشونه بگیرین اونوقت سرباز دستشو میزاره رو سرش وکف زمین دراز میکشه حالا تا 4 تا ایتم میتونین از اون سرباز بگیرین ...پیشنهاد میکنم به جای اینکه وقتتون رو با این کار تلف کنین مسقیم سرباز رو به پایگاهتون بفرستین
لول چه تیمی؟ منظور co -op هست؟ کلا یه جورایی پیچیدس
منظور از فزستادن به پایگاه همون فرستادنشون با بالن به هواس؟ خب فکر کنم مشکل این قضیه اینه که اگه این کارو بکنم نمیتونم مهمات رو آنی(همون لحظه) بدست بیارم درسته؟؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
منظور از فزستادن به پایگاه همون فرستادنشون با بالن به هواس؟ خب فکر کنم مشکل این قضیه اینه که اگه این کارو بکنم نمیتونم مهمات رو آنی(همون لحظه) بدست بیارم درسته؟؟
منظور این دوستمون lvl تیم های است که در آینده در mother base بهتون اضافه میشه مثل R&D Team,Combat,....... که با پیشرفت در بازی به تجهیزات جدید دسترسی پیدا می کنید.فرستادن به پایگاه هم دقیقا درست گفتی سرباز هایی را که می فرستی Join یک تیم می کنی که بستگی داره به نوع rank سرباز که بدرد کدام قسمت می خوره و یا حالت ساده توی قسمت waiting room می تونی گزینه auto sign را بزنی که خودش برات سرباز ها را پخش می کنه. به نظر من به تمام صحبت ها و توضیحات بازی که گفته میشه دقت کن همه مشکلاتت حل میشه.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستان این ماشین که cocon هست وقتی که نربان میاد پایین چجوری باید کارشو تمام کرد:-/
زمانی که نردبان اومد پایین کامل صبر کن تا لرزش آخرش تمام بشه بعد از نردبان برو بالا به محض اینکه رفتی بالا برو به سمت راستت انتهای مسیر یک حالت پله مانند است که فکر کنم روش یکدونه اسلحه گذاشتن از روی اون سکو می ری بالا و بعد دوباره بر گرد به سمت چپ یک نردبان دیگه می بیبنی بگیر برو بالا و بعد با اسلحله که داری به زن به AI دستگاه بعدش هم نزدیک شو و داخل AI شو.البته یک راه دیگه هم داره که بستگی به سرعت عمل خودت داره از یک از سکو های اطراف cocon بری بالا و AI را از دور بزنی که Deactive بشه و بعد زمان بیشتری داری تا برسی بهش.

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,321

همونطور که جناب farbodkain هم گفتن منظور همون لول تیمهای mother base هستش که به تدریج براتون باز میشن ...
گرفتن مهمات از سربازها بیشتر به درد اوایل بازی میخوره چون هر چقدر که جلوتر برین سلاحاتون اپگرید میشن و قابلیت حمل مهمات بیشتر هم پیدا میکنن ( البته بعضی هاشون ) که باز هم این مشکل با به دست اوردن ایتمهای support supply تقریبا حل میشه ... شما با این آیتم میتونین از mother base در خواست مهمات کنین و اونها هم با هلیکوپتر براتون میفرستن ;)

راستی کسی استراتژی خاصی برای بیرون کشیدن کامندرهای boss fight ها از وسیلهاشون ( تانک . هلیکوپتر ....) داره ؟ من برای بعضیهاشون نیم ساعت هم صبر میکنم ولی بیرون نمیان )xمثل mission 74 که منو بدبخت کرده !!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر