Metal Gear Solid: Peace Walker

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام
دوستان لطفآ یه استراتژی برای نابود کردن تانک معرفی کنن:d...
بد جوری رفته رو اعصاب.
دوست عزیز توی صفحه ها قبل توضیح داده شده بود به این نگاه کن شاید کمکت کرد
http://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=1062598&postcount=352
در ضمن اگر وسط بازی هستی و یا اوایل بازی چون تجهیزات خوبی نداری یکم سخته زدنش اما اگر AT Mine داری سره راه تانک بزاری برای 1 دقیقه freez میشه و سعی کن معمولا پشت تانک که دو تا جعبه قرمز است را بزنی نه بدنش را.
دوستان من از سری متال گیر فقط portable ops را بازی کردم اونم فقط نیم ساعن اصلا نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم .
دیروز این بازی را ریختم روی psp ولی یه کم برام گنگه . کسی میتونه یه توضیح کلی در مورد روند بازی بهم بده ؟
مثلا وقتی دشمن را بی هوش میکنیم بعد باید باهاش چی کار کرد و ...
ممنون میشم نکاتی که تو انجام بازی لازمه بهم بگید .
ببین دوست عزیز اگر اصلا طرفدار این بازی نیستی به نظر من بی خیال شو وبازی نکن چون نصف هیجان این بازی بخاطر داستانی که داره و از شماره 3 یعنی Snake Eater سرچشمه می گیره البته اگر اون را هم بازی نکرده باشی باز خودش توی بازی به طور کامل برات می گیه داستان از چه قرار است این از داستان بازی.
اما روند بازی ،شما توی بازی با گرفتن سربازی ها و بی هوش کردنشون می تونی اول از همه وسایلشون را برداری بعد می تونی با استفاده از یک بالن بفرسیشون به سمت Mother base یا به اطلاح recruit کنی این افراد را هر چی می ری جلو تر تیم ها و option ها بیشتری برات بازی میشه که شما base را قوی می کنی این کار به شما امکان می ده که تجهیزات با rank با لاتر بگیری در نتیجه توی بازی راحت تر هستی و مثلاrpg صدمه ای که میزنه بشتر میشه.غیر از این با بی هوش کردن افراد شما بدون دردسر level را کامل می کنید و این بازی شامل 2 نوع mission است که یکی مربوط به داستان بازی است و یکسری حالت تمرینی داره.بشدت بازی زمان بری یعنی باید براش وقت بزاری و بازی کنی .این تقریبا توضیحات اولبه است اما بازی خیلی فراتر از این چیزایی است که من می گم.به نظر من حتما توضیحات را گوش کن بعد وارد بازی شو.

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
ببین دوست عزیز اگر اصلا طرفدار این بازی نیستی به نظر من بی خیال شو وبازی نکن چون نصف هیجان این بازی بخاطر داستانی که داره و از شماره 3 یعنی Snake Eater سرچشمه می گیره البته اگر اون را هم بازی نکرده باشی باز خودش توی بازی به طور کامل برات می گیه داستان از چه قرار است این از داستان بازی.
اما روند بازی ،شما توی بازی با گرفتن سربازی ها و بی هوش کردنشون می تونی اول از همه وسایلشون را برداری بعد می تونی با استفاده از یک بالن بفرسیشون به سمت Mother base یا به اطلاح recruit کنی این افراد را هر چی می ری جلو تر تیم ها و option ها بیشتری برات بازی میشه که شما base را قوی می کنی این کار به شما امکان می ده که تجهیزات با rank با لاتر بگیری در نتیجه توی بازی راحت تر هستی و مثلاrpg صدمه ای که میزنه بشتر میشه.غیر از این با بی هوش کردن افراد شما بدون دردسر level را کامل می کنید و این بازی شامل 2 نوع mission است که یکی مربوط به داستان بازی است و یکسری حالت تمرینی داره.بشدت بازی زمان بری یعنی باید براش وقت بزاری و بازی کنی .این تقریبا توضیحات اولبه است اما بازی خیلی فراتر از این چیزایی است که من می گم.به نظر من حتما توضیحات را گوش کن بعد وارد بازی شو.

تو این مدت کلی اطلاعات از mgs گرفتم و واقعا نسبت به داستانش علاقه مند شدم و دوست دارم این شماره را ادامه بدم .
میشه بگی چه طور با بالن بفرستمشون بالا . ؟
چون تو مرحله اول که متونستم این کارو بکنم . راستی اگه با ابلن به هوا نفرستیم چی میشه ؟ مشکلی پیش میاد ؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
تو این مدت کلی اطلاعات از mgs گرفتم و واقعا نسبت به داستانش علاقه مند شدم و دوست دارم این شماره را ادامه بدم .
میشه بگی چه طور با بالن بفرستمشون بالا . ؟
چون تو مرحله اول که متونستم این کارو بکنم . راستی اگه با ابلن به هوا نفرستیم چی میشه ؟ مشکلی پیش میاد ؟
اول از همه اگر کسی را که بی هوش کردی نفرستی با بالن بره ممکن بهوش بیاد و احیانا کار دستت بده یعنی alarm بصدا در بیاد که باعث میشه Rank خودت در بازی بیاد پایین و منتظر باشی که همه soldier ها بر گردند سرجاشون.
اما در مورد بالن شما زمانی که یک mission را انتخاب می کنی قبل از اینکه دکمه start mission را بزنی وارد قسمت mission prep شو و از تو قسمت ITEMS ها میتونی تجهیزات مورد نیازت را پیدا کنی به نظر من چند چیز را شما همیشه لازم داری:
1.Ration
2.SRN.IND که مثل رادار عمل می کنه برات
3.بالن هم FULTON SYS است
توی بازی با استفاده از دکمه سمت چپ منظورم arrow است را نگه می داری لیست item هات میاد که می تونی از توش انتخاب کنی Fulton sys را و بعد بالاسر فرد بی هوش وایسا بعد بهت می گه چی کار کنی.
موفق باشی.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
من هم بازی رو گرفتم
همچین خوشم نیومد از بازی!
گرافیکش هم خارق العاده نبود در ضمن...
بازی splinter cell را هم دقیقا همین حرف را می زدند بعد که patch اومد همه اونایی که اعتراض کردن رفتن بازی کردن و به به و چه چهشون در اومد
دوم این بازی همونطور که در پست های قبل گفتم اصلا بدرد کسی که طرفدار این بازی نیست نمی خوره چون اول از همه نمی دونه داستان چیه دوم این که این بازی بشدت زمان بر است یعنی باید وقت بزاری تمام مطالبش را بخونی.
سوم دوست عزیز kojima که اسلحه نزاشته پس سرت که بازی کن وگرنه می کشمت.دوست نداری بازی نکن چرا ایراد الکی می گیری گرافیکش خوب نبود.
من قصد توهین به کسی را ندارم من هم نظر شخصی خودم را گفتم در ضمن....

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
منم مسه توهم مهدی جان
از بس موسه پی اس پی رو چرخوندم که دیگه داغون شد
الان ۲ بار دادمش تمیر اما درست نشد
دعا کنین این بر درست شه بازی به این باحالی رو ادامه بدم
الان این دقیقا جواب من بود:d6 تاشو رفتم!!یکی نمی گه این چندتاهه؟؟؟؟
راستی دوستان علاوه بر سوال بالا یک سوال دیگه:من وقتی تو بازی با آنالوگ جهت های مایل رو می زنم اسنیک آهسته راه میره!!در حالی که تا آخر آنالوگ رو می گیرم!!ولی توی بازی های دیگه درسته!!مشکل چیه؟؟
یکی به این دو سوال جواب بده چیزی ازش کم نمیشه:(

Hooty

کاربر سایت
Aug 22, 2009
10
سلام
من توی مرحله ای که باید تانک T-72 رو نابود کنیم موندم اون توضیحی که یکی از اعضا داده بود رو خوندم و عمل کردم بهش همه سربازهایی که میفرسته رو کشتم و اون دوتا مخزن قرمز رنگ پشتش رو هم از بین بردم ولی رانندش بیرون نیومد و همین طور به من شلیک میکنه با مهماتی که دارم هم چیزی از جونش کم نمیشه اگه میشه لطفا راهنمایی کنید .

old-amir

کاربر سایت
Sep 4, 2009
75
نام
امیر
سلام
من توی مرحله ای که باید تانک T-72 رو نابود کنیم موندم اون توضیحی که یکی از اعضا داده بود رو خوندم و عمل کردم بهش همه سربازهایی که میفرسته رو کشتم و اون دوتا مخزن قرمز رنگ پشتش رو هم از بین بردم ولی رانندش بیرون نیومد و همین طور به من شلیک میکنه با مهماتی که دارم هم چیزی از جونش کم نمیشه اگه میشه لطفا راهنمایی کنید .
ببین همینطور که گفته شده سرباز ها را از بین ببر (این کار رو مخفیانه انجام بده) بعد از بین رفتن راننده بیرون میاد!

این Zadornov serach ها چند تا هست؟؟
دیوونه شدم:((چهار تاشو رفتم(نسخه چند زبانه دارم نه ژاپنی!!)
plz answer:d
6تا که یکی از قسمت های باحال بازی است اما بعد این مراحل اگر zeke کامل کرده باشید به قسمت جالبی از بازی می رسید!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر