Metal Gear Solid: Peace Walker

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,823
بچه ها سوال. داداشم PSP 2000 داره امروز براش دانلود کردم ورژن US ـه بازیو ولی ارور میده موقعی که میخواد بره تو بازی. کسی میدونه چیکار باید بکنیم؟

موقعی که میخوای نصب کنی بازیرو ، 300 mb رو بزار نصب کنه;) ، ببین درست میشه:confused:

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
کسی نمی دونه ؟

به خاطر اینه که اون فایلی که شما دانلود کردی پچ شده کامل برای gen d3 نیست برای حل این مشکل وارد recovery بشید بعد به قسمت advance برید و بعد flash 0 را اجرا کنید و usb هم به کامپیوتر وصل باشه بعد وارد پوشه kid بشید اونجا یه فایلی به نام peagasus.prx وجود داره که باید با یه فایل پگاسوس دیگه replace کنید
برای گرفتن اون فایل هم به سایت psp-hacks برید تو فروم توی تاپیک متال گیر صفحه 6 یه بابایی اون فایل درست را گذاشته

baran17

کاربر سایت
Dec 7, 2007
373
آقا ببخشید یک سوال دارم.شاید ربط زیادی به این بازی نداشته باشه ولی اگه جواب بدید یک دنیا ممنونتون میشم:من الان بازی هایی مثل Shadow Of Destiny و POP وMGS:PW رو میخوام بخرم ولی هیچ جا برای فروش پیدا نمیشن و باید حتماً دانلود بشن.من هم فعلاً ADSL ندارم.میشه یک جایی رو معرفی کنید که بتونم این بازی ها رو پچ شده(قابل اجرا روی Gen D3) بخرم؟
اگه کسی هم برای فروش داشته باشه می تونم باهاش توی توپخونه قرار بذارم و ازش بخرم.

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
مشکل منم با دانلود یه ریلیز دیگه حل شد.

سلام
من این بازی دانلود کردم!ولی تو مرحله اول که نارنجک می ندازی در واز می شه می ری تو تو لودینگش گیر می کنه!از VSH منو هم تغیرات دادم درست نشد!

بیا اینو بگیر اکسترکت کن 2 تا فولدر بهت میده. بریز تو پوشه PSP بعد GAME دوتا فولدر رو درست میشه.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام از دوستان اگر کسی دوست داشت یک خبری بده باهم بازی کنیم و بریم جلو توی Xlink از طریق اینترنت ،امروز دیدم Room براش باز کردند.اگر کسی دوست داشت اینجا خبر بده.

baran17

کاربر سایت
Dec 7, 2007
373
آقا ببخشید یک سوال دارم.شاید ربط زیادی به این بازی نداشته باشه ولی اگه جواب بدید یک دنیا ممنونتون میشم:من الان بازی هایی مثل Shadow Of Destiny و POP وMGS:PW رو میخوام بخرم ولی هیچ جا برای فروش پیدا نمیشن و باید حتماً دانلود بشن.من هم فعلاً ADSL ندارم.میشه یک جایی رو معرفی کنید که بتونم این بازی ها رو پچ شده(قابل اجرا روی Gen D3) بخرم؟
اگه کسی هم برای فروش داشته باشه می تونم باهاش توی توپخونه قرار بذارم و ازش بخرم.
یکی جواب مارو بده ثواب داره...دارم از بی پیس واکری می میرم!

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
بچه ها من امروز کوجیما رو پیدا کردم بهم جوین شد :D تو مرحله ای که باید کامیون حمل نوک هارو چیدا کنید کوجیما تویه کامیون با این پلاکه : 63824

یکی جواب مارو بده ثواب داره...دارم از بی پیس واکری می میرم!

آقا من یکی دانلود کردم اگر DSL داری توصیه میکنم شمام همینکارو بکن.

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
آقایون بازی درست شد ممنون:laughing:
ولی دیگه حالا تو fifa world cup نمی ره فولدر هارو پاک کردم ولی بازم اجرا نمی شه(بقیه بازی ها اجرا می شه)

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستان من این نسخه HAKO را دانلود کردم اما بعضی وقت ها بازی crash می کنه و مجبورم دستگاه را Reset کنم آیا باید کاره خاصی انجام بدم؟!پچی؟چیزی؟
5.50 Gen D3 هستم.اگر کسی چیزی به ذهنش می رسه من را راهنمایی کنه لطفا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر