Metal Gear Solid: Peace Walker

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
سلام
من این بازی رو نسخه english رو خریدم
کیفیتش افتزاست
سخت هم هست
باشه :smile:
David Hayter

Characters
ای بابا easter egg های بازی هم برام اسپویل شد :D
دقیقاً, احتمالاً ایشون پسر خاله هیدئو تشریف دارن! lol
آقا چرا راه دور می ری از کجا معلوم خود کوجیما نبوده ؟ :D

joorab

کاربر سایت
Jul 13, 2006
212
نام
امین
سلام میشه یه کمکی کنین بگین چجوری میشه اون سومین تانک رو که تو یه محوطه دایره شکله و چند تا تیربار روشه و با یه چیزی مثل برق شلیک می کنه رو ناکار کرد؟

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
سلام میشه یه کمکی کنین بگین چجوری میشه اون سومین تانک رو که تو یه محوطه دایره شکله و چند تا تیربار روشه و با یه چیزی مثل برق شلیک می کنه رو ناکار کرد؟
کلا واسه اکثر Bossـهای بازی 2 تا RPG بردارید مشکلتون حله! اگه هم RPG ـها تموم شد از Supply Mk استفاده کنید تا مهمات لازم رو بدست بیارید. سعی هم کنید به اون 2 تا بشکه ی نارنجی روی Boss شلیک کنید. اگه هم لباس Battle رو Unlock کرده باشید که دیگه اصلا مشکلی نخواهید داشت...

joorab

کاربر سایت
Jul 13, 2006
212
نام
امین
خب حالا چند تا سوال:
طرز استفاده از supply mk چیه آخه من دارمش اما بلد نیستم استفاده کنم
لباس battle چجوری unlock میشه؟

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
خب حالا چند تا سوال:
طرز استفاده از supply mk چیه آخه من دارمش اما بلد نیستم استفاده کنم
لباس battle چجوری unlock میشه؟
خدایی قبل از سوال پرسیدن خودتون یکم سعی کنید ببینید میتونید مشکلتون رو حل کنید یا نه!
L رو گرفته و R رو بزنید تا روی زمین بذاردش و بعد R رو بزنید تا مهمات با چتر نجات بیاد. ( خداییش سوال پرسیدن داشت؟)
لباس هم به مرور تو Missionـهای بعدی بدست میارید.

joorab

کاربر سایت
Jul 13, 2006
212
نام
امین
خدایی قبل از سوال پرسیدن خودتون یکم سعی کنید ببینید میتونید مشکلتون رو حل کنید یا نه!
L رو گرفته و R رو بزنید تا روی زمین بذاردش و بعد R رو بزنید تا مهمات با چتر نجات بیاد. ( خداییش سوال پرسیدن داشت؟)
لباس هم به مرور تو Missionـهای بعدی بدست میارید.

خیلی ممنون که کمک کردین اما خداییش من جاپونیم خوب نیست از کجا باید میفهمیدم ؟

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
سلام
من این بازی رو نسخه english رو خریدم
کیفیتش افتزاست
سخت هم هست
نه پس میخوای 20 تا آر پی جی بدم بهت راحت باشه؟:)
ضمنا زیادی حالت خوب نیست مثل این که:d اصلا مگه اومده؟:)
منو+ کاتسین ها تو نسخه ژاپنی هم انگلیسیه(یه نسخه هست منوش ژاپنیه)

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
سلام
ی سوال:
من بازیو تموم کردم و مرحل ی آخرم همون peace wolker 3بود.ولی ی کارتایی رو میشه اسخت که وقتی خون تموم شه دوباره خون میده و اولیش مثل ی مجله ی آشپزیه!!!اما وقتی که ساختشو فعال کنید و برای سخاتش مراحل رو بازی کنید قبل از این که ساخته بشه و درجه درصد ساختش تموم شه ی مرحله ی جدید به مراحل اصلی(داره تو پر)اضاف میشه و وقتی اجراش می کنید می نویسه فصل جدید!!!هر کدوم از این کارت ها رو که واسه اسخت بذارید ی مرحله ی جدید اضاف میشه و ادامه ی اون فصله اما ماموریتاش بیشتر شبیه ماموریت های اضافیه و به علاوه خیلی سخت واز میشه و رد کردنشم خیلی مسخرس!!انگار نه انگار که مرحله اصلیه!!در ضمن داستان بازی دیگه تموم شده!من که نفهمیدم قضیه ی این مراحل چیه اگه شما می دونید ی توضیحی بدید.در ضمن تمام مراحل اصلی با تموم کردن مرحله ی قبل واز میشه ولی این با مجله آشپزی!!:biggrin1:
ممنون میشم بگید قضیش چیه!!

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
سلام
ی سوال:
من بازیو تموم کردم و مرحل ی آخرم همون peace wolker 3بود.ولی ی کارتایی رو میشه اسخت که وقتی خون تموم شه دوباره خون میده و اولیش مثل ی مجله ی آشپزیه!!!اما وقتی که ساختشو فعال کنید و برای سخاتش مراحل رو بازی کنید قبل از این که ساخته بشه و درجه درصد ساختش تموم شه ی مرحله ی جدید به مراحل اصلی(داره تو پر)اضاف میشه و وقتی اجراش می کنید می نویسه فصل جدید!!!هر کدوم از این کارت ها رو که واسه اسخت بذارید ی مرحله ی جدید اضاف میشه و ادامه ی اون فصله اما ماموریتاش بیشتر شبیه ماموریت های اضافیه و به علاوه خیلی سخت واز میشه و رد کردنشم خیلی مسخرس!!انگار نه انگار که مرحله اصلیه!!در ضمن داستان بازی دیگه تموم شده!من که نفهمیدم قضیه ی این مراحل چیه اگه شما می دونید ی توضیحی بدید.در ضمن تمام مراحل اصلی با تموم کردن مرحله ی قبل واز میشه ولی این با مجله آشپزی!!:biggrin1:
ممنون میشم بگید قضیش چیه!!
یکی جواب نمیده؟؟
راستی قضیه این هیولاها چیه؟/من که هر چی گشتمن همچین مرحلهای نبود!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر