Metal Gear Solid: Peace Walker

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
سلام
چطوری؟؟خوبی؟؟
اینو dl کردم وقتی می خواد بره تو بازی بعد از دمو ها گیر می کنه و دستگاه خاموش میشه!!!!!!!!!!!!!!!1
چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ورژن دستگاهمم gen d 3 ه
اقا من هم این مشکل رو دارم...
کسی به ما کمک نمیکنه؟؟؟!!!:((

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
اقا من هم این مشکل رو دارم...
کسی به ما کمک نمیکنه؟؟؟!!!:((
احتمالا مشکل شما و بقیه دوستان بخاطر Patchـه بازی ـه! چون همون اول یه نسخه از بازی اومد که همچین مشکلی رو داشت. اگه به 5.00 M33 دانگرید کنید حل میشه.

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
دوستان مث که تو بازی میتونی به دستیارت دستور بدی چه کار کنه..ولی حیف اون همه کاراشو به خوبی انجام میده.ای کاش نمیداد که یکم بازی هیجانی تر میشد.
نسخه ژاپنیش رو هم گوش شنوا دارید دانلود کنید اگر ژاپنی بلد نیستید

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
دوستان مث که تو بازی میتونی به دستیارت دستور بدی چه کار کنه..ولی حیف اون همه کاراشو به خوبی انجام میده.ای کاش نمیداد که یکم بازی هیجانی تر میشد.
نسخه ژاپنیش رو هم گوش شنوا دارید دانلود کنید اگر ژاپنی بلد نیستید
دستور که نه ولی میشه گفت که تو چه بخشی فعالیت کنند. مثلا بخش مکانیک یا پزشکی یا جمع آوری اسلحه! کار اشتباه انجام بده خبر ندارم ولی چون بازی دارای سیستم Rankingـه فکر کنم هرچه Rank سرباز ها بره بالاتر سرعت عمل و فعالیتشون بیشتر میشه.
---------------------------------------------------------------------------
اول از همه چیز بگم دوستانی که نسخه ی JAP بازی رو دانلود کردند! اول از همه باید به 5.50 Gen D-2 آپدیت کنید. برا آپدیت کردن فقط کافیه فایل Update رو در پوشه GAME ریخته و بعد اجراش کنید...
اونایی که نسخه ی Patch شده ی بازی رو دانلود کردند و بعد از Cut-scene اول بازی کنسول ـشون هنگ کرد باید برن تو Data Install و بازی رو روی یکی از حالات 300 و 800 MB دوباره نصب کنند و بعد PSP رو خاموش، روشن کنند و با یک سیو جدید بازی رو شروع کنند. اونایی هم که نسخه ی Patch نشده رو دانلود کردند از طریق لینک ـی که صفحه قبل داده بودم بازی رو پتچ کنند و بعد کاری که در جمله ی قبل گفتم انجام بدند.
---------------------------------------------------------------------------
و اما!
پیشنهاد میکنم اگه خیلی تو کفید همین نسخه JAP رو دانلود کنید. :D
منو ها تماما انگلیسی هستن و Cut-sceneـها هم مکالمه ها رو بصورت کمیک شکل، انگلیسی نشون میدن؛ درکل بجز Codecـها و راهنمایی مراحل و دوبله ی Cut-sceneـها بقیه Engـند!
ولی جدا گیمپلی بازی عظیم ترین گیمپلی سری MGS رو داره! چیزایی تو بازی میبینید که اینطوری میشید:eek:! فیزیک بازی هم که در حد PSP فوق العادست. گاهی اوقات پشت چیزهایی کاور میگیرد که عمرا فکرشو نمیکنید فیزیک داشته باشه! اما... :D
شروع بازی هم مثل همه ی MGSـها یک شروع حماسی و خفن با موسیقی تم بازی ـه!
Cut-sceneـها هم که فوق العاده است. حالا فهمیدم چرا کوجیما Cut-sceneـها رو بصورت Comic شکل ساخته! بخاطر اضافه کردن ایده هایی مثل دیدن زیر لباس بعضی کاراکتر ها یا Quick Time Event و یا مینی گیم! :D
آهنگ ها هم که مثل همیشه فوق العادست! همون اولای بازی هم یه سوپرایز خفن از داستان بازی میبینید که باز اینطوری میشید:eek:! :D خوشم اومد کوجیما هم زده تو کار Flashback :D
البته در تعجبم این همه ویژگی و امکانات و Co-op و داستان و Cut-scene و موسیقی و Extra Funـها رو چطوری تو این بازی جا دادند؟!! این جاست که باید به قدرت استاد کوجیما ایمان آورد!!! :D

آخرین ویرایش:

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,823
واییییییییییییییی
دارم دیوونه میشم..........
حسابی تو کف انگلیسیش موندم ، با این چیزایی که تعریف کردی علیرضا..........:eek:

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
سلام
چطوری؟؟خوبی؟؟
اینو dl کردم وقتی می خواد بره تو بازی بعد از دمو ها گیر می کنه و دستگاه خاموش میشه!!!!!!!!!!!!!!!1
چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ورژن دستگاهمم gen d 3 ه
من به 5 M33 دان کردک بعد هم با چپ صفحه پیچ بازی اومد(همون EBOOT
داني ژاپنيش چطوره ؟
دانلودش كنم؟
من که سرعت اینترنت زیاد شده بود دان کردم(نمی شد هم دان می کردم:biggrin1:)
اما بازی قشنگه
دیالوگ ها هم که از زبون بازی کن ها میاد بیرون تو کات سین ها اینگیلیسی هست
در کل خیلی توپه

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652
مثل اینکه نسخه EN بیشتر از دو ماه دیگه میاد!!

این قضیه مشکل این با 5.50 D3 چیه؟ میشه حلش کرد؟ (قصد J بازی کردن ندارم فقط میخوام بدونم مشکل چیه)

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
مثل اینکه نسخه EN بیشتر از دو ماه دیگه میاد!!

این قضیه مشکل این با 5.50 D3 چیه؟ میشه حلش کرد؟ (قصد J بازی کردن ندارم فقط میخوام بدونم مشکل چیه)
بله...تمامی نشخه هایی که از بازی برای دانلود اومده,حتی اونهایی که "فول پچ" هستندبا 5.50 D3 مشکل دارن و تنها دو راه باری بالا اوردن بازی وجود دارد که البته علی جان گفتن ولی من محض تاکید میگم:
1-استفاده از فریمور 5.00 ,,m33
2-استفاده از 5.50 D2

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
سلام دوستان
بلاخر منم بازی رو اجرا کردم و از بازی لذت بردم:biggrin1:
اما ی مشکل:
همون طوری که می دونید بازی شامل دو نوع مرحله هست که یکیش با دایره تو پر و یکی هم تو خالی نشون داده میشه!!من فقط یکی دو تا از تو خالیا رو رفتم وبیشتر تو پرا رو بازی می کنم!!آخه فک می کنم تو پرا ماموریت اصلیه!!درسته؟؟اصلا فرق اینا چیه؟؟
در کل بگذریم سوالم اینه که من الان مرحله ی هشتم این تو پرا هستم ولی وقتی می خوام مرحله رو استارت کنم ارور میده و من فقط فهمیدم ارورش مربوط به C4 هست آخه با رنگ قرمز نوشته C4 توی اروره!!اما من C4 ندارم!!(تمام آیتم ها و صلاح ها و ... رو گشتم نبود!!)
حالا چیکار کنم؟؟
ممنون میشم جواب بدید

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
همون طوری که می دونید بازی شامل دو نوع مرحله هست که یکیش با دایره تو پر و یکی هم تو خالی نشون داده میشه!!من فقط یکی دو تا از تو خالیا رو رفتم وبیشتر تو پرا رو بازی می کنم!!آخه فک می کنم تو پرا ماموریت اصلیه!!درسته؟؟اصلا فرق اینا چیه؟؟
در کل بگذریم سوالم اینه که من الان مرحله ی هشتم این تو پرا هستم ولی وقتی می خوام مرحله رو استارت کنم ارور میده و من فقط فهمیدم ارورش مربوط به C4 هست آخه با رنگ قرمز نوشته C4 توی اروره!!اما من C4 ندارم!!(تمام آیتم ها و صلاح ها و ... رو گشتم نبود!!)
حالا چیکار کنم؟؟
ممنون میشم جواب بدید
همونطور که خودتون میگید اونا Extra Mission هستن! یعنی مرحله های اضافه! بیشتر بدرد افزایش Rank و رفع حوصله سر رفتگی میخورن:D
اما برای بدست آوردن C4:
اول باید قدرت تیم ـتون رو افزایش بدید. برای افزایش قدرت تیم نیاز به افراد بیشتری دارید که برای بدست آوردن آنها باید سرباز ها رو اسیر کنید.
حالا چطوری سرباز اسیر کنید:
باید با استفاده از اسلحه بیهوش کننده یا شوک اونها رو بیهوش کرده و بعد با استفاده از ابزار Fulton System برید بالا سرش و سرباز رو بفرستید هوا. ( Fulton System یه چیزی مثل چترنجات ـه که سرباز رو میبره هوا):D
بعد که سرباز به اندازه کافی اسیر کردید باید ببینید تخصص هر کدوم تو چه بخشی ـه و هر کدوم رو تو بخش خودش قرار بدید.( با فشار دادن دکمه ی مثلث میتونید خصوصیات سرباز رو ببینید) سعی هم کنید که سرباز هاتون رو تو همه بخش ها پخش کنید. مخصوصا پزشکی چون اگه سربازی رو از دست بدید مقدار زیادی GMP رو از دست میدید.
اونوقت اونقدر باید صبر کنید و از اون Extra Missionـها رد کنید:D تا Rank بخش Develop که Iconـش عکس آچار ـه به 10 برسه و وقتی به 10 رسید تو بخش Weapon که بمب C4 آزاد شد دستو ساختش رو بدید.
به همین سادگی، به همین خوشمزگی :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر