Metal Gear Solid HD Collection | Xbox 360

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
بچه ها Metal Gear Solid 2: Substance با Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty چه فرقی میکنه ؟!
بعدش Metal Gear Solid 3: Subsistence با Metal Gear Solid 3: Snake Eater چی ؟!
اصلا از نظر داستانی این 4نسخه از MGS2 و MGS3 چه فرق هایی با هم دارند ؟!

یکی دیگه هم الان یادم اومد! :D
5: وقتی که کنترول رایدن رو در اختیار میگیریم,زمانی که میخوایم برای اولین بار از شل 1 به شل2 بریم باید با Solidus مبارزه ای انجام بدیم, در کنارش اون یارو که سوار هلیکوپتر هست.(اسمش نوک زبونم هست :D همونی که سوار هلیکوپتر بود و توی همون قسمت به رایدن کمک میکرد. موهاش هم مایل به قهوه ای بود! کمی هم شبیه جوونی های Naked :D ). در مورد اون شخصیت میخواستم بودنم آخر بازی چی شد که خیانت کار از آب دراومد و باعث شد رایدن زندانی بشه ؟! آخر بازی اصلا نشون نداد چه بلایی سرش اومد! دقیقا تا جایی نشون داد که به رایدن خیانت میکنه و باعث دستگیریش میشه بعد اون دیگه ندیدمش حتی تو پایان بازی!)
در مورد سوال اولت:MGS 2sub یه نسخه از متال گیر دو بود که رو PC و XBOX اومد.یه سری چیز دیگه هم داشت الان یادم نیست!(VR بود یکیشون فکر کنم!)
MGS 3Sub دوربین بازی عوض کرد(موهبتی بود) و یه مولتیپلیر هم به بازی اضافه کرد!

:|
تو نفهمیدی Pliskin همون اسنیکه:d؟
اون بیهوش کردن رایدن یه جورایی یه نفوذ بود.حالا بدون اطلاع قبلی رایدن انجام شد:d

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,024
داداش چی میزنی قبله اینکه mgs بازی کنی؟؟!!:d
همونجور که استاد B!G BOSS فرمودن همون اسنیک بود اون دیگه فقط نمیخواست هویتش فاش شه اگه دقت میکردی همون اول که رایدن دیدش و نمیشناختش بش گفت اسمت چیه یه سسس.... گفت یعنی اومد بگه اسنیک بعد پشیمون شد!!

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
داداش چی میزنی قبله اینکه mgs بازی کنی؟؟!!:d
همونجور که استاد B!G BOSS فرمودن همون اسنیک بود اون دیگه فقط نمیخواست هویتش فاش شه اگه دقت میکردی همون اول که رایدن دیدش و نمیشناختش بش گفت اسمت چیه یه سسس.... گفت یعنی اومد بگه اسنیک بعد پشیمون شد!!

در مورد سوال اولت:MGS 2sub یه نسخه از متال گیر دو بود که رو PC و XBOX اومد.یه سری چیز دیگه هم داشت الان یادم نیست!(VR بود یکیشون فکر کنم!)
MGS 3Sub دوربین بازی عوض کرد(موهبتی بود) و یه مولتیپلیر هم به بازی اضافه کرد!

:|
تو نفهمیدی Pliskin همون اسنیکه:d؟
اون بیهوش کردن رایدن یه جورایی یه نفوذ بود.حالا بدون اطلاع قبلی رایدن انجام شد:d
چرا بابا فهمیده بودم اسنیک هست. بعد اون جریان هم اگه یادتون باشه موقع مکالمه اسم Pliskin به اسنیک تغییر کرده بود. چون من بازی رو روی TV بازی میکردم و بعضی جاها به علت شلوغی یا سرو صدای خونه چیزی اصلا متوجه نمیشدم و مجبور میشدم رو اسکیپ کلیک کنم:| واسه همین یه خورده این قضیه منو گیج کرده بود!:D :|
به هر حال شاید اگه شما وضعیت منو داشتید و این اولین نسخه از این سری بود که بازی میکردید باز هم به وضعیت من دچار میشدید. مشکل اصلی من همون داستان بود که بنا به دلایلی که بالا گفتم بعضی جاهاش رو نتونستم خوب ببینم.
به هر حال اکثرا دنیای متال گیر رو با اون داستان قوی ولی پیچیده و دنباله دارش میشناسند...

ممنون باز وقت گذاشتید و توضیح دادین...

آخرین ویرایش:

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
الان تو MGS3 اون قسمت مبارزه با اون پیرمرد The End رو تموم کردم. جلوتر رفتم EVA یه کلید بهم داد. اون قسمت هم یه خورده رفتم جلوتر تا به جایی رسیدم که بایدیه مامور پلیس رو توی مکانی فقط بی هوش کنم و لباساش رو در بگیرم و خودش رو توی اتافی ببرم. چند تا در قفل شده هم وجود داره که باز نمیشند نمیدونم دقیقا چیکار کنم. البته اون مامور مشخص نیست لباسش شبیه بقیه هست ولی من پیداش کردم. چون زمانی که کشتمش Game Over شدم. باید بگیرم تو اتاق خراب شده ای مخفیش کنم. اتاق بقلیش عن قفل بود. یه بار هم با EVA صحبت کردم گفت ببرم طبقه دوم! کلا گیج شدم!:D
چیکار کنم ؟!

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
برو طبقه بالا،همونجایی که یه سری صندوق هست که میشه داخلشون رفت.اونجا صبر کن،Raikov میاد بالا.همونجا بیهوشش کن و بدنش رو بکشون کنار اون قفسه ها.بعدش کات سین میشه و ادامه ماجرا:d

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
برو طبقه بالا،همونجایی که یه سری صندوق هست که میشه داخلشون رفت.اونجا صبر کن،Raikov میاد بالا.همونجا بیهوشش کن و بدنش رو بکشون کنار اون قفسه ها.بعدش کات سین میشه و ادامه ماجرا:d
آقا اون جا رد کردم :D یه خورده جلو تر رسیدم به روح خبیث! ;)) اینجا باید چه غلتی کنم؟! همون جایی که از آبشار میوفته تو رودخونه بعدشم اون آقا روحه میاد جونش هم خالیه... تو آب میرم جلو آخر سر بهش بخورم حتی جونم هم تا آخر پر باشه باز هم میمیرم !

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
آقا اون جا رد کردم :D یه خورده جلو تر رسیدم به روح خبیث! ;)) اینجا باید چه غلتی کنم؟! همون جایی که از آبشار میوفته تو رودخونه بعدشم اون آقا روحه میاد جونش هم خالیه... تو آب میرم جلو آخر سر بهش بخورم حتی جونم هم تا آخر پر باشه باز هم میمیرم !
من این بازی رو روی خود ps2 تموم کردم! تا اونجایی که یادم میاد بعد از اینکه مردی باز باید از همون قرصه که تو زندان استفاده کردی،استفاده کنی تا دوباره زنده بشی و یه کات سین میاد و ادامه میدی!
یعنی در هر حال وقتی به the sorrow برخورد کردی و جمله ی game over اومد بازی تموم نشده ، اگه اشتباه نکنم باید L2 یا همون LT رو فشار بدی و قرص رو use کنی تا دوباره زنده بشه!

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
آقا یه مرحلهPeace walker میگه نیاز به بمب C4 داری نمیذاره بری تو بازی باید اون مرحله تمرینی وسطاشو برم تا آزاد بشه؟

آخرین ویرایش:

Dovahkiiin

کاربر سایت
Oct 9, 2012
2
دوستان من یه سوال دارم، ولی اگه خیلی ضایع بود نخندینا! من تازه MGS2 رو شروع کردم، میخواستم ببینم این بازی منوی خروج نداره؟ اساسا منویی در جریان بازی وجود نداره؟! البته نحوه سیو کردن مشخصه، ولی اگه بخواهیم از بازی خارج بشیم، یا از سیو قبلیمون شروع کنیم، یا اگه اشتباهی انجام دادیم و خواستیم از چکپوینت قبلی شروع کنیم، چکار باید بکنیم؟ باید حتما بمیریم تا بشه از بازی خارج شد؟

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,024
دوستان من یه سوال دارم، ولی اگه خیلی ضایع بود نخندینا! من تازه MGS2 رو شروع کردم، میخواستم ببینم این بازی منوی خروج نداره؟ اساسا منویی در جریان بازی وجود نداره؟! البته نحوه سیو کردن مشخصه، ولی اگه بخواهیم از بازی خارج بشیم، یا از سیو قبلیمون شروع کنیم، یا اگه اشتباهی انجام دادیم و خواستیم از چکپوینت قبلی شروع کنیم، چکار باید بکنیم؟ باید حتما بمیریم تا بشه از بازی خارج شد؟
منم راهه دیگه ای ندیدم,خودم همیشه سوتی میدادم به یه طریقی خودمٌ میکشتم که دوباره برم!!

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
یه بنده خدایی میشه در مورد شخصیت EVA تو نسخه های بعد از MGS3 توضیح بده ؟! شنیدم تو PW هم هست! البته هنوز بازی نکردم اینو. توی MGS4 هم بود. یه توضیحی میشه بدین توی PW و نسخه 4 دقیقا چیکار میکنه و آیا مثل نسخه سوم جز شخصیت های اصلی بازی محسوب میشه یا خیر! (شاید این سوال زیاد ربطی به این تاپیک نداشته باشه ولی برای آشنا شدن با EVA لازم هست!:D)

این MGS3 باس های خری داشتا تازه تمومش کردم :d سر بانو باس و فیوری گریم درومد :d در کل عالی بود
اتفاقا فیوری از همشون آسون تر بود! ولی بانو باس!دی دهنم سرویس شد تا تونستم شکستش بدم. یعنی میتونستم شکستش بدم ولی تا یه ضربه مونده بود بکشمش یا اون منو میکشت یا وقت تموم می شد ! :|

پنجشنبه از 11 شب شروع کردم تا 3:30 صبح! یعنی رسما از 11:30 رسیدم به Boss دیگه هی خواستم شکستش بدم تا یه خورده میمونه جونش تمومش بشه میمردم! :| خیلی رو اعصاب بود! خلاصه بعد چند ساعت تونستم شکستش بدم! تا با کات سنز ها تا ایکس باکس رو خاموش کنم برم بخوابم ساعت شده بود 3:30 صبح! :D

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,024
یه بنده خدایی میشه در مورد شخصیت EVA تو نسخه های بعد از MGS3 توضیح بده ؟! شنیدم تو PW هم هست! البته هنوز بازی نکردم اینو. توی MGS4 هم بود. یه توضیحی میشه بدین توی PW و نسخه 4 دقیقا چیکار میکنه و آیا مثل نسخه سوم جز شخصیت های اصلی بازی محسوب میشه یا خیر! (شاید این سوال زیاد ربطی به این تاپیک نداشته باشه ولی برای آشنا شدن با EVA لازم هست!:D
تو MGS3 همونجور که مشخص شد EVA وانمود میکرد مأمور KGB ست ولی جاسوس یه ارتش چینی بود که میخواستن اون Philosophers' Legacy رو بدست بیارن.تو PW وجود خارجی نداشت توو بعضی فایلها صداش بود فقط !بعداً Zero ازش استفاده کرد که کلون های BigBoss رو بوجود بیاره البته در واقع خودش داوطلب شد بخاطر علاقه ای که بهش داشت که در آخر هم Solid و Liquid رو درواقع.....زایید!:dتو MGS4 به اندازه 3 شخصیت اصلی محسوب نمیشد ولی خودش فکر میکرد خیلی کاره مهمی داره انجام میده.....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر