Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
نه دوستان ایشون رو تحقیر نکنید.بالاخره ایشون شاید یه چیزی تو بازی دیدند که میگند.اگر میگند دلایلو طوری بگند که به همه بفهمونند و غیر منطقی نگند.همین خودشون گفتن بازی های بهتری تو سال 2008 بود خب بیان بگن چه بازی هایی؟لطف کنید توهین و تحقیر نکنید.ایشون هم یه روز به جمع MGS باز ها میپیونده:D

outlaw

کاربر سایت
Oct 19, 2007
386
نام
محمد
راستش متال گیر در دو یا سه جا در طرح داستانی سوتی داده و خوب 100 البته اگر سکانس آخر نبود اصلا امکان نداشت بشد فهمید چی شده و با اومدن naked snake بود که ماجرا منطقی شد
اینو خبر ندارم چون خیلی تو داستانش نیستم...
من فقط 3 و 4 رو تموم کردم و تازه 3 رو هم داستانش یادم نمیاد..اما به هر حال اگر سوتیشونو جورا دیگه بر طرف میکردن و همونجا که باید . داستان تموم میشد خیلی قهرمانانه تر و احساسی تر و زیبا تر میبود...
من احساس میکنم شاید نویسنده توان اون کارو نداشته چون خیلی به کاراکتر نزدیک بوده..
شاید هم فکر کرده فن ها خوششون نیاد...

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
فکر نمیکنید اگه snake خودکشی میکرد خیلی خیلی heroic تر و بهتر تموم میشد؟
به نظرم اخرش دیگه شورش درومد...من شخصا وقتی دیگه اون تیکه که Big Boss اومد و شروع کرد وراجی حالم گرفته شد ...
البته در اینکه بازی و داستان عالی بود شکی نیست ... نظر و احساس خودمو گفتم...
اتفاقا با خودکشی نکردن اسنیک قهرمانانه تر تموم شد چرا که خودکشی کار آدمای ضعیفه...
اسنیک در حالیکه تمام عزیزانش رو از دست داده بود اونم عزیزانی که خودش به نوعی باعث مرگشون شده بود و با یه صورت نیمه سوخته و یه جسم رنجور خودکشی نکرد تا تو چند ماه دیگه ای که زنده اس عذاب بیشتری بکشه و در واقع ذره ذره بمیره .
بله هر کس دیگه ای غیر از اسنیک بود بخاطر اینهمه درد و رنج حتما خودکشی می کرد تا از این زندگی پر از بدبختی خلاص شه ولی اسنیک تصمیم گرفت زنده بمونه تا درد و رنج بیشتری رو تحمل کنه...
دیگه نمیخوام بحث رو ادامه بدم
چون مثل اینکه با پاک کردن پست ها دوستان هم نمیخوان ادامه داده بشه
از نظر شما بهترین بازیه اما من همچین نظری ندارم
دلایلی هم آوردم
قبول کردنش با خودتونه
دیگه سعی میکنم تو این تاپیک پست ندم
دوست عزیز مشکل شما هم عدم آشنایی با این بازیه و هم تعریف نادرست از سبک این بازی و هم ناآشنایی با کیفیت بازی های سال 2008 در مقابل mgs4 .
که از نظر من عدم آشناییتون با این بازی بزرگترین مشکلتونه و وقتی mgs2 و mgs3 رو بازی نکردید و اومدین سراغ mgs4 فقط وقت خودتون رو تلف کردین .

Kourosh_Jal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
25
دوستان دیگه اگر بحث رو تا همینجا رها کنیم بهتره.اون دوستمون هم احتمالا تازه کار هستن و زیاد آشنایی ندارن با این بازی.به خاطر یه بی نماز در مسجدو نمیبندن.مطمئنا کسی که از گیم پلی متال گیر ایراد میگیره راضی به دلایل ما هم نمیشه.

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
دوست عزیز من فقط ازتون خواهش میکنم از هر لحاظ بازی بهتری تو سال 2008 هست بگید تا من ببینم اصلا خدا رو چه دیدی شاید قبول کردیم همه نظرتونو؟

من هرچی میخوام پست ندم تو تاپیک نمیشه
گفتم بازی ای مثل gta iv که سال 2008 هم منتشر شده از همه لحاظ بهتره
حالا میتونید قبول کنید!

با دلایل شما بسی خندیدیم.:laughing::laughing::laughing::laughing::laughing:

تمام صحبت های سهیل رو تایید میکنم.آخه شما که رنک بیگ باس رو نگرفتی و تازی بازی کردی نباید نظر بدی چون اگر موشن کپچر اون زمان رو میدیدی اون وقت باید واسه متال گیر یه دور عربی میرقصیدی.
درضمن هیچ نیازی نبود که شما بیای به ما بگی اشکال بازی کجاست.افرادی که میان توی این تاپیک خودشون بار ها و بارها بازی رو تموم کردن و اگرم نکرده باشن تمام زوایای متال گیر رو به دقت بررسی کردن.پس نیازی نیست شما بیای پیش افرادی که خودشون آخر مخفی کارین اشکالات کاور بازی رو بگی.
لطفا ترول نکنید که بتونیم با هم از انجمن استفاده کنیم.

با یه بار بازی کردنش هم میشه به ایراداتش پی برد نیازی به گرفتن رنک بیگ باس نیست
من دو ساعت میتونم با شما بحث کنم که کاورگیریش جزء بدترین بازی هاست

sabahi2

کاربر سایت
Mar 11, 2010
36
اینو خبر ندارم چون خیلی تو داستانش نیستم...
من فقط 3 و 4 رو تموم کردم و تازه 3 رو هم داستانش یادم نمیاد..اما به هر حال اگر سوتیشونو جورا دیگه بر طرف میکردن و همونجا که باید . داستان تموم میشد خیلی قهرمانانه تر و احساسی تر و زیبا تر میبود...
من احساس میکنم شاید نویسنده توان اون کارو نداشته چون خیلی به کاراکتر نزدیک بوده..
شاید هم فکر کرده فن ها خوششون نیاد...

دقیقا همینطوره
سوتیها اونقدر بزرگ نیستند که به اساس داستان لطمه بزنند ولی همواره یه خالق شخصیت ترجیح میده که کاراکتر به صورت اسطوره ای بمونه کسی دوست نداشت old یا naked بمیرند ولی همونطوری که در تمام 4 شماره بهش اشاره میشدworld only needs one snake
با تمام این تفاسیر هیچ بازی ای رو ندیدم که انقدر داستان زیبایی داشته باشه
اون عزیزانی هم که ایرادای عجیب غریب میگیرند دوست دارند هرچیزی رو پایین بکشند آخه عزیزان کجای گرافیک ضعیف بود؟؟؟؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,323
نام
امیر حسین
البته فکر کنم بدونید که هر 2 اسنیک دار فانی رو وداع گفتند!

کلا 4 تا snake هست در شماره یک liquid مرد و تمام شد رفت
در 2 solidus
در 4 naked
منظورم همین 4 بود که الان بحثش هست که چرا نمردند و ... !

آخرین ویرایش:

sabahi2

کاربر سایت
Mar 11, 2010
36
من هرچی میخوام پست ندم تو تاپیک نمیشه
گفتم بازی ای مثل gta iv که سال 2008 هم منتشر شده از همه لحاظ بهتره
حالا میتونید قبول کنید!

با یه بار بازی کردنش هم میشه به ایراداتش پی برد نیازی به گرفتن رنک بیگ باس نیست
من دو ساعت میتونم با شما بحث کنم که کاورگیریش جزء بدترین بازی هاست

کاور گیری gta خوب بود
آخه چرا یه بازی ای که هیچ ربطی به mgs نداره رو دارید مقایسه میکنید
tekken بهتره یا fifa 10????
درضمن این بازی stealth base .هست یعنی تا میتونی نباید دیده شی کاور گیری هم میدونی چه بازی ای با خودش به صنعت گیم آورد؟
حدست کاملا درسته 1998 mgs

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
دوستان دیگه اگر بحث رو تا همینجا رها کنیم بهتره.اون دوستمون هم احتمالا تازه کار هستن و زیاد آشنایی ندارن با این بازی.به خاطر یه بی نماز در مسجدو نمیبندن.مطمئنا کسی که از گیم پلی متال گیر ایراد میگیره راضی به دلایل ما هم نمیشه.

اصلا دلیلی نمیارید که قانع بشم
بازم میگم این فقط نظر من هست
شما که gamer حرفه ای هستی دلیل بیار

دوست عزیز مشکل شما هم عدم آشنایی با این بازیه و هم تعریف نادرست از سبک این بازی و هم ناآشنایی با کیفیت بازی های سال 2008 در مقابل mgs4 .
که از نظر من عدم آشناییتون با این بازی بزرگترین مشکلتونه و وقتی mgs2 و mgs3 رو بازی نکردید و اومدین سراغ mgs4 فقط وقت خودتون رو تلف کردین .

تعریف این سبک اینه که هوش مصنوعی دشمنان ضعیفه یا checkpoint ها اینقدر بد باشه؟

من u1 رو هم بازی نکرده بودم اما از u2 فوق العاده لذت بردم

نه دوستان ایشون رو تحقیر نکنید.بالاخره ایشون شاید یه چیزی تو بازی دیدند که میگند.اگر میگند دلایلو طوری بگند که به همه بفهمونند و غیر منطقی نگند.همین خودشون گفتن بازی های بهتری تو سال 2008 بود خب بیان بگن چه بازی هایی؟لطف کنید توهین و تحقیر نکنید.ایشون هم یه روز به جمع MGS باز ها میپیونده:D

من با این چیز ها تحقیر نمیشم
گفتم بازی ای مثل gta iv خیلی سرتره
اینجوری هیچوقت به این جمع پیوسته نخواهم شد

اصلا باور نکردنیه!:| هیچ کس این قدر دیوانه نیست که MGS رو قبول نداشته باشه!

چرا باورکردنیه اگه چشمتون رو روی ایراد ها باز کنید

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
دوست عزیز امیدوارم نگی بد ترین عکس GTA 4 و بهترین عکس MGS 4 رو برداشتی آوردی.
این از GTA :
http://media.gtanet.com/images/3901_gta_iv.jpg
این از MGS‌ :
http://shaggy4dog.files.wordpress.com/2009/09/metal-gear-solid-4-screens-20080513001608175.jpg

ضمنا سبک stealth/action رو با اکشن خالص مقایسه نمیکنند دوست عزیز.
کاور گیری MGS برای stealth بود که اسنیک بتونه(مثلا) اون ور دیوارو یواشکی ببینه و کاورگیری به قول دوستمون برای آنلاین هستش.ضمنا من نمیگم ایراد نداشت.کاور گیری تو MGS آدمو یک جاهایی دستو پا گیر میکرد اما کاور گیری GTA میتونستی بدون این که نیکو ببینه,نشونه بگیری و فقط دستشو ببره پشت دیوار و این یک مقدار فضاییه.
باز هم اگر میشه بگید.اینم اگر قانع نشدید بگید.به هر صورت باید یا شما منو قانع کنید یا من شما رو دیگه.یکم هم منطقی تر اگه میشه بگید.نه این که اصلا منطقی نیست حرفتون.اما یک مقدار هم خب امیدوارم قبول کنید که کمی بیراهه رفتید.

آخرین ویرایش:

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
کاور گیری gta خوب بود
آخه چرا یه بازی ای که هیچ ربطی به mgs نداره رو دارید مقایسه میکنید
tekken بهتره یا fifa 10????
درضمن این بازی stealth base .هست یعنی تا میتونی نباید دیده شی کاور گیری هم میدونی چه بازی ای با خودش به صنعت گیم آورد؟
حدست کاملا درسته 1998 mgs

چون دوستان گفتن یه بازی تو سال 2008 که بهتر باشه من گفتم
تازه گرافیک رو میشه مقایسه کرد بین هر سبکی ربطی به نوع سبک بازی نداره
همیشه اولین بهترین نیست

دوست عزیز امیدوارم نگی بد ترین عکس GTA 4 و بهترین عکس MGS 4 رو برداشتی آوردی.
این از GTA :
http://media.gtanet.com/images/3901_gta_iv.jpg
این از MGS‌ :
http://shaggy4dog.files.wordpress.com/2009/09/metal-gear-solid-4-screens-20080513001608175.jpg

ضمنا سبک stealth/action رو با اکشن خالص مقایسه نمیکنند دوست عزیز.
کاور گیری MGS برای stealth بود که اسنیک بتونه(مثلا) اون ور دیوارو یواشکی ببینه و کاورگیری به قول دوستمون برای آنلاین هستش.ضمنا من نمیگم ایراد نداشت.کاور گیری تو MGS آدمو یک جاهایی دستو پا گیر میکرد اما کاور گیری GTA میتونستی بدون این که نیکو ببینه,نشونه بگیری و فقط دستشو ببره پشت دیوار و این یک مقدار فضاییه.
باز هم اگر میشه بگید.اینم اگر قانع نشدید بگید.به هر صورت باید یا شما منو قانع کنید یا من شما رو دیگه.یکم هم منطقی تر اگه میشه بگید.نه این که اصلا منطقی نیست حرفتون.اما یک مقدار هم خب امیدوارم قبول کنید که کمی بیراهه رفتید.

این عکس هارو هم ببین:

http://ps3.ign.com/dor/objects/7937...es/grand-theft-auto-iv-20080425054901601.html

http://ps3.ign.com/dor/objects/7937...es/grand-theft-auto-iv-20080425114859750.html

http://ps3.ign.com/dor/objects/7937...es/grand-theft-auto-iv-20080425114840688.html

اون عکسی که شما از mgs گذاشتی واقعا خوبه؟
بافت ها و تکسچرها خیلی ضعیف هستند
یا نحوه سایه زنی که فوق العاده بده
و کلا هم از 3 رنگ فک میکنم استفاده شده!
چون سبک بازی stealth هست باید کاورگیریش افتضاح باشه چه دلیل خوبی!
من سعیم رو در قانع کردن شما میکنم
تازه من که کاملا دارم منطقی حرف میزنم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر