Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

L J A

کاربر سایت
Sep 12, 2009
494
نام
fake name
دوستان،عزیزان،برادران:D
این شما و این هم لیست اعضای کمپانی FOXHOUND :D
Members of FOXHOUND have included:

L J A

کاربر سایت
Sep 12, 2009
494
نام
fake name
دوستان تو رو خدا یه استقبالی چیزی:D
بعدا بیوگرافی اکثرهم فی الفاکس هاند :D تهیه میشه ها...:D
اگه اونو میخواید یه استقبالی چیزی...لا اقل میاید یه پست خشک و خالی بدید...مرسی.

khorasaniii

کاربر سایت
Aug 27, 2009
69
نكات جالب

مي خواستم در مورد سلطان عشق متال گيرم يه چند تايي نكته باحال كه توي بازي ها فهميدم بگم بچه ها حالش رو ببرن
1. توي بازي زمانيكه استرس بالا مي ره اگه سيگار بكشي استرست پايين مي آد البته اگه با آي پود هم آهنگ گوش بدي بازم استرست پايين مي آد اما سيگار بهتر كار مي كنه در ضمن اگه استرست بالا باشه زمانيكه پي ام سي ها تو حالت آماده باش هستند سريعتر توسط اونها پيدا مي شي
2. در مورد روحيه (يا سر حال بودن) كه زير خون هستش مي شه با سرنگ روحيه ات رو بالا برد ولي اگه زياد استفاده بكني استفراغت مي گيره و كلي هم خون ازت كم مي شه اما يك راه كشف كردم در حد جام جهاني هم استرس رو كاهش ميده هم روحيه رو بالا مي بره زمانيكه مجله پلي بوي رو كه براي گول زدن سربازاست رو نگاه مي كني مثل لودر روحيه ات بالا ميره در ضمن استرست هم سوت ثانيه كم ميشه
3. سيگار اگه بكشي زمانيكه با دروبين دار هدف رو نگاه مي كني دستت ديگه نمي لرزه توي متال يك هم همين كار رو مي شد كرد زمانيكه با پي اس جي وان 1 مي خواستي زن دوربين داره رو كه مريل رو زد رو بزني يك چيز ديگه هم هست اينكه اگه توي متال يك و اينجا ديازپام يا اون يكي قرص رو بخوري ديگه دستت نمي لرزه
4. يك جا وقتي به دفتر كار قديم اوتاكون ميري جاييكه نينجا توي متالگير يك زد دهن همه رو صاف كرد وقتي برميگردي يك Gakko مي آد كه مي شه مثل آب خوردن كشتش اگه با MKIII در حالت نامرئي بري و اون كنترل برق رو كه نزديك آسانسوره (همونيكه توي متال گير يك با صلاح نيكيتا زديم تركونديمش تا برق قطع بشه) رو با مثلث فعالش مي كني و Gakko رو با برق مي كشيش البته كه نبايد ببيندت وگر نه مي تركونت
الان فعلا ديگه وقت ندارم ولي بعدا باز مي آم و يك سري چيز جالب در مورد متال گيير مي گم دوستان هم اگه چيزي به ذهنشون رسيد يك راهنمايي كنند

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
مي خواستم در مورد سلطان عشق متال گيرم يه چند تايي نكته باحال كه توي بازي ها فهميدم بگم بچه ها حالش رو ببرن
1. توي بازي زمانيكه استرس بالا مي ره اگه سيگار بكشي استرست پايين مي آد البته اگه با آي پود هم آهنگ گوش بدي بازم استرست پايين مي آد اما سيگار بهتر كار مي كنه در ضمن اگه استرست بالا باشه زمانيكه پي ام سي ها تو حالت آماده باش هستند سريعتر توسط اونها پيدا مي شي
2. در مورد روحيه (يا سر حال بودن) كه زير خون هستش مي شه با سرنگ روحيه ات رو بالا برد ولي اگه زياد استفاده بكني استفراغت مي گيره و كلي هم خون ازت كم مي شه اما يك راه كشف كردم در حد جام جهاني هم استرس رو كاهش ميده هم روحيه رو بالا مي بره زمانيكه مجله پلي بوي رو كه براي گول زدن سربازاست رو نگاه مي كني مثل لودر روحيه ات بالا ميره در ضمن استرست هم سوت ثانيه كم ميشه
3. سيگار اگه بكشي زمانيكه با دروبين دار هدف رو نگاه مي كني دستت ديگه نمي لرزه توي متال يك هم همين كار رو مي شد كرد زمانيكه با پي اس جي وان 1 مي خواستي زن دوربين داره رو كه مريل رو زد رو بزني يك چيز ديگه هم هست اينكه اگه توي متال يك و اينجا ديازپام يا اون يكي قرص رو بخوري ديگه دستت نمي لرزه
4. يك جا وقتي به دفتر كار قديم اوتاكون ميري جاييكه نينجا توي متالگير يك زد دهن همه رو صاف كرد وقتي برميگردي يك Gakko مي آد كه مي شه مثل آب خوردن كشتش اگه با MKIII در حالت نامرئي بري و اون كنترل برق رو كه نزديك آسانسوره (همونيكه توي متال گير يك با صلاح نيكيتا زديم تركونديمش تا برق قطع بشه) رو با مثلث فعالش مي كني و Gakko رو با برق مي كشيش البته كه نبايد ببيندت وگر نه مي تركونت
الان فعلا ديگه وقت ندارم ولي بعدا باز مي آم و يك سري چيز جالب در مورد متال گيير مي گم دوستان هم اگه چيزي به ذهنشون رسيد يك راهنمايي كنند
ممنون دوست عزیز بابت راهنمایت
هی دیدم استرسم بالا میرفت وقتی ادم میکشتم نه بگو اگر سیگار بکشی همه چیز حله :biggrin1:

Lord Hell

کاربر سایت
Dec 30, 2006
584
نام
میلاد
ممنون دوست عزیز بابت راهنمایت
هی دیدم استرسم بالا میرفت وقتی ادم میکشتم نه بگو اگر سیگار بکشی همه چیز حله :biggrin1:
اینم از اثار مخرب بازی های کامپیوتری :biggrin1: حالا تو واقعیت استرس گرفتید نرید سیگار بکشید :biggrin1:

Masoud Gamer

کاربر سایت
Sep 25, 2009
71
نام
مسعود
عزیزان من تازه می خوام mgs 4 رو بازی کنم و تا بحال هیچ کدوم از mgs ها رو بازی نکردم چطوری می تونم از تموم ماجراش و شخصیت هاش با خبر شم و بعد اونو بازی کنم ؟

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
عزیزان من تازه می خوام mgs 4 رو بازی کنم و تا بحال هیچ کدوم از mgs ها رو بازی نکردم چطوری می تونم از تموم ماجراش و شخصیت هاش با خبر شم و بعد اونو بازی کنم ؟
3 نسخه قبلی رو بازی کنی.

khorasaniii

کاربر سایت
Aug 27, 2009
69
متال گير 4

سلام دوستان
بابا من گفتم كه سيگار استرس رو پايين مي آره اما بهتر از اون مجله PLAYboy هستش كه باهاش دشمن ها رو گول مي زنيم!! اون نه ديگه از خونت كم مي كنه و همچنين به سرعت چند برابر بيشتر هم استرس رو پايين مي آره تازه هم روحيه هم به شدت بالا مي آره
دوستان هر كسي ديگه چيزي ديگه جالب از اين بازي يادشه بياد بگه
در ضمن فكر كنم ركورد بازي 2.45 ساعت بوده دست يك ژاپني بوده كه ديشب من هم 2.45 تموم كردم اما حيف كه اينترنت دست و بالم توي خونه نيست كه بخوام به سايت كانكت بشم و اعلام كنم:biggrin1:
راستي يك چيز ديگه اگه توي جايي كه طرف رو توي اروپا تعقيب مي كنيم اگه فيس كامو يكي از بيوتي ها رو به صورتت بزني ديگه طف بهت شك نمي كنه تازه روي سرش لاو ظاهر مي شه
راستي توي متال گير يك اگه اون scarf كه از sniper wolf مي گيري رو توي آيتم هات استفاده بكني ديگه گرگ ها بهت حمله نمي كنند تازه روي سرشون لاو ظاهر مي شه
توي متال گير چهار اگه به نيرو هاي مردم كمك بكني طرفدارت مي شن و زمانيكه نزديكشون بشي و سيگارت رو روشن بكني سريع مي شناسنند و روي سرشون قلب ظاهر مي شه
حتما مي دونيد كه مي شه به نيرو هاي مردم خون و مواد غذايي( recovery) بدي اما اگه اين كار رو زياد تكرار كني بهت اونها هم تير يا ميوزيك مي دن
دوستان موفق و مويد باشيد

khorasaniii

کاربر سایت
Aug 27, 2009
69
نكات جالب متال گير

دوستان اگه هر كدوم از بيوتي ها رو نكشي (با تفنگ بيهوشي بهش شكليك كني) فيس كاموش رو مي گيري!
در ضمن يادم رفت بگم كه حتما براي اينكه روحيه ات بالا بره و استرست پايين بياد بايد صفحه هاي مجله رو نگاه كني
راستي ميدونيد كه جنس سربازاي PMC مرد هستش و زمانيكه Freeze مي كنيشون در آخر بعد از اينكه هر بار مثلث بزني كه ازش سلاح و مهمات بگيري در نهايت بيضه هاشون رو مي كشه و بيهوششون مي كنه
اما وقتي كه FROG‌ ها رو فريز بكني چون جنسشون زنه اگه مثلث آخر رو بزني كه بخواد بيضه هاشون رو بكشه بعلت اينكه چيزي نيست خب!‌ يهيوي زنه تفنگ هفت تيرش رو در مي آره و بهت شليك مي كنه!! وقتي هم كه داري مي گرديش تا ازش مهمات بگيري زمانيكه بالا تنه رو مي گردي مي گه كه هي اين كار رو نكن( ناراحت مي شه!!)
در ضمن مجله ي PLAY BOY براي FROG كار نمي كنه و اصلا نگاهش نمي كنند!! ولي يك مجله ديگه هست كه از دربين مي شه بخريش كه توي اون عكس 4تا بيوتي رو داره كه وقتي اين مجله رو جلوي فراگ ها بذاري بهش اداي احترام مي كنند.
يك چند نوع گاز Smook هم هستش كه گاز هاي خنده گريه ترس و خواب هست كه توي نارنجك هاي اسموك داريشون كه خيلي باحاله زمانيكه استفاده مي كني حسابي PMC هار رو اسگول مي كنه
اين آيكون هاي زرد و سبز و آبي كه كنار سربازا مي آد زمانيكه از Snake eye استفاده مي كني بيانگر ترس يا حالت تهاجم ... هستش كه سرباز داره
در ضمن شايد خيلي از شما ها بدونيد اما خالي از لطف نيست بگم كه اين دايره اي كه اطراف اسنيك هستش بيانگر افرادي هستش كه دور و برش هستند و بسته به اينكه طرف چقدر خطرناكه نمودار اون بالا مي ره بطوريكه اگه يك خرگوش از كنارت رد بشه خيلي كم مقدارش بالا مي ره ولي يك تانك اگه كنارت باشه كلي بالا ميره يا اگه طرف ديده باشت رنگ اون تيكه از نمودار قرمز مي شه و كلي چيز ديگه كه خودتون مي دونيد.

L J A

کاربر سایت
Sep 12, 2009
494
نام
fake name
بگو هر شخصیتیو میخوای به جز گری فاکس و لیکویید و اعضای کوبای قدیم همه رو برات میگم:D(چی موند:D)
خراسونی جان مجله رو ببینیم استرس اون پایین میره استرس خودمون بالا میره:D
دوستان یه سوال
کسی پچ انلاینو نداره؟کم حجما نه مثل اون یارو 8 گیگ:D

L J A

کاربر سایت
Sep 12, 2009
494
نام
fake name
Up
خراسونی جان اون solid eye هست فکر کنم:D :D
راستی چطور میتونی رو یه نقطه ی معنیو بگردی مثلا میخوای کلت یکی از پی ام سی تروپ ها رو بگیری؟
مرسی.
راستی یه نکته:
اگه سرنگیو اسنیک به خودش میزنه به سربازا بزنین هم مثل ومپ دیوونه میشن...البته خون خوار نیستنا یکم میخندن یا گریه میکنن بعد میوفتنو بیهوش میشن بعدش هم که بلند میشن درست شدن حالشون.

khorasaniii

کاربر سایت
Aug 27, 2009
69
سلطان عشق متال گير

آره اگه يك بار سرنگ بزني به سربازا اينجوري ميشن اما اگه سرنگ رو نگه داري بيهوش ميشن
نه منظور من سولايد اي نيست (solid eye) من حالتي رو مي گم كه سولايد اي رو انتخاب نكردي .
در اون صورت اطرافت يك هاله دايره اي ظاهر مي شه كه حتما ديدنش كه به صورت نمودار بايد بهش نگاه كني يعني نموداري كه بر اساس خطرناكي محيط اطراف بالا يا پايين ميره.

khorasaniii

کاربر سایت
Aug 27, 2009
69
توي متال گير 2 اگه اسلحه ات رو طرف هر كدوم از اجزا مي گرفتي بهت مي دادش اما اينجا روامتحان نكردم اما روي هر كدوم از بخش هاي بدن يك مثلث ظاهر مي شه كه دقيقاً بايد همزمان با اون مثلث دكمه مثلث رو فشار بدي فكر كنم زمانيكه كمر رو داري مي گردي اگه مثلث بزني جواب بده. نمي دونم باز هم خودتون يك امتحاني بكنيد.
راستي توي جاييكه توي جنگل ظاهر مي شي و دم دم هاي صبح هستش و يكي از پي ام سي ها چندين نيروي مبارز كلاه قرمز رو اسير كرده ، اگه پي ام سي ها رو بزني و كلاه قرمز ها رو آزاد كني يك از پي ام سي ها مي ره و در اتاق رو برو رو كه بسته است باز مي كنه كه چند تايي آيتم هم اونجا مي توني دشت كني.
زمانيكه سوار ركس مي شي و مي خواي از اون فضاي شادو ماس خارج بشي و كلي gakko جلوت ظاهر مي شه اگه تمام مسير رو با ضربدر بري (روي زمين با چرخ سر مي خوره) سوت ثانيه مسير رو طي مي كني.
من ليكويد رو توي يك زمان كم حتي بدون اينكه يك مشت بخورم كشتم اونم راه داره كه اگه خواستين دفعه بعد مي گم فعلا خداحافظ.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر