Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

samboys

کاربر سایت
May 1, 2009
38
سلام

عالی بود بازیش ولی بازیو تموم کردم اخرای بازی نزدیک بود گریم بگیره.بعدش شخصیتاش بعضی هاشون مردم خیلی بی مزه شد.یکی نیست به این کوجیما بگه اخه نمکدون چرا این کارو کردی/;)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,296
نام
امیر حسین
تایید میشه من که اشکم سرازیر شد :biggrin1:
البته بعد به خوبی و خوشی گزشت :biggrin1:

mgs4

کاربر سایت
Mar 9, 2007
287
یه نفر بیاد بگه این ایتم نامریی رو چطور میشه گرفت و کلا هر چی چیز مخفی رو که تو بازی هست رو بیاد توضیح بده ممنون میشم

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,120
نام
محمد امین
یکی میگفت برای آنلاین بازی کردن باید اول حدود 800 مگ آپدیت کنی..!! حالا این قضیه راست هست..؟

بعد راهی نداره که از طریق PC این آپدیت رو انجام بدیم..؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
یه نفر بیاد بگه این ایتم نامریی رو چطور میشه گرفت و کلا هر چی چیز مخفی رو که تو بازی هست رو بیاد توضیح بده ممنون میشم
ببین غزیز توضیحی نداره خیلی راحت شما باید این دوتا ایتم را از مرده برخری یکیش تیر بینهایته و اونکی هم نامری هست اگر نهفهمیدی بگو تا بیشتر توضیح بدم :biggrin1:
یکی میگفت برای آنلاین بازی کردن باید اول حدود 800 مگ آپدیت کنی..!! حالا این قضیه راست هست..؟

بعد راهی نداره که از طریق PC این آپدیت رو انجام بدیم..؟
اره باید یک چندایی اپدیت کنی از قراره معلوم شما داری تازه شلوغ میکنی اگر اینترنته پرسرعت داری که خیلی راحت دانلود میکنی ولی اگر نه طول میکشه تا ابدیت بشه
نه راهی نداره فقط فقط باید با BD انجام بشه یعنی با خوده بازی :biggrin1:
و برای بخش انلاین این بازی بهتر که بری به تاپیکه خودش
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=13585

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
من کله رایدن رو طبقه بالای هواپیما پیدا کردم...
دوستان با اون روباته اگه تو هواپیما بچرخین رو به روی تلویزیون اصلی که کمپل و روزمری رو نشون میده بعضی وقتها، یه میز هست روش یه کنترل هست...
با روباته r1 بزنید که اون شلاقش در بیاد...رو کنترل که بزنید کانال عوض میشه عکسهای جالبی میان وسط:D
البته اگه تکراری بود بخشش
:D

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
من کله رایدن رو طبقه بالای هواپیما پیدا کردم...
دوستان با اون روباته اگه تو هواپیما بچرخین رو به روی تلویزیون اصلی که کمپل و روزمری رو نشون میده بعضی وقتها، یه میز هست روش یه کنترل هست...
با روباته r1 بزنید که اون شلاقش در بیاد...رو کنترل که بزنید کانال عوض میشه عکسهای جالبی میان وسط:D
البته اگه تکراری بود بخشش
:D
اره که تکراری بود
خواهش میکنم :biggrin1:

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
توی act 4 قتی که vamp روی زمین می افته چه جوری باید بگیرمش تا سرنگ رو بهش بزنم.
وقتی که ومپ میوفته زمین سریع برو پشتش و دکمه R1 رو نگه می دار تا ومپ رو بگیره بعد اون سرنگی که تو قسمت Item هات هستش رو قبلش باید Equip کرده باشی و مثلث رو بزنی تا سرنگ رو بهش تزریق کنه و ...

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
وقتی که ومپ میوفته زمین سریع برو پشتش و دکمه R1 رو نگه می دار تا ومپ رو بگیره بعد اون سرنگی که تو قسمت Item هات هستش رو قبلش باید Equip کرده باشی و مثلث رو بزنی تا سرنگ رو بهش تزریق کنه و ...
يادش بخير چقدر اينجاش حرص خوردم!:-":biggrin1:

paco

کاربر سایت
Aug 9, 2008
77
من برای کشتن روبات هیی که تو جنگ با vamp می یان تیرکم اوردم منظورم تیر همون تفنگی که از criyng wolf گرفتیمه حالا چیکار کنم؟:((

LiQu!d OceL0T

کاربر سایت
Jun 11, 2007
332
نام
هاشم
من برای کشتن روبات هیی که تو جنگ با vamp می یان تیرکم اوردم منظورم تیر همون تفنگی که از criyng wolf گرفتیمه حالا چیکار کنم؟:((
این که گریه نداره پسر خوب:biggrin1: , تیرها رو از Drebin Shop بخر اونجا داره . تو مصرفش صرفه جویی کن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر