Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

K.P.

کاربر سایت
Aug 26, 2008
185
اونجا شما بايد يك اسلحه دستي مثل كلت داشته باشيد تا اونجايي كه يادم هست. بيشتر از يك بار هم نيازي به زدن سرنگ نيست.
مشکل اینجاست که وقتی ومپ می یفته روی زمین و من می رم بالای سرش هیچ دکمه ای نمی ده که بزنم . حتی با کلت هم می رم همینطور هیچ دکمه ای نمی ده . اینو چیکار کنم ؟

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
مشکل اینجاست که وقتی ومپ می یفته روی زمین و من می رم بالای سرش هیچ دکمه ای نمی ده که بزنم . حتی با کلت هم می رم همینطور هیچ دکمه ای نمی ده . اینو چیکار کنم ؟

ببین روی زمین نه وقتی که سر پاس اون موقع که گیج میشه برو سراغش:laughing: از پشت بگیرش:laughing: بعدش سرنگ رو در بیار از تو ایتم ها و بعدش هم مثلث رو بزن

K.P.

کاربر سایت
Aug 26, 2008
185
ببین روی زمین نه وقتی که سر پاس اون موقع که گیج میشه برو سراغش:laughing: از پشت بگیرش:laughing: بعدش سرنگ رو در بیار از تو ایتم ها و بعدش هم مثلث رو بزن
یعنی وقتی کشتمش و افتاد روی زمین . صبر کنم بلند بشه و اونجا که داره جونش پر می شه برم پشتش و مثلث رو بزنم ؟

1Sam2The3Best4

کاربر سایت
Nov 22, 2008
69
ببخشید دوستان این درخواستم رو در این تاپیک مطرح میکنم چون کاملا به موضوع این تاپیک ربط نداره . آخه دیگه انقدر گشتم که پدرم در اومد .

لطفا یک لینکی از یک سایت یا یک انجمن بدید که داستان از اول تا آخر METAL GEAR SOLID 2 SUBSTANCE رو به طور واضح توضیح داده باشه . آخه داستان این بازی خیلی پیچیده است .

با تشکر

:cheesygri:cheesygri:cheesygri

K.P.

کاربر سایت
Aug 26, 2008
185
سلام

دوستان بازی رو تموم کردم . منتهی می خوام بدونم دوباره می شه میان پرده های بازی رو دید ؟ اگه می شه کجا باید برم . چون تو منو گشتم چیزی پیدا نکردم . ضمن اینکه می شه یک چپتر خاصی رو هم دوباره بازی کرد ؟ اگه می شه کجا چون اینم تو منو پیدا نکردم . در بخش Extras هم یک قسمتی قفل هست و می شه بازش کرد . ولی Pass می خواد ! قضیه اون چیه ؟

ممنون

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,290
نام
امیر حسین
فکر نکنم بشه میان پرده ها و مراحل خاصی رو رفت!
اون قفله یعنی رمز میزنی و تفنگ و یا لباس و یا صورت بعضی ها بازی میشه.
فکر کنم یکی از تفنگ ها تفنگ بیگ باس بود
لباس هم که لباس altair باز میشه.
صورت هم صورت همون اسلحه فروشه باز میشه.

رمز ها رو میتونی تو گیم اسپات گیر بیاری

1Sam2The3Best4

کاربر سایت
Nov 22, 2008
69
ببخشید دوستان این درخواستم رو در این تاپیک مطرح میکنم چون کاملا به موضوع این تاپیک ربط نداره . آخه دیگه انقدر گشتم که پدرم در اومد .

لطفا یک لینکی از یک سایت یا یک انجمن بدید که داستان از اول تا آخر METAL GEAR SOLID 2 SUBSTANCE رو به طور واضح توضیح داده باشه . آخه داستان این بازی خیلی پیچیده است .

با تشکر

:cheesygri:cheesygri:cheesygri

life4ps3

کاربر سایت
Dec 24, 2008
85
دوستان من ps3 ندارم ولی بخاطر عشقی که به متال گیر دارم و قبل از 4 همه رو بازی کردم تمام cutscene های متال گیر 4 رو از اینترنت گرفتم.فقط درست حسابی نفهمیدم اخرش چی شد.آخرش اتاکان به اسنیک چی گفت؟؟جریان تخم مرغهای اخر چی بود؟؟کسی میتونه توضیح بده؟؟؟

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
شما mgs123 رو بازی کردی اگه بازی کرده باشی هر جور شده باید mgs4 رو هم بازی کنی مثل من که می خوام فقط به خاطره این بازی ps3 بگیرم

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,290
نام
امیر حسین
من کلا بازی های تفنگی بازی نمیکردم یا اگر بازی میکردم بعد از 5 دقیقه مینداختمشون کنار اما وقتی اینو بازی کردم انقدر خوشم اومد که 4 بار تا آخرش رفتم :biggrin1: و ما را جذب دیگر بازی های تفنگی کرد.
مطمئن باشید این بازی چیزی فراتر از بازی هست :smile:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر