Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

k_jal

کاربر سایت
Jul 4, 2008
191
سلام بچه ها من بازی رو دارم با بیگ باس هارد میرم اونجایی که رزیسننس ها میان دیگه از اون راه قبلی نمیرن و از کنار رو دخونه مبرن.میخواسم ببینم قضیه چه بیده؟

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
چرا این بازی انقدر کوتاه بود یجا خوندم یکی از بچه ها 25 ساعته تمومش کرده بود بعد من حتی رو big boss hard هشت ساعت بیشتر طول نکشید
احیانا اون دفعه ای که هشت ساعته تمومش کردید بار شونصدمی نبوده که داشتید بازی رو می رفتید ؟! خوب یکم فکر کنید بعد پست بزنید دیگه !

کسی هست که بدونه داستان کامل metal gear از کجا میشه گیر آورد؟؟؟
اگه فارسی باشه بهتره.

مرسی....
می تونم به جرات بگم این بار هشتصدمی هست که یه نفر همچین چیزی می خواد... : -"

EDIT :
طبق اطلاعاتی که هم اکنون به دست من رسید باید تصحیح کنم که این هفتصد و هفتاد و چهارمین باری بود که درخواست داستان کامل MG به فارسی سلیس شده است :d

آخرین ویرایش:

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,686
نام
Sepehr
کسی هست که بدونه داستان کامل metal gear از کجا میشه گیر آورد؟؟؟
اگه فارسی باشه بهتره.

مرسی....
آخرين شماره مجله "بازي‌رايانه" كه اومده داستان بازي را به طور كامل دربردارد.

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
آخرين شماره مجله "بازي‌رايانه" كه اومده داستان بازي را به طور كامل دربردارد.
البته اگر بخواین داستان رو تو مجله بخونید، مجله ی بازینما خیلی بهتر نوشته داستان رو ... یعنی کاملتر نوشته ...

show_man

کاربر سایت
Jun 14, 2007
360
نام
علی
:laughing::cheesygri:laughing::cheesygriاقا خیلی ممنون
slash جان خواهشا این امضات رو کوچیک تر کن.البته شاید مدیر محترم سایت ببینه تخلف واست رد کنه .اما تا قبل از اینا یه کوچولو کوچیکش کن.

یعنی اگه mgs 5 بیاد که من یکی غش میکنم.کوجیما دوست داریم.راستی این سری 3 و 4 خیلی معرکه بود.:love:

k_jal

کاربر سایت
Jul 4, 2008
191
سلام بچه ها من بازی رو دارم با بیگ باس هارد میرم اونجایی که رزیسننس ها میان دیگه از اون راه قبلی نمیرن و از کنار رو دخونه مبرن.میخواسم ببینم قضیه چه بیده؟
جواب منو کسی نمیده؟ای داد .ای هوار:((.
آیا میدانید در سیگار بیش از 4000 نوع سم وجود دارد؟

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
منو مسخره نکنید:biggrin1:
میدونم گیمرهای خیلیییییییی بهتر از من تو این سایت هست ولی اولهای بازی قسمتی که برای اولین بار قابلیت لباس اسنیک نمایش داده میشه و گکوها دنبال اسنیک همه جارو میگردن اسنیک سیگار از دستش میافته
یکی از گکوها اون سیگار میگیره و همراه خودش میبره.............
نظر شما در مورد اون قسمت چیه؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
منو مسخره نکنید:biggrin1:
میدونم گیمرهای خیلیییییییی بهتر از من تو این سایت هست ولی اولهای بازی قسمتی که برای اولین بار قابلیت لباس اسنیک نمایش داده میشه و گکوها دنبال اسنیک همه جارو میگردن اسنیک سیگار از دستش میافته
یکی از گکوها اون سیگار میگیره و همراه خودش میبره.............
نظر شما در مورد اون قسمت چیه؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!
کلا هر جایی که در بازی مخصوصا وسط Cut Scence ها که اسنیک شروع به سیگار کشیدن میکنه کنارش روی دیوار زده شده No Smoking ! و در این بازی هم خواستن بگن که سیگار جیزه ! :biggrin1:

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
کلا هر جایی که در بازی مخصوصا وسط Cut Scence ها که اسنیک شروع به سیگار کشیدن میکنه کنارش روی دیوار زده شده No Smoking ! و در این بازی هم خواستن بگن که سیگار جیزه ! :biggrin1:

اگه سیگار بده ، پس جرا ملت تو این بازی همه مشغول سیگار کشیدنن ؟ ( حتی میمونه هم سیگار میکشه ؟ )
جریان بازی شده مثل پاکت سیگار که روش نوشته " سیگار عامل اصلی سرطان و بیماری های تنفسی است "

k_jal

کاربر سایت
Jul 4, 2008
191
نوید جان دستت درد نکنه تونستم.بچه ها من از بیس رزیستنس ها رو کشتم و وقت تلف کردم زمان بازی شده:99:59:59.چیه؟ چرا میخندی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر