Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
سلام. باز خوبه یه نفر پیدا شد جواب ما رو درست حسابی بگه. از این تبلیغاتی که پیش می رفت انتظار داشتم گرافیکش از این حرفا بالاتر باشه. نحوه ی انتخاب اسلحه و منوها و ... تغییر کرده شده باشه و بهتر باشند و اینکه اولین بار که نشستم پای بازی از این باگ های گرافیکی نبینم که بهم ضدحال زد. اگه شما هم اون باگ رو می دید شاید مثل من می شدید.
دیگه ما تسلیمیم بابا. بقیه افراد جایی برای حرف زدن نمی گذارند.

البته باید دید که دید شما دید یه منتقد بازی کامپیوتری هست و یا فقط یه گیمر. بنظر من کسی که صرفا برای لذت بردن از هیجان و امکاناتی که توی یه بازی وجود داره میشینه پای بازی ، اصلا همچین چیزی که شما میگید واسش مهم نیست و مطمئنا توجهی بهش نداره . ولی به منتقد خیلی بیشتر از این مشکلاتی رو که عنوان کردید رو بهش توجه میکنه و جالبه بدونبد که امتیاز منتقدین سایت گیم اسپات به این بازی 9.3 بود که نشون میده مسلما بازی اشکالاتی هم داشته ولی در مقابل نکات مثبت اونهم واسه افرادی عادی اصلا بچشم نمیاد . گرافیک این بازی و تموم بازیهای تاپ دنیا ، حدافل در این سطح از بازیهای کامپیوتری فاصله چندانی نداشته . اگر توجه کنید از سال 2006 که geow با گرافیک عظیم خودش در اون زمان تا بحال بازیهای بزرگ تقریبا در یه حد و اندازه ظاهر شدن که نشوندهنده اینه که بازیسازان فعلا در همین سطح میتونن کار کنن و بعیده که تا ظهور نسل بعدی کنسولها، گرافیکی با تغییرات چشمگیر نسبت به حال حاضر داشته باشیم مگر اینکه انجینهایی طراحی بشن که در عین استفاده از حداقل توان سیستم ، بتونن اختیارات گسترده ای رو به بازیسازان بدن که با توجه به برنامه مالی شرکتهای تولید کننده کنسول و سودی که شرکتهای قطعه سازی پیشبینی کردن بعیده . پس نه تنها در این بازی بلکه فعلا در بازیهایی که در آینده نزدیک ریلیز میشن انتظار گرافیک خارقالعاده ای نداشته باشید .

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
جالبه بدونبد که امتیاز منتقدین سایت گیم اسپات به این بازی 9.3 بود

کجا همچین چیزی رو نوشته ؟ اگر 9.3 بود پس چرا 10/10 دادن ؟ ( حالا میگفتی 9.7 یا 9.8 بود باز یه چیزی ! )

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
شما اگه دقت کنی یه قسمت امتیاز کارشناسیه و یه قسمت هم امتیاز یوزرها . کارشناسان 9.3 دادن و یوزرها 9.5 . دلیل 10 دادن هم شاید به ارفاق کوچولو باشه ;)
عجب اکتشافاتی شما میکنی:eek:
همنطور که گفتم critics score میانگین امتیازات منتقدین سایتای معتبر از نظر GSه.میانگین امتیاز 47 نقد از بازی(اینم لیستشون):
http://www.gamespot.com/ps3/adventure/metalgearsolid4/review.html?mode=web&tag=hotslot;theysay
users score هم میانگین امتیاز کاربرای سایت GSه.
ایندوتا امتیازهم هیچ ربطی به او10 گیم اسپات که امتیاز منتقدین سایته نداره.
دلیل 10 دادن هم شاید به ارفاق کوچولو باشه
چه استدلال جالبی!/:)
خیلی باحال بود.
تکرار میکنم;)
Gamespot Score 10
Critics Score 9.3 میانگین امتیاز نقد سایتها
Users Score 9.5 میانگین امتیاز کاربران GS

آخرین ویرایش:

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
البته اینو من گفتم شما فقط عین جمله توی گیم اسپات رو گذاشتی ;) بعلاوه اینکه شما critics رو نقد سایتهای دیگه ترجمه میکنید و من کارشناس .
در ضمن اگه شما استدلال دیگه ای واسه امتیاز این بازی دارید خوشحال میشم بشنوم چون اگه میانگین این دو امتیاز رو هم حساب کنیم بازم از 9.5 بیشتر نمیشه که بخواد بهش 10 بده چون فکر کنم میانگین میگیرن .
قبلا میانگین آیتمهای مختلف بازی رو مثل گرافیک و ... رو بعنوان امتیاز میذاشتن و الان هم بعیده که بدون هیچ اعداد و ارقامی همینجوری یه امتیاز بذارن .
حالا باهال بود یا باحال .
شما که توجه زیادی به باحالی و بوهالی و ویرایش پست من داشتی لطف میکردی اون لینکم یه سری میزدی
مثل اینکه بازم باید تکرار کنم ....!!!
http://www.gamespot.com/ps3/adventure/metalgearsolid4/review.html?mode=web&tag=hotslot;theysay
یه سر بزن ببین critic score چیه
امتیاز دهی GS هم هیچ ربطی به میانگین اوندوتا نداره
ویرایش
:خیلی بوهال بود

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,054
نام
نیما
آقای MEHDIMDI ترجمه میکنم چیه ؟!!

نمیخواد ترجمه کنی ، فقط روی لینکش کلیک کن متوحه میشه که میانگین امتیاز سایت های دیگست که توسط سایت Gamerankings جمع آوری شده .

اون امتیاز User ها که هیچی ... چون مثلا من الان میتونم برم خیلی عشقی بهش بدم 1 از 10 و خیلی خوشگل توی میانگین محاسبه بشه .

پس این دو تا هیچ ربطی به Gamespot ندارن ... درست شد الان ؟!

علي اكبر

کاربر سایت
Nov 25, 2006
38
نام
علي
اگر امكان دارد در رابطه آيكون هاي مخفي اين بازي و وسيلها و تفنگهاي مخفي و دوربين عكاسي وووو راهنمايي كنيد چون من انگليسم خوب نيست و رفتم از سايتهاي مختلف ولي زياد چيزي متوجه نشدم ممنون مي شوم اگر كمك كنيد و يا به هم ايميل بزنيد متشكرم (god_aliakbar@yahoo.com).

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
داشتم BONUS DISK نسخه LIMITED EDITION رو نگاه میکردم تو استودیوی اقای کوجیما یک فروند کنسول X360 رو دیدم :cheesygri
این که چیزی نیست:D. توی دیسک دوم God of War 2 در بخشی که اساتید بازی رو برسی میکنن تو اطاق کنفراس، در چندین صحنه میتونید یک فروند Xbox360 رو ببینید!:D.
يا به هم ايميل بزنيد متشكرم (god_aliakbar@yahoo.com).
امر دیگه ای نیست! :D.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
:cool:بالاخره منم تمامش کردم 3روز پاش بودم یعنی 21:06:48 ساعت بازی کردم:cool::love:
واقعا عالی بود خیلی جالب بود هر چی بگم بازهم کم گفتم از این بازی حالا میروم بقیه حالات را بازی میکنم:biggrin1::cool::love:
ودر اخرم بگم که گرافیکشم بی نظیر بود:cool::blushing:

علي اكبر

کاربر سایت
Nov 25, 2006
38
نام
علي
آقا خيلي ممنون كه جواب ما را داديد ما يك بار سوال كرديم چقدر استقبال شد از سوالمون:((
اگر خواستيد جواب بديد ممنون كه اگر امكان دارد در رابطه آيكون هاي مخفي اين بازي و وسيلها و تفنگهاي مخفي و دوربين عكاسي وووو راهنمايي كنيد چون من انگليسم خوب نيست و رفتم از سايتهاي مختلف ولي زياد چيزي متوجه نشدم ممنون مي شوم اگر كمك كنيد :(

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
آقا خيلي ممنون كه جواب ما را داديد ما يك بار سوال كرديم چقدر استقبال شد از سوالمون:((
اگر خواستيد جواب بديد ممنون كه اگر امكان دارد در رابطه آيكون هاي مخفي اين بازي و وسيلها و تفنگهاي مخفي و دوربين عكاسي وووو راهنمايي كنيد چون من انگليسم خوب نيست و رفتم از سايتهاي مختلف ولي زياد چيزي متوجه نشدم ممنون مي شوم اگر كمك كنيد :(

این چیزی که شما میخواید خیلی بیشتر از اونیه میشه که فکر شو کنی ، واقعا باید کسی واست توضیح بده که خیلی وقتش آزاد باشه چون یکی دو تا که نیست . در ضمن نیاز به انگلیسی نداره یکم بازی کنی دستت میاد ، مزش به اینه که خودت پیدا کنی ;)

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
این نشونه اسلحه که فکر کنم (hud) اسمش باشه خیلی کمرنگه و اکثر اوقات دیده نمیشه . جایی نیست که بشه پررنگ و با عوضش کرد چون توی خیلی از بازیهای کامپیوتر قابل تنظیم بود .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر