Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
بچه ها من الان دیسکو از دستگاه در آوردم نگاه کردم دیدم روی سطحش یجور خیلی تابلویی موج افتاده! یعنی یه شکلی که اول نبودش.
ترسیدم گذاشتم توی دستگاه دیدم مشکلی نداره.
مال کسی اینجور شده.امکانش هست بخاطر گرمای کنسول(چون این آخر 4ساعت پشت هم بازی کردم) دیسک اینجور شده باشه؟

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
بچه ها من الان دیسکو از دستگاه در آوردم نگاه کردم دیدم روی سطحش یجور خیلی تابلویی موج افتاده! یعنی یه شکلی که اول نبودش.
مال کسی اینجور شده.امکانش هست بخاطر گرمای کنسول(چون این آخر 4ساعت پشت هم بازی کردم) دیسک اینجور شده باشه؟
نه عزیزم بخاطر 50 گیگی بودنش هست چون تا الان هرچی MGS4 دیدم این حالت رو داره :D.

eblis749

کاربر سایت
Dec 23, 2005
218
اره درسته همه msg4 دیسکشون مج داره نگران نباش

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
خدا روشکر! مرسی (بدجور هل کرده بودم:cheesygri)
نه اینکه من به خشدار شدن دیسک و همچین اشکالایی شدیدا حساسم(اونم دیسک با ارزش MGS4)که احتمالا صد دفعه ی دیگه قراره بازیش کنم.
=====================================
حالا اینهمه خوبی های بازی رو گفتیم یه بدیش هم بگیم:
تنها بدی بازی که البته هیچ ربطی به کیفیت خود بازی نداره اینه که برای هر ACT باید 2دقیقه انتظار نصب بازیرو بکشیم.
مثلا اگ بعد تموم کردن بازی هردفعه بخواییم یه قسمت از بازی رو که سیو کردیم و مال دوتا Act مختلفه رو بازی کنیم باید دوباره 2دقیقه صبر کنیم تا نصبش کنه که یکمی میره روی اعصاب.
البته احتمالا میشد همشو یجا نصب کرد ولی فکر کنم چون حجمش از 20 گیگ بالا میزنه و بخاطر مدل 20 گیگی ps3 که فضا کم میاره اینکارو نکردن.

Midpoorya

کاربر سایت
Oct 2, 2007
481
نام
پوریا
دوستان ما هم به هر بدبختی بود از این شهر که شبیه سرگردنه است گرفتیم;)
البته زیاد بازی نکردم ولی همین یکمش فقط می تونم بگم عالیه:love:
حرف نداره
از همون اول بازی آدم:eek: می شه
این کوجیما واقعا عجب آدم عجیبیه ;)
موفق باشید

Reza-sony

کاربر سایت
Jan 21, 2007
682
(اینایی که میگم Spoiler نیستشا ) :cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri

نظر خودم در مورد بازی :
اولش بگم که ترکونده .
:cheesygri
بهترین بازی که تا به حال تو عمرم بازی کردم همین سری متال گیر بود .
MGS4 هیچی کم نداره ، ولی به نظر من یه ضعف داره و اونم اینه که Native Resolution اش پایینه . اگه Native اون 1080P بود که
:eek:
گرافیک بازی توپه . فقط اگه یه کمی روی Texture ها بیشتر کار میکردن خوب بود .طراحی شخصیت ها خوبه . صحنه های سینماتیکی که به بازی اضافه کردن خیلی عالیه .
بازی یه دوتا کمبود داره ، اگه شماره قبل رو یادتون باشه ، Snake خودش رو درمان میکرد ، مثلا از بلندی میفتاد دستش میشکست خودش آتل میبست ، مار نیشش میزد ، تیر میخورد ، اول باید با چاقو تیر رو در میاوردی ، بخیه میکردی ، ضدغفونی میکردی ، و باند پیچی ( آمپول کزاز هم میزدی :cheesygri ) ؛ اگه تو این شماره هم این چیزا بود خیلی حال میداد .
دوم اینکه وقتی پشت یه سنگر پناه میگیری ، (مثلث رو میزنی) در این حالت از بالای سنگر تیر اندازی نمیکنه و فقط از کنار سنگر تیر اندازی میکنه ، اگه اینجاش مثل Vegas یا GRAW2 بود ، جالب میشد .

اوه یادم رفت بگم iPod اسنیک باحاله :laughing:

داخل پرانتز ( این بازی یه ضعفه دیگه هم داره ، اونم اینه که Snake زیاد سیگار میکشه ، باید بهش یاد بدیم قلیون هم بکشه :cheesygri . تصور کنید وسط جنگ یه دست اسنیک تفنگه و اون دستش هم قلیون و در این حالت تیر اندازی هم بکنه ، :cheesygri فکر کنم اگه قلیونش دوسیب باشه همش درو دیوار رو بزنه . )

یه مساله دیگه هم اینکه توی یه فیلم توی یکی از همین سایتها دیدم که Snake لباس الطیر رو پوشیده بود ، احتمالا این لباس رو بشه از یه جایی خرید (مثلا konami Store یا ....) کسی در این زمینه چیزی میدونه ؟

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
گرافیک بازی توپه . فقط اگه یه کمی روی Texture ها بیشتر کار میکردن خوب بود .طراحی شخصیت ها خوبه . صحنه های سینماتیکی که به بازی اضافه کردن خیلی عالیه .
بازی یه دوتا کمبود داره ، اگه شماره قبل رو یادتون باشه ، Snake خودش رو درمان میکرد ، مثلا از بلندی میفتاد دستش میشکست خودش آتل میبست ، مار نیشش میزد ، تیر میخورد ، اول باید با چاقو تیر رو در میاوردی ، بخیه میکردی ، ضدغفونی میکردی ، و باند پیچی ( آمپول کزاز هم میزدی :cheesygri ) ؛ اگه تو این شماره هم این چیزا بود خیلی حال میداد .

اوه یادم رفت بگم iPod اسنیک باحاله :laughing:

اینهایی که میگی همه اشکالات بازی بوده ! به نظر من هم خیلی مسخره هست که وسط جنگ خودت رو درمون کنی !!!

این iPod رو هم که GameSpot گفته بود بد هست ! اصلاً چی کار میکنه ؟ میشه باهاش آهنگ از روی هارد پلی کرد ؟ :D

یه مساله دیگه هم اینکه توی یه فیلم توی یکی از همین سایتها دیدم که Snake لباس الطیر رو پوشیده بود ، احتمالا این لباس رو بشه از یه جایی خرید (مثلا konami Store یا ....) کسی در این زمینه چیزی میدونه ؟

تا اونجایی که من میدونم آزاد کردنی هست فقط. ( حالا نمیدونم باید چه کارهایی بکنی ! :confused: )

pouya_b3d

کاربر سایت
May 7, 2007
251
خوب من برای اولین بار MGS بازی کردم :blushing:

قبلا هر موقع خاستم سری های قبلشو بخرم یه اتفاقی افتاد که نشد الانم کلی پشیمونم چون از دیروز تا حالا :eek: موندم . واقعا بازی خریه

COD4 که بازی میکردم فک میکردم حداقل دو سالی اکشن به این باحالی بازی نمیکنم ولی جلوی MGS باید بره بوق بزنه.

منم از امروز طرفدار 6 آتیشه MGS بدونید البته خیلی دیره:biggrin1:

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
دوستان متال گیر ریجن پال با کنسول j مشکلی پیش نمیاره ؟
یه ریجن پال گیرم اومده 80 ولی کنسولم j هستش نمیدونم چیکار کنم .

آخرین ویرایش:

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,802
نام
امیر
تو این آشفته بازار 80 تومان عالیه :biggrin1: من نمیدونم برم از کجا بگیرم :confused: تو نمیدونی برای یه mgs باز چقدر سخته دوری از snake اونم چی ، snake اه pianist :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر