Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
یک ویدیوی جالب از Codec تو بازی. :laughing: حتماً ببینید. :D ( هیچ اسپویلی نداره. )

http://pl.youtube.com/watch?v=hjR6cUnjJss&feature=user

راجع به همین 50GB بودن BD ـه بازی هست که Otacon به Snake میگه دیسک 2 رو بذار ولی بعدش میفهمه که PS3 دیسک 50GBـی میخوره. :laughing:

ویرایش: یک عکس هم از ویدیو گرفتم.

oaocxd.jpg

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
سلام .من شنیدم یکی از بچه ها 10 تا دونه از دبی خریده تا چهارشنبه هم میاد ایران . بازی را هم توی مکس گیم پخش میکنه .اما احتمالا قیمت خیلی بالا و حدود 150 خواهد بود.ریجن بازی هم hk یعنی 3 هستش .
لطفا اگه کسی اطلاعات دقیق تری داره بگه که من دارم سکته میزنم .

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
سلام دوستان

زمان نصب بازی بر روی هارد PS3 اشکار شد.

8 دقیقه اولین نصبی است.زمانی که شما بازی رو آغاز میکنید.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
سلام .من شنیدم یکی از بچه ها 10 تا دونه از دبی خریده تا چهارشنبه هم میاد ایران . بازی را هم توی مکس گیم پخش میکنه .اما احتمالا قیمت خیلی بالا و حدود 150 خواهد بود.ریجن بازی هم hk یعنی 3 هستش .
لطفا اگه کسی اطلاعات دقیق تری داره بگه که من دارم سکته میزنم .
به به MaxGame .... اخرت هرچی فروشنده و فروشگاه ـه Max Gameـ:laughing:.
حالا بگذریم از اینکه چطور بازی رو که هنوز عرضه نشده رو اینها خریدن! اونم فقط 10 تا... lol.
سه سال صبر کردید، یک هفته هم بعد از تاریخ عرضه صبر کنید اسمون به زمین نمیاد که هیچ، اون وقت تعداد فروشگاه های که این بازی رو دارن زیاد میشه و امثال MaxGame نمیتونن گوش کسی رو ببرن.
منبع موثقی به من اعلام کرد که MGS4 رسیده دوبی و وارد فروشگاه های معتبر شده.
باید برسه، 3 روز بیشتر نمونده.
این ویدئو جدید که Otacon به Snake میگه دیسک 2 رو بذار ولی بعدش میفهمه که PS3 دیسک 50GBـی میخوره بد جوری به این DVD های عطیقه 360 تیکه انداختن تو بازی :laughing:
خیلی باحاله کلی حال کردم :biggrin1:
اقا شما ولکن مامله نیستی ها! بن و اخراج و اینا هم رو که دیگه عادی شده دیگه بسلامتی.

پ.ن. این MaxGame هم تندیس "شرف" و "انسانیت" و "وجدان" شغلی ست
25r30wi.gif
.

آخرین ویرایش:

Nathan

کاربر سایت
May 8, 2008
161
نام
امید
این ویدئو جدید که Otacon به Snake میگه دیسک 2 رو بذار ولی بعدش میفهمه که PS3 دیسک 50GBـی میخوره بد جوری به این DVD های عطیقه 360 تیکه انداختن تو بازی :laughing:

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
بهتره به جایه اینکه از بولک و لولک (مکس گیم ) خرید کنید یا تبلیغشون رو بکنیدیه
کم صبر کنید چون احتمالا خیلییا میارن و به قوله فریدون تا یه هفته شایدم 2 هفته
دیگه قیمتها خیلی عوض میشن;)

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد

دسترسی شما به سایت یک هفته‌ی دیگه هم قطع میشه تا هرچه بیشتر حال کنی

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
دوستان این چه قضیه یی هست
تو پاریس هنوز موجود نیست اما دوبی...
:confused:
اونجا هم موجود هست و به مراتب تو این Forum ها مشاهده میشه که خریدن. ( حتی این آخریها از آمریکا ! ) ولی فرقش با دوبی یا کویت این هست که اونجا قانون دارن که نباید بازی رو قبل از Release بفروشن ولی تو دبی و ... این قانون نیست !

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,048
نام
نیما
من اگه میدونستم زودتر میرفتم ... فکر نمیکردم اینقدر زود توی دبی میارن ! اصلا از اول هم قرار بود 8 جون برم و 11 م برگردم .
بخاطر MGS انداختم 14 م که 100 درصد اومده باشه
:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر