Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

Reza-sony

کاربر سایت
Jan 21, 2007
682
قبلا قرار نبود که هیچ گونه Demo برای این بازی بیاد . اما انگار یه خبرایی شده . البته مطمئن بشم خبر قطعی رو میزارم . به احتمال زیاد Demo این بازی تو ماه آینده در PSN قرار خواهد گرفت .

silent_hill54

کاربر سایت
Jan 6, 2008
913
من بعنوان یک فن متال گیر. وقتی متال گر های 1و2و3 رو بازی میکردم گاهی وقتا میون بازی یا آخرش گریم میگرفت.
اصلا وقتی پاش مینسشتم دنیایه من میشد صفحه ی تلویزیون.
من فکر کنم این بازی خاطره انگیز ترین بازی در امر هر گیمر باشه.
احتمال زیاد شماره 4 تا زمانی که احیانا شماره 5ش بیاد بهترین بازی دنیا بشه.

Reza-sony

کاربر سایت
Jan 21, 2007
682
شما درست میگی .
بهترین بازی رو هم که خود من تا به حال تو عمرم بازی کردم Metal Gear بوده به خصوص Metal Gear 3

Metal gear از همه نظر کامله . هیچ نقصی نداره .
توی نسخه PSP این بازی وقتی دوربین رو 3D کرده بودن ، یعنی اینکه کنترلش دست خودت بود و به همه جهت میچرخید ، اعصابم خرد میشد . آخه Metal Gear فقط با دوربین خاص خودش حال میده . اون دوربین یکی از علل سختی بازی . آخه بازی آسون به درد نمیخوره . :laughing:

خدا کنه MGS4 رو سخت تر از شماره های قبلی کرده باشن . چون وقتی یه مرحله رو میری خیلی لذت بخشه .

saeid

کاربر سایت
Sep 26, 2005
121
نام
سعید
واقعا كه اين بازي خداست از هر نظر كه بگي بازم يه چيزي رو توش جا ميذاري
من با اون آهنگ اول بازي متال گير 2 خيلي حال ميكنم تا جايي كه اونو تو گوشي موبايلم دارم

SkyWalker1726

کاربر سایت
Aug 29, 2007
380
نام
Ali
منبع معتبر داری ؟

تا حدودی ... اگر همه به وعده ها عمل کنند
Link

Despite Ryan Payton already stating that Kojima Productions have no plans to release a demo of Metal Gear Solid 4 onto the Playstation network, Playstation World Magazine are reporting that a demo will indeed be available in Febuary. This is a UK magazine so the Feb date is most likely for the European Playstation Store.
:weightlift:

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
امیدوارم که دموی این بازی دیگه ده دقیقه نباشه!! چون احتمالا حجم بازیش بالاست و وقت میبره تا دانلود بشه!
Just PraYin'

Reza-sony

کاربر سایت
Jan 21, 2007
682
لطفا یکی این دمو رو 3gp کنه تا مام استفاده کنیم
با این سرعت کممون:(

3GP کردن دموها جزء برنامه های آتی سونیه ! :cheesygriچ

دوست عزیز دمو یعنی نسخه معرفی بازی که قابل بازی کردن هست . اونی که میشه 3GP کرد Trailer هاست که فیلم بازی هاست .

silent_hill54

کاربر سایت
Jan 6, 2008
913
واقعا كه اين بازي خداست از هر نظر كه بگي بازم يه چيزي رو توش جا ميذاري
من با اون آهنگ اول بازي متال گير 2 خيلي حال ميكنم تا جايي كه اونو تو گوشي موبايلم دارم
منظورت آهنگ اول متال 3 هست دیگه(همونی که طرفو ضربه فنی میکنه) چون آهنگ اول 2 زیاد تعریف نداشت.

Reza-sony

کاربر سایت
Jan 21, 2007
682
بنده از مدیران خواهشمندم این تاپیکو به قسمت تاپیک های مهم انتقال بدن ، چون واقعا این بازی حقشه که جاش تو مهما باشه . کاربرای دیگه هم درخواست کنن تا مدیران یه توجهی داشته باشن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر