Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
به اینجا یه سر بزن از این روش دانلود کن
tag.png
آموزش دانلود بازیها،دموها و پچها از طریق PC

afk.dante

کاربر سایت
Nov 20, 2008
188
نام
امیر فرجاد
نزدیک 2گیگ خورده ای هست
نه نمیشه باید با همون ابدیت کنی بره>:)
وای من که 2 گیگ ندارم :(
دوستان الان که فکرش را میکنم یک mgs 4 برای فروش دارم شوخی کردم باو این بازی را با دنیا عوض نمیکنم

mohammad gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2009
231
نام
محمد
آقا من هر کاری میکنم این vamp مردنی رو نمیتونم بکشم همش پا میشه... میدونم باید سرنگ رو بزارم اون پایین سمت چپ بعد با تیر بزنمش تا بیوفته و بعد برم بالا سرش و R1 رو نیگه دارم و بعدم مثلث رو اما هرکاری میکنم وقتی میوفته بهش که نزدیک میشم r1 رو نگه میدارم هیچ کاری نمیکنه و به اونvamp هم که خیلی نزدیک میشم هولم میده عقب و باز جونش پر میشه !!! یک توضیح کامل میدین باید چیکار کنم ؟ راستی سرنگ همون یک دونه تو لیستم بود فقط ... ممنون از کمکتون

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
آقا من هر کاری میکنم این vamp مردنی رو نمیتونم بکشم همش پا میشه... میدونم باید سرنگ رو بزارم اون پایین سمت چپ بعد با تیر بزنمش تا بیوفته و بعد برم بالا سرش و R1 رو نیگه دارم و بعدم مثلث رو اما هرکاری میکنم وقتی میوفته بهش که نزدیک میشم r1 رو نگه میدارم هیچ کاری نمیکنه و به اونvamp هم که خیلی نزدیک میشم هولم میده عقب و باز جونش پر میشه !!! یک توضیح کامل میدین باید چیکار کنم ؟ راستی سرنگ همون یک دونه تو لیستم بود فقط ... ممنون از کمکتون
دوسته عزیز وقتی افتاد بذار بلند شه حالت گیج بودن داره اون موقع R1 رو بزن وبعد مثلث تا سورنگ رو بهش تزریق کنه.
ممنون از جلو بگیرمش یا پشت؟ چقدر باید بهش نزدیک باشم؟ R1 رو نگه دارم یا یک بار بزنم ؟
از پشت وجلو فرقی نمی کنه .در حدی که بتونی بگیریش.نگه دار.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mohammad gamer

afk.dante

کاربر سایت
Nov 20, 2008
188
نام
امیر فرجاد
داداش سرنگ را که بر میداری بعد باید اسلحه ات را بزاری روی none (یعنی چیزی دستت نباشه) بعد بری پشتشr1 را بزنی موقع پا شدن خودش میزنه

mohammad gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2009
231
نام
محمد
فقط یک سوال دیگه قول میدم سوال آخرم باشه :d
تو کشتن screaming mantis همون که تو act5 هست و 2 تا عروسک داره باید چجوری سرنگ رو به خودم بزنم؟ و اینکه بهترین سلاح واسه زدن عروسک هاش چیه؟
راستی این عروسک هاش میوفته گاهی معلوم نیست کجا افتاده راهی هست زود بری برداریش قبل اینکه خودش برداره دوباره...
ممنون دوستان گلم از راهنمایی

afk.dante

کاربر سایت
Nov 20, 2008
188
نام
امیر فرجاد
تو کشتن screaming mantis همون که تو act5 هست و 2 تا عروسک داره باید چجوری سرنگ رو به خودم بزنم؟ و اینکه بهترین سلاح واسه زدن عروسک هاش چیه؟
راستی این عروسک هاش میوفته گاهی معلوم نیست کجا افتاده راهی هست زود بری برداریش قبل اینکه خودش برداره دوباره...
سرنگ را بردار مثلث (:d) را بزن میزنه به خودش بعد هم یک اسلحه که زومش خوب باشه وردار بعد که عروسک میافته برو عروسک را بردار تکونش بده و شلیک کن:d

drak

کاربر سایت
Aug 13, 2010
337
نام
Amir
یه دوربین واسه یکی از مسلسلات بخر موقعی که میوفته وسط اون پله ها میوفته
این اسلحه بهتره:
7558.misc_5F00_mgs4_5F00_paintover.jpg

خودش دیگه بر نمیداره

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
من عشق انلاین بازی متال گیر بودم خیلی کیف میداد ولی همین 4 ماه پیش ورداشتم برای بار دوم رفتم 2 گیگ اپدیتش کردم و وقتی رفتم دوباره توی انلاینش دیدم که وحشتناک مثل قبل باید پینگت خوب باشه یارو با پینگ زیر 50 بازی میکرد بهت تیر میزد میمردی بعدش وقتی با رانک های بالا مثل لول های 14 بیوفتی دیگه قیدش رو بزن چون وحشتناک میزنند به هر حال خواستی یه بار باهم میریم من هنوز اپدیتش رو دارم اگر پینگت مشت باشه که نیست بازی بهت خیلی حال میده خیلی انلاینش قشنگه

dariush77

کاربر سایت
Feb 11, 2007
24
بابا تو رو خدا یکی کمک کنه بازی ما کپیه تو مرحلع اون خونه که پله داره میری بالا دموی زن با همکاراشو نشون میده صفحه سیاه میشه چه خاکی تو سرم بریزم جواب بدین بابا ا ا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر