Metal Gear Rising: Revengeance | Xbox 360

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
dlc رو بازی کردم، خوشبختانه PG از خر شیطون اومد پایین و یه داج درست حسابی (نه مثل بازی اصلی یوزلس) برا سم گذاشته. بازی به وضوح آسون تر شده حرکات سم اکثرا جدیدا، اما متأسفانه چیزی برا عرضه نداره، اول از همه اینکه زمانش خیلی کوتاهه (درجه نرمال کمتر از یک ساعت) تمامی مراحل از خود بازی اصلی هستند (اینش خیلی بده)، و فقط یکی از باسهاش جدیده (که خیلی هم پخمست). فقط در صورتی ارزش ۸۰۰ پوینت رو داره که قسمت های بعدی هم شامل بشه (سریالی هست و این فقط یک میشن بازی بود) که بعید میدونم.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
این دست ها طریقه خاصی برای قطع کردنش هست یا نه چون بعضی هاش میده بعضی ها هم نمیده این ایتمش را
هر دستی که دارای Data باشه زمانی که شما از Vision استفاده می کنی رنگ دستش با سایر اعضا بدنه اش فرق می کنه و همچنین بروی کسانی که دست آنها دارای data است یک + بزرگ که وسطش در حال چشمک زدن است را نشان می ده روی آن شخص البته در حالت Vision که داری.برای قطع کردن هم باید طوری قطع کنی که به خود دست آسیب نرسه.(البته دیگر انقدرها هم دقیق نیست).

DANTE14

کاربر سایت
Sep 10, 2012
42
آقا یه سوال فوری
تو مبارزه با غول آخر هیچی health packندارم وحتما باید سنگ ها رو نصف کنم تاhealth packبگیرم
سنگ اولی نصف میشه ولی سنگ دومی هرکاری میکنم نصف نمیشه.باید چیکارکنم؟

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
آقا یه سوال فوری
تو مبارزه با غول آخر هیچی health packندارم وحتما باید سنگ ها رو نصف کنم تاhealth packبگیرم
سنگ اولی نصف میشه ولی سنگ دومی هرکاری میکنم نصف نمیشه.باید چیکارکنم؟
باید با LS بالا یا پایین بودن زاویه رو تنظیم کنی و با RS زاویه برش رو!
یکم با LS دوربین رو ببر بالا و بعد با RS بزن سنگ رو بشکون ;)

z.a.x

کاربر سایت
Jan 30, 2011
356
نام
LOOSER
این بازی یه اشغال واقعی بود اصلا شعور گیمر رو هدف قرار داده بود ..
یارو ماشین 200 تنی رو ضربه فنی می کنه / این کوجیما هم یه تختش کمه/
از همین جا اعلام می کنم خاک بر سرت کوجیما .. تو هم مثه خیلیا الکی معروف شدی
بدبخت.:-b

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
این بازی یه اشغال واقعی بود اصلا شعور گیمر رو هدف قرار داده بود ..
یارو ماشین 200 تنی رو ضربه فنی می کنه / این کوجیما هم یه تختش کمه/
از همین جا اعلام می کنم خاک بر سرت کوجیما .. تو هم مثه خیلیا الکی معروف شدی
بدبخت.:-b

وقتی که شما توانایی بازی کردن چنین عناوینی را ندارید، به کوجیما چه ربطی داره؟

MDNA

کاربر سایت
Mar 31, 2012
263
سلام

اگه می شه یه راهنمایی بکنید

1- تو اون اچیومنت ای که می گه 30 تا Ninja Kill انجام بدیم ، منظورش از نینجا کیل چیه ؟ همون کشتن مخفیانه ؟ خوب اگه اینطوریه که من تا حالا از 100 تا هم بیشتر مخفیانه کشتم ، ولی هنوز اچیومنت رو نداده.می شه کمک کنید چه جوری اون اچیومنت رو بگیرم ؟

2-توی اچیومنتی که می گه باید یه چیزی بالای اون برج محله ی چینی ها ببریم ، چه جوری برم بالای برج ؟ اصلا نمی شه

3-چند تا اچیمنت مخفی هم داره ، اونارو چه جوری باز کنم ؟

ممنونم می شم جواب بدید

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
Blade Wolf DLC

May 14th

Blade-Wolf-DLC.jpg

پوینت مورد نیاز: 560 msp
برای 15 May روی PS3 عرضه می شود.
6.99 یورو و 7.99 پوند

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
ممنون می شم جواب بدید

1.بشتر بصورت stealth کشتن مهم است یعنی با استفاده از دکمه B از پشت enemy را بکشی (اگر دوست داشتی از LT هم می توانی استفاده کنی) اما نکته مهم این است که به هیچ عنوان نباید Alert بصدا دربیاد.بهترین راه این است که مخفیانه بری پشت سر دشمن با دکمه B بکشی.اگر صداشون دربیاد و همه بریزن روی سرت (Alert) برای Achievment این کشتن به حساب نمیاد.
2.برای بالا رفتن و رسیدن به نوک اون برج باید از لامپ های که آویزان است استفاده کنی.بلند ترین ساختمان را پیدا کن و نزدیکترین لامپ که (لوستر های آویزان) را بپر روش تا بتوانی به سقف همان خانه بلنده برسی همینطور ادامه می دی با کمک لوسترهای آویزان و سقف تا برسی به نوک برج.
3.Secret Achievment - دشمن ها را بدون اینکه Damage بخوری بکشی در Mode Hard به بالا.

Ramin_gh_2004

کاربر سایت
Apr 16, 2007
50
نام
رامین
با سلام. دوستان من فکر میکنم آخر بازی باشه نمیتونم تمامش کنم. اونجا که Senator را برای بار 3 هست داریم روی زمین میزنیم که جونش 200% هست من تعداد ریکاوریام 1 هست وقتی که تا 150% میزنمش میره بالا و مثل بقیه یه شیئ بزرگی پرت میکنه ولی هر کاری میکنم نمیتونم اون شیئ بزنم ولی مربع قرمز چند جاش به وجود میاد. میشه در مورد اینجا یکم راهنمایی کنید. مرسی

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
با سلام. دوستان من فکر میکنم آخر بازی باشه نمیتونم تمامش کنم. اونجا که Senator را برای بار 3 هست داریم روی زمین میزنیم که جونش 200% هست من تعداد ریکاوریام 1 هست وقتی که تا 150% میزنمش میره بالا و مثل بقیه یه شیئ بزرگی پرت میکنه ولی هر کاری میکنم نمیتونم اون شیئ بزنم ولی مربع قرمز چند جاش به وجود میاد. میشه در مورد اینجا یکم راهنمایی کنید. مرسی

شما باید با آنالوگ سمت چپ دقیق روی حداقل 3 تا از مربع تنظیم کنی که رنگشون تغییر کنه بعد ضربه بزنی.

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان

من خودم اون چند شئ رو نصف نکردم بلکه از آن‌ها فرار کردم. زمانی که سناتور می‌ره بالا و می‌خواد اون چند شی رو به سمت شما پرتاب کنه، می‌تونید با Ninja Run فرار کنید.

Ramin_gh_2004

کاربر سایت
Apr 16, 2007
50
نام
رامین
من خودم اون چند شئ رو نصف نکردم بلکه از آن‌ها فرار کردم. زمانی که سناتور می‌ره بالا و می‌خواد اون چند شی رو به سمت شما پرتاب کنه، می‌تونید با Ninja Run فرار کنید.

مرسی از جوابتون. پس ریکاوری از کجا پیدا کنم؟ تا یه جاهایی را میرفتم رنگ سناتور سبز میشد و آرام آرام جونش برمیگشت. درست نمیزاشت بزنمش. باید اونجا رو چه کار کنم؟ ریکاوریم کمه.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
مرسی از جوابتون. پس ریکاوری از کجا پیدا کنم؟ تا یه جاهایی را میرفتم رنگ سناتور سبز میشد و آرام آرام جونش برمیگشت. درست نمیزاشت بزنمش. باید اونجا رو چه کار کنم؟ ریکاوریم کمه.
میری پشت سر سناتور و در حالت Blade mode قرار می گیری و یک مربع پشتش ظاهر میشه اون را می زنی و باقی ماجرا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر