شایعه Metal Gear Rising 2 در دست ساخت؟

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
در طی یک تیزر برای بازی های PlayStation 4 در غرفه سونی در Taipei Game Show، به نظر می رسد نشانه هایی از ساخت Metal Gear Rising 2 به نمایش در آمده باشد.

MGR2-Teased-TpGS.jpg

در زمان 2:46:39 استریم، بعد از نمایش بازی The Order: 1886، عدد 2 با فونت لوگوی بازی Metal Gear Rising به نمایش در می آید و به سرعت محو می شود.

هنوز هیچ اطلاعات رسمی از سوی کونامی منتشر نشده است.

منبع

آخرین ویرایش:

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,808
من خودم نیم ساعت هم بازیش نکردم ولی بردار کوچکترم(14 سالشه) چیزی نزدیک به 170 ساعت اینو بازی کرده و به قول خودش بهترین بازی نسل قبلش بود.:d
خیلی ها اینجا گفتند سخته ولی چیزی که من دیدم روی درجه سختی آخر بدون حتی خوردن یک ضربه تو کل بازی تمومش کرده.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
من خودم نیم ساعت هم بازیش نکردم ولی بردار کوچکترم(14 سالشه) چیزی نزدیک به 170 ساعت اینو بازی کرده و به قول خودش بهترین بازی نسل قبلش بود.:d
خیلی ها اینجا گفتند سخته ولی چیزی که من دیدم روی درجه سختی آخر بدون حتی خوردن یک ضربه تو کل بازی تمومش کرده.

بازیش بیشتر از اونکه ست باشه قلق داشت اگر دستت میومدش میتونستی بدون یکدونه ضربه خوردن تموم کنی وگرنه قلقش دستت نمیومدش خیلی سخت به نظر میرسید. در کل بازی بود که بعد بازی کردنش به خاطره سرعت بالاش تا مدت ها بعد بازی دیگه ای به دلت نمیشینه

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
Parry کردن هیچ مشکلی نداشت خیلی هم عالی بود :D همینکه مجبورت میکرد دائما با دسته ور بری و دستت رو نذاری روی دکمه دفاع و نگاه کنی به دشمن کلی جالب بود و یه ایده بکر بود. :D حالا هرچقدر میخواین بگین :D
خب میتونند همین سیستم رو نگه دارن ولی در کنارش Parry رو روی یه دکمه دیگه هم بزارن تا بشه توی مبارزات شلوغ پلوغ که مشخص نیست کی میخواد بهت حمله کنه، از همون دکمه استفاده کرد :D با این که دیگه مشکلی ندارید؟ :D
---
ولی خب خارج از بحث Parry به نظرم بازی توی نسخه بعدی یه سری تغییرات نیاز داره. نسخه اول با توجه به مدت زمان کمی که پلاتینیوم روی بازی کار کرده بود (6-7 ماه) واقعا عالی از آب در اومده بود، ولی خب برای نسخه بعدی باید حتما یه سری موارد رو به بازی اضافه کنند. مواردی که به نظر من باید توی نسخه بعدی بزارن/اصلاح بشن:

- بهبود دوربین
- حذف حمله دشمنا از خارج از صفحه (That's cheating Platinum)
- جابجایی دکمه Evade، افزایش سرعت انیمیشنش و کنسل کننده کردن اون (بتونی با Evade همه حرکات رو کنسل کنی)
- حذف QTE هایی کشنده (در صورت اجرا نکردنشون رایدن میمیره) و نگه داشتن QTE ها به صورت بخش های اختیاری
- اضافه کردن یه سیستم درست و حسابی برای خرید کمبو (که به بازیکن توضیح بده داره چی میخره و چطوری اجرا میشه)
- قابلیت امتحان کردن کمبو ها قبل از خریدنشون (Bayo, DmC)
- طراحی مناسبتر برای سلاح های دوم (سلاح ها کمبو های بیشتری داشته باشن)
- Lock-On دستی
- Boss Rush
- Training Mode (این و بالایی رو من توی هر HnS ـی میخوام :D)
- افزایش توانایی های بازیکن برای مبارزات نزدیک در هوا (خصوصا توی مبارزه با هلیکوپتر و اون سربازای پرنده کمبود این مورد بدجوری حس میشد)
- حذف Zandatsu از رنکینگ بازی و در ازاش اضافه کردن مقدار BP ـی که از Zandatsu میتونی بدست بیاری
- قابلیت مبارزه با دستای خالی (خداییش بعد از مبارزه آخر با آرم استرانگ خیلی حالم گرفته شد وقتی دیدم این قابلیت باز نشده)
- نمایش تعداد Collectable های هر چپتر و اینکه چندتاشون رو پلیر گرفته و چندتا باقی موندند (DmC)
- افزایش سختی و طولانی تر کردن بازی
- Wall Run

و موارد همیشگی مثل طراحی دشمنا و سلاح های بیشتر، یا افزایش میزان Collectable ها و... :D

در کنار این مواردی که گفتم دوست دارم اینا رو هم توی بازی نگه دارن:

- Zandatsu
- باس های انسانی (اگه کل باس ها همینطوری باشن که دیگه چه بهتر)
- نوع تعویض سلاح ها (این مورد که میتونی دوتا رو انتخاب کنی و بعد در هر لحظه بینشون سوییچ کنی عالیه)
- مخفی کاری اختیاری (این اختیاری بودن مخفی کاری خیلی خوب بود)
- VR Mission ها (بیشتر و متنوع ترش هم بکنند که دیگه عالی میشه)
- تاکید رو Parry
- کلیت مبارزات و حس کلی بازی. اینکه MGR:R یه حس کاملا جدید داشت و راه خودش رو میرفت یکی از بهترین نقاط قوت بازی بود. نه Bayo بود، نه DMC، نه NG و نه هیچ بازی دیگه ای. MGR خود MGR بود و دوست دارم این مورد رو توی نسخه بعدی هم حفظ کنند :D

آخرین ویرایش:

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
اگه داخل بازی تفنگ هم بذارن خیلی خوب میشه رنگ بازی رو هم درست کنن خیلی خوب میشه قبلی همش زرد بود اون ربات کوچولو ها که چندتا دست داشتن رو هم کمتر کنن گرافیک هنری بازی رو هم بهتر کنن قبلی همش بین ساختمونای بدشکل بود

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,071
نام
سهند
خبر خوبیه . بازی فن بیس خاص خودشو داره 100%
من هنوز بازیش نکردم ولی امیدوارم فرصتی بشه بازی کنم .
عنوانیه که نمیشه به آسونی ازش گذشت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر