Metal Gear 25th Anniversary Event [معرفی بازی MGS: Ground Zeroes]

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009

شروع مراسم: پنج‌شنبه ساعت 9:30 صبح [به وقت ایران]>> Countdown

Twitter/Hideo Kojima:
"Prep for tomorrow"

در جریان مراسم 25 سالگی سری MGS، کوجیما از نسخه‌ی جدیدی از این فرنچایز تحت عنوان Ground Zeroes پرده برداری کرد.
GZ به مانند Peace Walker قرار است پیش درآمدی برای سری محسوب شود (احتمالا وقایع بازی بعد از PW رخ می‌دهد) و همچین یک عنوان Open World می‌باشد.
به نظر می‌آید بیگ باس دوباره بازگشته است.
آرم MFS بر روی شونه‌ی وی و استفاده از چشم بند و همچین اشاراتی که تریلر بازی شد، به مانند Paz ،Mother Base و Chico، نشان می‌دهد شخصیت نشان داده شده در تریلر همان بیگ باس معروف است. 4Gamer همچنین گزارش داده که آن‌ها صدای Tomokazu Sugita (صداگذار Miller در PW) نیز شنیده اند.
در اولین تصویر بازی جمله‌ی "From FOX two phantoms were born" نیز به چشم می‌خورد که احتمالا به دو شخصیت بیگ باس و زیرو اشاره دارد.

فامیتسو گزارش داده است که تریلر بازی بر روی فاکس انجین شده است و کاملا In-Game و Real Time بوده و همچنین بر روی PCای که سخت افزار آن متناسب با کنسول‌های نسل فعلی، PS3 و 360 است اجرا می‌شده.
مطمئنا این بازی برای کنسول ها نسل فعلی و احتمالا PC قرار است عرضه شود. (گیم اسپات و فامیتسو هر دو این موضوع رو تایید کردند.)
فاکس انجین هم برای این نسل و هم برای نسل بعد در نظر گرفته شده است.
فامیتسو اضافه کرد که کوجیما پروداکشن همچنین کار بر روی بازی‌های نسل بعد را نیز شروع کرده است.

یک سری توییت از افرادی که در نمایش بازی حضور داشته‌اند، نشان از فوق العاده بودن بازی می‌دهد. به گفته ی یکی از توییت ها نمایش بازی با یک کات سین کاملا ریل تام شروع شد، سپس گیم پلی بازی نمایش داده شد. محیط بارانی و شب هنگام در یک پادگان صحنه های زیبایی را به گفته ی حضار بوجود آورده است. فردی دیگر به محیط فوق العاده بزرگ و پر جزییات و اتمسفر بازی اشاره داشته است. تمام المان های مخفی کاری PW و MGS برگشته اند. دوری کردن از نورافکن های آلارم و جستجو، کشتن چند گارد به صورت مخفیانه، راندن جیپ، برقراری تماس با هلیکوپتر برای Evac و .... در تریلر دیده می‌شد.

اولین تصاویر از MGS: Ground Zeroes:

98225805697895495883.jpg

75074031191400599496.jpg

--------------------------------------------------------

Metal Gear بر روی پرده‌ی نقره‌ای سینما

files_news__tumblr_m9k354qNCo1rpkctxo1_500%5Bw200h200mresizeByMaxSize%5D.jpg

در جریان سالگرد 25 سالگی فرنچایز Metal Gear، بعد از چندین سال شایعه رسما اعلام شد که قرار است فیلمی بر اساس این سری بازی ساخته شود.

وظیفه‌ی ساخت فیلم به Columbia Pictures محول شده است. Avi Arad، تهیه کننده‌ی سرشناس هالیوود که قبلا بر روی پروژه هایی نظیر The Incredible Hulk ،Amazing Spider-Man و Iron Man کار کرده، به تیم پروژه (به عنوان تهیه کننده) ملحق شده است.

Avi Arad در جریان مراسم به روی صحن آمد و اظهار داشت که تاریخ 25 ساله‌ی فرنچایز MG نشان می‌دهد که ما با یک "شگفتی" بزرگ سروکار داریم. وی ادامه داد که سال ها وقت خود را صرف آوردن کمیک‌های بزرگ بر روی پرده سینما کرده و سوپرهیروها را به پرطرفداران ژانر فیلم سازی تبدیل کرده است. اما حالا شرایط فرق می‌کند و تصور وی بر این است که ایندفعه باید بر روی بازی‌های ویدیوی تمرکز کرد، چرا که آن‌ها در این عصر به کمیک‌های جدید این دنیا تبدیل شده‌اند.

وی اضافه کرد که تمام تلاش خود را می‌کند که به بازی و المان‌های آن وفادار باشد و همچنان آن را به یک فیلم تعاملی همانند سری بازی تبدیل کند که شایسته‌ی پرستش باشد.

بعد از آن کوجیما بر روی صحن آمد و به تعریف و تمجید از Columbia Pictures پرداخت و اشاره‌ای به دو فیلم Stand by Me و Taxi Driver به عنوان فیلم‌های مورد علاقه‌ی وی که توسط کلمبیا ساخته شده‌اند نیز کرد. با این‌که به نظر می‌رسد فیلم همان چنان در مرحله‌ی نوشتن فیلم نامه و در وافع مقدماتی به سر می‌برد و هنوز کارگردان و بازیگری به تیم پروژه ملحق نشده است. اما کوجیما از اسم چند تن از کارگردان و بازیگران موردعلاقه خود، کریستوفر نولان، جکمن، مت دیمون و بن انفلک نام برد!

حداقل می‌توان گفت که کوجیما به آرزوی خود یعنی ساخت یک بازی که کاملا کات سین باشد رسیده است!

------------------------------------------------
MGS: Social Ops، عنوانی جدید برای اسمارت فو‌ن‌ها

files_news__A1hjxYLCcAAcZDa%5Bw200h200mresizeByMaxSize%5D.jpg_large%5Bw200h200mresizeByMaxSize%5D.jpg

در جریان مراسم سالگرد 25 سالگی فرنچایز Metal Gear، کوجیما از بازی جدیدی تحت عنوان Metal Gear Solid: Social Ops پرده برداری کرد. Social Ops قرار است برای اسمارت فون‌ها (به صورت 3D) عرضه شود. Gree، شرکت بزرگ ژاپنی که تمرکزش بر روی شبکه‌ها و سرویس‌های اجتماعی و همچین ساخت بازی برای پلتفرم موبایل است، به صورت اختصاصی در حال کار بر روی بازی می‌باشد.
Social Ops قرار است بر پایه‌‌ی موتور بازیسازی یونیتی ساخته شود. ایده‌ی کلی بازی از Peace Walker گرفته شده است و کوجیما به این اشاره کرده که ایده‌ی بازی‌هایی مانند Peace Walker و عناوین نظیر آن به راحتی می‌توانند بر روی پلتفرم های دستی کار کنند و نتیجه‌ی ثمر بخش داشته باشند.
Social Ops برای عرضه در زمستان امسال [در ژاپن] برنامه‌ریزی شده است. کوجیما همچنین اضافه کرد که آن‌ها در حال برنامه‌ریزی برای انتشار جهانی آن نیز هستند که البته اطلاعاتی از زمان عرضه‌ی آن برای بقیه‌ی نقاط در دسترس نیست.

تصاویری از Social Ops:
Untitled-4.jpg

Untitled-1.jpg

Untitled-5.jpg

--------------------------------------------

Metal Gear Rising

31099845131508649461.png

یه چند تا عکس دیگه: [تریلر را هم از اینجا ببینید]

بقیه ی تصاویر و اخبار فوق العاده جنجالی مراسم از قبیل تیشرت، عروسک و ساعت را از میتوانید از صفحه های قبلی این تاپیک بخوانید و تماشا کنید!

آخرین ویرایش:

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
اگه تایید شده باشه پسری که تو قفس هست chico ـه پس موهای بیگ باس باید قهوه-ای باشه . مگه اینکه chico یه مشکلی داشته باشه مثلا بزرگ نشه !!
راجع به گرافیک بازی هم بنظرم برعکس بقیه-ی قسمتهای این سری همونطور که فردین گفت کات سینهای بازی تفاوت زیادی داشت با گیم پلی بازی . تو گیم پلی بازی هم بجز نور پردازیه خوفناک چیزی مدیدم که فقط برای نسل بعد باشه .

SGT-Amir

کاربر سایت
Dec 10, 2011
280
نام
Amir Fisher
دوستان چقدر یه تاپیکو کشش میدین ؟!

بس نیست خیلی مسخره شده

یه سری برای بالا رفتن تعداد پست سایت رو به فنا دادن ! حتما باید تاپیک قفل شه ؟

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
به نظرم تاپیکو انتقال بدین به مثلا تاپیکه MGS :Ground Zeroes |PS360 خیلی خوب میشه :d
چون دیگه فکر نکنم الان دیگه بحثمون سر مراسم باشه. الان بیشتر داریم در مورد PAX و Trailer ـه GZ بحث میکنیم.

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
^^ این عکس بالا رو اون زمانی که MGS4 معرفی شده بود، یکی از اعضای neogaf با photoshop اینطوری برای Old Snake ریش گذاشته بود که همه جا هم پخش شد.

bionicle

کاربر سایت
Mar 23, 2011
264
اگه من هستم که MGS4 رو سه بار تموم کردم :d به جان خودم سالید توش ریش نداشت :d اگه این بالا مال یه نسخه دیگه از این بازی هست یکی به ما بگه :d

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
خُـب، اینم از زیرنویس اولین تریلربه همراه ترجمــه ( کپی با ذکر منبع و نام نویسنده بلامانع است )
" بیگ باس " به نظر ماموریتش در این ویدیو مرز " کوباست "
ماموریتشم در این ویدیو نجان دادن " چیکو " ـه
این Mother Base کجاست ؟ :d
یه سری اتفاقات قبل از زمان تریلر افتاده که ما بی خبریم !
این صورت سوخته واقعاً حرومــ....اس ! :d
لازم به گفتن نیست آقا کپی می کنی منبع رو بگو حداقل ! :d

صحبت های مرد صورت سوخته

She Told Us Everything
همه چیزو به ما گفت
Don't Worry, I Kept My Word
نگران نباش.من به قولم عمل کردم
She Didn't Suffer Long
اون زیاد زجر نکشید
Here
You Earned It

بیا اینو بگیر ! این ماله توئه ! ( یه همچین چیزی ! )
How's It Feel To Play The Traitor ?
بازی کردن نقش خائن چه احساسی داره؟
No More War Games-You're A Real Man,Now,Soldier.
بازی های جنگی دیگه کافیه.تو یه مرد واقعی هستی و حالا یه سرباز.
Give My Regards To Your Boss When You Get Home
وقتی برگشتی خونه سلام من رو به رئیست برسون
Ten Days Ago,We Got Reports That Paz Was Still Alive
10 روز پیش ما گزارشی داشتیم که " پاز " زنده است
She Survived?
اون زنده مونده ؟
She Was Rescued By A Belizean Fisherman Who Found Her Drifting In The Caribbean
یک زن ماهیگیر بلیزی اونو تو " کارائیب " پیدا کرده
So What's The Plan? Silence Her Before We're Compromised?
خب پس نقشه چیه؟ قبله اینکه ما رو لو بده خفه اش کنیم؟
No,I've Got Sometthing Else In Mind
نه یه چیز دیگه تو ذهنم واسش دارم
Our "friends" At Cipher Suspect Paz Could Be A Double Agent
" دوستامون " در The Cipher مشکوکند که " پاز "ممکن است جاسوسی دوجانبه باشد
She's Being Held For Interrogation At A Camp On The Southern Tip Of Cuba
او حالا در پایگاهی در جنوبی ترین نقطه کوبا برای بازجویی نگهداری میشه
Black Site - Nice. A Slice Of American Pie On Communist Soil. And Out Of U.S Legal Jurisdiction.
یه مکانِ زندانِ مخفی عالی. قطعه ای از کیکِ آمریکایی در خاکِ کمونیست ها (کوبا) خارج از محدوده قضایی (قدرت) ایالت متحده
The UpComing Inspection Of Mother Base Has To Be Conected Somehow. The Timing's Too Perfect The UN's Nuclear Inspection...
بازرسی آینده پایگاه مادر باید یه جوری به قضیه مربوط باشه. زمان بندی کاملا عالی بوده
بازدید هسته ای سازمان ملل...
My Guess Is They're Trying To Corroborate Paz's Leak.
حدس من اینه که اونا سعی دارند تا حرفهای "پاز" رو مورد بررسی قرار بدند.
We're An Army Without A Nation
ما ارتشی بی ملت هستیم. ... (یعنی به کشوری پایبند نیستند )
Word Of Our Capabilties Gets Out, And We'll Have The Whole World Out To Shut Us Down.
کافیست که خبری از توانایی های ما به بیرون درز پیدا کند و تمام دنیا برای سرنگونی ما قد علم کنند.
Having An American Private Intelligence Agency Involved Is Bad News. Cipher's The Ones Who Sent Paz To Us In The First Place
درگیر بودن یک آژانس امنیتی خصوصی آمریکایی خبری بدیه. Cipher (شخص مرموز) بود که برای اولین بار PAZ رو سراغ ما فرستاد
She Khnows Their True Nature
اما "پاز" ماهیت واقعی آنها را می دونه
...We Need Her On Our Side. Right, Paz Is Our Only Link To Cipher, If She's Still Alive
"پاز" تنها پیوند ما با Cipher ه .اگر هنوز زنده باشد باید او رو کنار خودمون داشته باشیم.
The Trojan Horse's In.
اسب تروا وارد شد
The Pirate Crackdown's A Go
بریم واسه سرکوب دزدان دریای ... !
Move !
حرکت کنید

صحبت یک نفر که تصویرش رو نمی بینم اما احتمالاً در مورد ماموریت " بیگ باس " صحبت می کنه

So Who's The Other Target?
خب، هدف دیگه کیه ؟
That Would Be Chico.He's Being Held In The Same Area As Paz.
هدف بعدی "چیکو"ـه. اونم در همون محلی که پاز زندانی، محبوسه
Last Radio Contact Was Forty Hours Ago.
آخرین تماس رادیویی 40 ساعت قبل بود
Find Them Both.Bring'em Back Alive.
هر دوشون رو پیدا کنید و زنده برشون گردونید
Ented The Compound From The South Cliff.
از صخره های جنوبی پایگاه وارد بشید
Secure And Paz, Then Report Back From The Rendezvous Point.
Chico و PAZ رو بگیرید و بعد برگردید به محل قرار

صحبت های یک نفر با " بیگ باس " { احتمالا اون یه نفر میلر هست }

We'll Send A Chopper From Across The Cuban Border.
یه هلیکوپتر در نزدیکی مرز کوبا برات می فرستیم
You Should Be Back At Mother Base In Time For Lunch.
سر ناهار احتمالا به پایگاه مادر برگشتی
You'll Probably Just Miss Our "Quests
احتمالا فقط جستجوی ما رو از دست میدی.
The Only Catch Is:You Go In Solo.The Politically Sensitive Nature Of The Mission Means Backup Us Not An Option.

خودت باید تنهایی وارد قرارگاه بشی.به خاطر ماهیت حساس سیاسی مأموریت،گزینه نیروی کمکی منتفی هست
Fine I Like Some Alone Time Now And Then
خوبه. بعضی وقت ها تنهایی رو دوست دارم
I'm In Front Of The Prison Camp.
در مقابل محل زندانی ها هستم
Excellent,Snake, Age Hasn't Slowed You Down One Bit.
بالا رفتن سن حتی ذره ای او را از نفس نینداخته
Kept You Waiting,Huh?
خیلی منتظرت گذاشتم؟ ها ؟ { احتمالاً منظورش به ما است ! که چند سالیه منتظر MGS جدیدیم :d }
Chico ANd Paz Are Being Held In An Old Unused Part Of The Compound.
"پاز" و "چیکو" در بخش قدیمی متروکه پادگان زندانی هستند
Get Inside And Head Northeast.
بعد از ورود به پایگاه به سمت شمال شرقی حرکت کن
پایان

آخرین ویرایش:

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
ولى به نظرم اميدى به حضور ocelot نيست :(

اتفاقاً من مطمئنم که آسلات هسـت.
اون برگی نیست که به این سادگیا رو بشه توو تریلر ، اولش سایه اش تو یه تریلر می بینیم
بعد سال بعد تو تریلر بعدی شاید دیدیمش :d

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
ممنون امبد. خسته نباشید

صحبت های یک نفر با " بیگ باس " { احتمالا اون یه نفر میلر هست }
آره 100 درصد خودشه. 4Gamer، یه سایت ژاپنیه، همون اول صداگذارشو (Tomokazu Sugita) تشخیص دادند و تاییدش کردند.

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
راستي اينم براي اونايي كه PW رو بازي كردن :d
ميدونستيد كازوهيرا ميلر جاسوس دوجانبه بود؟ البته جاسوس كه نه بيشتر بخاطر پول با اسنيك بود تا پولدار بشن. اگر پيس واكر كاستوم رو بتونيد اس بگيريد يه مرحله باز ميشه كه ميلر و اسنيك باهم ميرن لب ساحل :d اونجا ميتونيد ميلر رو بزنيد و يه نقشه براي اسلحه ي پيتريوت بگيريد و اگر اس بگيريد يه كاست از صحبت هاش با زيرو بدست مي آيد

راستي Cipher همون "صفر" ـه كه از رو زبان عربي براش داشتن و همون zero ـه :d

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
اتفاقاً من مطمئنم که آسلات هسـت.
اون برگی نیست که به این سادگیا رو بشه توو تریلر ، اولش سایه اش تو یه تریلر می بینیم
بعد سال بعد تو تریلر بعدی شاید دیدیمش :d

اگه بخواد اسلات رو نشون بده که دقيقا همينجورى که ميگى رونماييش ميکنه :d

ولى من براى اين گفتم فک کنم اسلات نباشه چون بيشتر موضوع تريلر درباره ى paz و chico بود (peace walkerى بود) و تقريبا هيچ دليلى براى حضور اسلات موجود نبود ولى اگه اسلات باشه خيلى عالى ميشه :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر