Medal of Honor: Warfighter | PS3

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
من نميدونم چرا هر چي بيشتر بازي ميكنم بيشتر باهاش حال مي كنم :d
صفا ميده به خصوص كلاس اسنايپر :d با كلاس اسالتر هم اگر G3 برداريد فوق العاده ميشه ! با هِوي گانر هم M240 برداريد يا MG4 !
با SPEC OPS هم همون G36 بهتره ! گرچند اسلحه زياد تفاوتي واقعا" داخلش نداره بسته به بازي خودتونه

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
دوستان من moh wf رو گرفتم واسه PS3، اما قبلش bf3 واسه pc داشتم!!!
خیلیییییییییییی سخته aim با دسته!!! چیکار کنم؟
اولین بارته با کنترلر شوتر بازی می کنی؟!:D
احتمالا یروز من هم بخوام با ماوس و کیبورد بازی کنم حس شما رو دارم!:D
Aim Assist رو فعال کن، نشونه گر رو نزدیکای هدف ببری تقریبا لاک می کنه!
درجه سختی هم کم کم بذار تند تند نمیری تا راه بیفتی کم کم با دسته...

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
منم اولين بار كه اصلا" با كنترلر FPS بازي كردم روي KZ2 لود ! :d يعني شرايط در حد تيم ملي بود :d
فقط گذشت زمان ميتونه دستت رو راه بندازه !
بايد هي تمرين كني تا بشه !

اقا اين SMAW توي بازي چقدر توپ و باحاله :d يه قدرت ماورايي داره يه دونه زدم دوتا مرد :d

---------- نوشته در 11:28 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:07 AM ارسال شده بود ----------

يكي ديگه از چيز هاي خوبي كه داره قابليت LEAN & PEAK ه
اين قابليت توي CoD هاي قديمي تر مثل 2 و فكر كنم حتي 4 هم بود اما بعدش ديگه كامل برش داشتن :|
تو بازي واقعا" به درد ميخوره چه مولتي چه سينگل !

kv7_shadow

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,731
نام
کورش
اولین بارته با کنترلر شوتر بازی می کنی؟!:D
احتمالا یروز من هم بخوام با ماوس و کیبورد بازی کنم حس شما رو دارم!:D
Aim Assist رو فعال کن، نشونه گر رو نزدیکای هدف ببری تقریبا لاک می کنه!
درجه سختی هم کم کم بذار تند تند نمیری تا راه بیفتی کم کم با دسته...

میخوام نزیکاش ببرم، ولی لا مسب یا هوا میزنه یا زمین!!! اول این که 20 تا بیشتر هدشات نگرفتم، دوم این که SPM ام تو BF3 کاپیوتر، 700 ـه!!! اما این جا تو ps3 قسمت spm ام 280 ـه!!اما مثلا تو pc جت رو خوووووب با دسته PS3 میرم!!!
sensivity رو چه کنم؟؟
راستی مطمئن باش اگه بخوای با ماوس بازی کنی، هیچ وقت حس منو .ختی با دسته بازی میکنم نداری!! با ماوس اگ نقطه ای به مختصات (2و3) رو هدف بگیری، عمرا اگه بتونی راست چپش بزنی!!! درست میزنی روش!!!! فقط ماوس یکم موقع recoil اذیت میکنه! چون اونجا aim assist نیست که اگه تفنگ لگد زد، خنثی اش کنه!!!

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
بازي switch team نداره :| حتي تعويض fireteam هم نداره :|
البته مثل بتل ميمونه كه اون اوايل ناقص بود كم كم كامل شد :|:d

به نظر من روي دسته يه خوبيش اينه كه ميشه لگد اسلحه رو گرفت ! نميدونم با موس چه مدلي ميشه اما به نظرم بايد سخت تر باشه ولي توي دسته ميشه يه ذره استيك رو پايين گرفت و حله !

اگر خيلي با موس عادت داري بگرد دنبال اين موس مخصوص PS3 ! اسمش رو دقيق يادم نيست اما خوب خفن ميشه !

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
بازي switch team نداره :| حتي تعويض fireteam هم نداره :|
البته مثل بتل ميمونه كه اون اوايل ناقص بود كم كم كامل شد :|:d

به نظر من روي دسته يه خوبيش اينه كه ميشه لگد اسلحه رو گرفت ! نميدونم با موس چه مدلي ميشه اما به نظرم بايد سخت تر باشه ولي توي دسته ميشه يه ذره استيك رو پايين گرفت و حله !

اگر خيلي با موس عادت داري بگرد دنبال اين موس مخصوص PS3 ! اسمش رو دقيق يادم نيست اما خوب خفن ميشه !

فکر کنم برای استفاده از موس باید بازی هم از موس پشتیبانی کنه عین کانتر ! :d

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
اره بايد درايور اون موس ه از اون بازي پشتيباني كنه :d

رفيق بايد يه كم نشونه رو بالاتر بگيري ! به خاطر وجود جاذبه تير پس از طي يه مسافتي از مسير اصلي ايش به سمت پايين منحرف ميشه

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
اره بايد درايور اون موس ه از اون بازي پشتيباني كنه :d

رفيق بايد يه كم نشونه رو بالاتر بگيري ! به خاطر وجود جاذبه تير پس از طي يه مسافتي از مسير اصلي ايش به سمت پايين منحرف ميشه
من خودم Eagle eye دارم كه بهترينشونه ولي مفت نمي ارزه

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
يه چيزي در مورد پايان بازي بگم كه واقعا" خيلي قشنگه و ناراحت كننده بود
خيلي وقت بود همچين پاياني نديده بودم يعني خيلي ناراحت شده بودم خيلي هم خوب كارگرداني شده بود كات سين هاي پاياني

يه چيز ديگه هم اينكه اين CASTLE OF GLASS ايي كه LINKIN PARK اجرا كرد توي VGA يه سري نمايش از بازي هم داشت پشت سرشون نشون داده ميشد ولي يه سريشون رو من هر چي دقت كردم يادم نيمد كه توي WF ديده باشم ! توي مدال 2010 بودن ايا ؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر