Medal of Honor: Warfighter | PS3

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
الان من اون بالا گل لغت كردم :|
گفتم كه كمي جاذبه موثره ولي براي اخرين نفر كه RPG داره شما بايد حتما" صبر كني تا برسه نوك برج و اماده زدن بشه حين حركت بازي نمي ذاره بكشيش
دیدم.:D
الان من اون اخری رو باید بزنم دیگه . اون بالایی رو هلیکوپتر میکشه ؟ بعدش من میزنم وقتی اماده زدن میشه اما نمیشه . کدوم طرف نشونه بگیرم که بخوره بهش؟

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
ببين اخرين نفر كه از پله هاي برج ميدوه ميره بالارو بايد حتما" صبر كني تا بايسته وقتي داشت اماده زدن هلي مي شد با بالاتر گرفتن نشونه بهش شليك كني ! زياد هم لازم نيست بالا بگيري بايد قلق اي رو ديگه بلد باشي
يه كم بايد بالا سرش رو هدف بگيري

mohamadtak2

کاربر سایت
Feb 8, 2013
174
در جواب هر دوتا دستمون بايد بگم كه توي بازي ها اكثرا" فقط نكته جاذبه زمين رو اعمال مي كنن ! باد رو نميشه اعمال كرد چون يه چيز خوفي ميشه :d بايد حتما" يا سيستم تشخيص جهت باد گذاشت داخلش يا بايد موارد تاثير باد رو دور و اطراف دخيل كنند !

اون قسمت فقط تير افت ارتفاع داره ! روي اون برج هم اولي رو مي تونيد همون اول بزنيد اما دومي رو بايد حتما" صبر كنيد تا برسه نوك برج بعد بزنيدش :| اين از عجايب ه كه اگر وسط راه بزنيد نمي ميره :|
داداش اولیه رو نمی خواد بزنی دومیه کفایت می کنه اولیه رو فکر کنم هلیکوپتر می زنه

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
من تونستم رد کنم اون قسمتو بالاخره :D
دو نفر هستن که یکیشون از سمت راست میاد و میره سمت چپ که هلیکوپتر رو بزنه ، وقتی رفت سمت چپ و نشسته بود باید بزنیدش
اونی که بالای برج هست رو لازم نیست بزنید

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
نمي دونم خودم درست يادم نيست اما اره فكر كنم اوني كه ما نمي تونيم بهش شليك كنيم و بكشيمش رو هلي كوپتر ميزنه !

كشور كدوم قسمت رو ؟ كشور سربازي كه استفاده مي كني يا مليت خودت براي بازي رو ؟
كشور سرباز رو كه بعدا" كه سرباز هاي ديگه باز ميشن فقط مي توني عوض كني اما مليت ات رو از طريق بتل لاگ مي توني اون بالا گزينه اش و بگردي پيدا مي كني

mohamadtak2

کاربر سایت
Feb 8, 2013
174
نمي دونم خودم درست يادم نيست اما اره فكر كنم اوني كه ما نمي تونيم بهش شليك كنيم و بكشيمش رو هلي كوپتر ميزنه !

كشور كدوم قسمت رو ؟ كشور سربازي كه استفاده مي كني يا مليت خودت براي بازي رو ؟
كشور سرباز رو كه بعدا" كه سرباز هاي ديگه باز ميشن فقط مي توني عوض كني اما مليت ات رو از طريق بتل لاگ مي توني اون بالا گزينه اش و بگردي پيدا مي كني
مرسی داداش راستی چرا گرافیک مولتیش اینقد بی خوده ؟ شما هنوز بازی می کنی؟ الان چه بازی رو بیشتر آنلاین می زنی؟

srsh

کاربر سایت
Dec 11, 2012
17
سلام...
من MOH war fighter دارم بازی میکنم بعد از تقریبا 3-4 دست بازی تو quick match تا میره تو لودینگ که بره دست بعد میاد تو منوی اول بازی که میگه یه سری content هست که تو نداری و باید از PS store بگیری....
ناجور میره رو اعصاب....
میشه کسی کمک کنه من چیکار کنم؟؟؟

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
گرافيك مولتي برميگرده به كار سازنده ها كه ديگه نخواسن روش كار كنن ! ولي خيلي هم بد نبود !

من ديگه مدال رو ندارم الان بتل ميزنم !

اون ديگه احتمالا" بر ميگرده يه اين كه سرور ها اون اخرين DLC رو RUN مي كنن و شما DLC رو نداري بنابراين يهو شوت ميشي بيرون :|

srsh

کاربر سایت
Dec 11, 2012
17
اخه dlc یدونه داده بیرون که dark dirthy map که اونم گرفتم ولی وقتی نصب میکنم صفحه سیاه میمونه و تو بازی نمیره....
اونو کجای دلم بذارم؟؟؟
:|

mohamadtak2

کاربر سایت
Feb 8, 2013
174
اخه dlc یدونه داده بیرون که dark dirthy map که اونم گرفتم ولی وقتی نصب میکنم صفحه سیاه میمونه و تو بازی نمیره....
اونو کجای دلم بذارم؟؟؟
:|
داش کپی بازی ؟؟؟:-?:-?:-?:-? همین که تاحالا بن نشدی شکر خدا بکن داداش:d

دوستان من امروز اصلا نتونستم وصل بشم ارور می ده اصلا تو مولتی نمیره کسی می دونه مشکل از کجاست ؟

Last edited by a moderator:

ALit214

کاربر سایت
Mar 19, 2010
129
نام
Ali
سلام.. :>;)
من یه ده روز هست مولتی پلیر این بازی رو شروع کردم و بسی ازش خوشم اومده.. اگه هنوز کسی بازیش میکنه اد کنه با هم بازی کنیم، خیلی غریبم اونجا، همینطوری پیش بره دق میکنم از تنهایی.. :d

Over Lord 238

کاربر سایت
Jul 14, 2012
212
نام
Ali
نمیدونم نشونه گیریش اونجوری بود یا سرعت چرخش سر تو اپشن تغییر کرده بود اما انقدر سرش سریع میچرخید 5 دقیقه ی اول بازی رو بردم پس دادم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر