Medal of Honor : Warfighter | PC

سلام

دیروز Medal of Honor:WarFighterتوسط OXMتایید شد و قرار هستش در اکتبر 2012عرضه بشه.
منتظر اطلاعات بیشتر در GDC2012از این بازی باید باشیم.

MOHWARgenKEYART.preview.jpg

بازی با موتور گرافیکی Frostbite2ساخته میشه.

Medal of Honor: Warfighter releasing in October | VG247
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
برای مشاهده تصاویر جدید بازی اینجا کلیک کنید.
---------------------------------------------------------------------------------------
Medal of Honor: Warfighter - Combat Driving

gsm_169_medalofhonorwarfighter_combatdriving_ot_multi_100412_178.jpg

Hi-Res H.264 MP4 64.2MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 16.0MB Download

--------------------------------------------------------------
تصاویری از combat driving

آخرین ویرایش:

mohammad vas

کاربر سایت
Dec 11, 2011
109
نام
mohammad
سلام
قبل از اینکه هر بازی ایو ران کنی برو تو این سایت و کرک بازیو بگیر بریز و بعدش بازیو ران کن
nodvd.net

بازی من کرک شده نگفتم که کرک ندارم میگم از بازی میام بیرون دوباره میرم تو بازی سیوم پاک میشه چه کنم؟!؟!؟!؟!؟

am_omid

کاربر سایت
Oct 21, 2008
11
نام
امیر
با سلام خدمت دوستان
بنده اين بازي رو جديدا تهيه و نصب كردم ولي موقع اجرا خطاي كرنل ميده! 5 نمونه كرك م استفاده كردم باز هم اجرا نشد...
در ضمن با ويندوز xp كار ميكنم ممكنه مشكل از ورژن ويندوز باشه؟

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,889
نام
SubZero
با سلام خدمت دوستان
بنده اين بازي رو جديدا تهيه و نصب كردم ولي موقع اجرا خطاي كرنل ميده! 5 نمونه كرك م استفاده كردم باز هم اجرا نشد...
در ضمن با ويندوز xp كار ميكنم ممكنه مشكل از ورژن ويندوز باشه؟

سلام
احتمال بسیار زیاد از ویندوزته.
یه 7 بریز خیالتو راحت کن
چون بیشتر بازیها دیگه رو xp جواب نمیدن.

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
منم امروز بازی رو تموم کردم از نظر داستانی بهتره نسخه قبل بوود میشد تحمل کرد بازی رو :d صدا مضخرف (باگ) ولی اهنگ اخر بازی شاهکار :x گرافیک خوب محیط خوب ولی نه به اندازه و قشنگی بتل 3 باگ کمتر نسخه قبل :d کلا خوب بوود 7.9 از 10 :d

آهنگ آخرش یعنی castle of glass از گروه linkin park واقعا آهنگ محشریه مخصوصا ویدیوی این آهنگ که درباره جنگه و صحنه هایی از همین بازی رو توش نشون میده .
اره لینکین پارک کارش حرف نداره واقعا هم این نسخه بازی هم نسخه قبل و سری فیلم ترانسفورمز رو گل کاشتند
yahoo_4.gif

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,406
نام
Majid
دوستان کسی هست با xp بازی رو اجرا کرده باشه؟
بازی روی ویندوز XP خطای کرنل میده
که بیشتر بازی ها همین ارور رو میدن که اصلا به هیچ وجه روی XP اجرا نمیشن

شما هم بهتره کلا XP رو بندازی دور چون خیلی وقته پشتیبانیش برداشته شده ونصف بازیا روش کار نمیکنه

hamedcenter

کاربر سایت
Jun 28, 2009
199
نام
سید حامد ترابی
منم امروز بازی رو تموم کردم از نظر داستانی بهتره نسخه قبل بوود میشد تحمل کرد بازی رو :d صدا مضخرف (باگ) ولی اهنگ اخر بازی شاهکار :x گرافیک خوب محیط خوب ولی نه به اندازه و قشنگی بتل 3 باگ کمتر نسخه قبل :d کلا خوب بوود 7.9 از 10 :d

آهنگ آخرش یعنی castle of glass از گروه linkin park واقعا آهنگ محشریه مخصوصا ویدیوی این آهنگ که درباره جنگه و صحنه هایی از همین بازی رو توش نشون میده .

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,406
نام
Majid
بله خیلی آهنگ زیبایی بود
که توی VGA هم linkin park لایو همین آهنگ رو اجرا کرد
واقعا عالی بود

mrbm

کاربر سایت
Nov 23, 2012
121
سلام
من بازی رو دوباره میرم نمیدونم چیه این بازی بده که اینقدر ازش انتقاد شد...........واقعا همه چیزش خوبه (البته مولتی نزدم) چیش کمتر از کال آفه......؟؟؟

Masoud7

کاربر سایت
Jan 20, 2013
15
اول بازي اونجا كه با يكي ديگه از يارات رو صندلي ميشيني و بايد با اسنايپر بزني....همه رو ميزنم فقط اون دوتا كه آخر رو برج ميان آرپيجي زن پاييني رو هر چي به هر كجاش ميزنم نميميره و با ارپيجي ميزنه هليكوپتر و ميبازم:( لطفا يكي كمك كنه.....گير كردم!
راستي مرحله رو يبار از اول هم رفتم درست نشد!

Geralt Witcher

کاربر سایت
May 13, 2010
510
نام
محمد
اول بازي اونجا كه با يكي ديگه از يارات رو صندلي ميشيني و بايد با اسنايپر بزني....همه رو ميزنم فقط اون دوتا كه آخر رو برج ميان آرپيجي زن پاييني رو هر چي به هر كجاش ميزنم نميميره و با ارپيجي ميزنه هليكوپتر و ميبازم:( لطفا يكي كمك كنه.....گير كردم!
راستي مرحله رو يبار از اول هم رفتم درست نشد!

باید نشونه رو بالاتر بگیری ، دقیق یادم نیست فاصله چقدر بود اما مثلا اگه فاصله 200 متر هست باید 2 درجه نشونه رو بالای هدف بگیری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر