Medal Of Honor | PS3

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
من که دیگه ار یس BC2 بازی کردم حالم به هم خورد . خسته شدم دیگه :(
بی صبرانه منتظر اومدن MoH برای mp هستم :x
چند ماه بود پویا :d یه 7 8 ماهی شده (هیچ بازیو اینقدر بازی نکردم به شخصه) دیگه واقعا نیاز شدید هست به یک بازی جدید

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
میگم دوستان برید یه سر به این تاپیک مدال نسخه 360 بزنید بد نیست .. اینطور که بوش میاد مثل اینکه بازی زیاد جالب به نظر نمیرسه ... چه کار کنیم ؟؟؟

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
میگم دوستان برید یه سر به این تاپیک مدال نسخه 360 بزنید بد نیست .. اینطور که بوش میاد مثل اینکه بازی زیاد جالب به نظر نمیرسه ... چه کار کنیم ؟؟؟

بازی متوسط رو به خوب هست

اما من به خاطر Frontline نسخه PS3 رو هم می خرم

hitnake

کاربر سایت
Jul 21, 2008
352
حالا اینجا بالا نیاری :d

بابا دیگه اینقدر هم بد نشده که میگی;)

نه امیر منظورم این نیست که بد بود منظورم اینه که دیپه تکراری شده ;)
قیمته بازی هم فعلا بالاست من 95 قیمت کردم ولی فروشنده گفت
پس فردا که سری جدید بیاد می شه 65

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
کسی راجع به VIP Code یا یه کدی شبیه به اون چیزی که تو FIFA 11 هم هست خبر داره ؟ میگن ریجن بازی با اکانت باید یکی باشه !
درسته ؟!

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
کسی راجع به VIP Code یا یه کدی شبیه به اون چیزی که تو FIFA 11 هم هست خبر داره ؟ میگن ریجن بازی با اکانت باید یکی باشه !
درسته ؟!
این هم مثل بدکمپانی 2 هست و برای مپ های اضافه کد میخواد.ریجن هم باید یکی باشه چون توی هر اکانتی بزنید مپ ها روی اون فعال میشه ولی فیفا میشه روی اکانت دیگه زد و روی اکانت اصلی بازی کرد.آنلاینش اینطور که به نظر میرسه آزاده.

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
کسی از نسخه کپیه بازی اطلای داره؟
من شنیدم اجرا شده و مشکلی نداشته ، با اینکه 3.42 بوده

دقیقا این سوال منم هست چون امروز که بازار بودم رفیقم گفت مشکلی نداره عصر هم برای فروش میاره اما توی سایت های تورنت و یا همین psjcl نوشته که بازی اجرا نمیشه

البته مطمئنا یه کاری میکنند چون اگه نتونند اجرا کنند همینجا فاتحه کپی کردن کنسول خونده میشه

catman

کاربر سایت
May 4, 2008
523
خب ea گفته خودش را با این بازی نشان داد برای آنلاین شما باید کد بزنید وکسی که بازی دست دوم بخره برای انلاین باید کد جدید به قیمت 9 یورو بخره :-o

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
خب ea گفته خودش را با این بازی نشان داد برای آنلاین شما باید کد بزنید وکسی که بازی دست دوم بخره برای انلاین باید کد جدید به قیمت 9 یورو بخره :-o

از کجا؟از تو خود PSN میشه این کارو کرد؟
این کد واسه اکانت آمریکا چقدر در میاد؟

Sea Of Dreams

کاربر سایت
Jul 1, 2008
383
نام
Arman

اصلا چینین چیزی نیست من خودم نسخه اصل خریدم بدون کد بازی میکنم. این کد برای دسترسی به Content ها و DLC هاست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر