Medal of Honor: Airborne

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
بازی مال 1 سال پیش هست اما هرچی در مورد تایپک مربوط به آن گشتم پیدا نکردم!!!
برای همین این تایپ رو ایجاد کردم

در مورد مرحله 5 سوال دارم

2 تا تانگ هست که در محیط شهر می چرخند اما صلاح مناسب برای نابودی این تانک ها در اختیار ندارم در مرحله قبلی به من توپ انداز داد اما در این مرحله خبری نیست یا من نتونستم پیدا کنم؟

کد تقلبی نداره که بشه توپ انداز برام ظاهر کنه

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام
دوست عزیز حالا چرا کد تقلب عزیزم:eek:
شما باید اجزای یه راکت از اطراف بردارید یه قسمتش بالای پشتبوم که با ستاره کناره اون نقشتون مشخص بعد باید بسمت جلو رفته یه قسمتش اونجاست قسمت سومشم سمت چپ قرار داره دقیقا نمیتونم بگم کجا اما شما اگه به ستاره که روی قطبنماتون هست دقت کنید میبینید بعد که راکت دستتون رسید باید تانک بترکونی
موفق باشی

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
بازی مال 1 سال پیش هست اما هرچی در مورد تایپک مربوط به آن گشتم پیدا نکردم!!!
برای همین این تایپ رو ایجاد کردم

در مورد مرحله 5 سوال دارم

2 تا تانگ هست که در محیط شهر می چرخند اما صلاح مناسب برای نابودی این تانک ها در اختیار ندارم در مرحله قبلی به من توپ انداز داد اما در این مرحله خبری نیست یا من نتونستم پیدا کنم؟

کد تقلبی نداره که بشه توپ انداز برام ظاهر کنه
شما فکر کنم تو مرحله ای هستین که اولش توی یک کلیساست؟
اگه اونجاست باید برین توی یک ساختمون ( همون جایی که ستاره ها تو قطب نمتون نشون میده ) و یه سری نارنجک ضد تانک از توی صندوق مهمات برداری و تانک را منفجر کنین

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
بجای این برو brother in arms رو بازی کن...
خیلی توپه...

brother in arms رو بازي كردم

من تازه به سبك اول شخص علاقمند شدم براي همين هر بازي در اين سبك برام تازگي داره و مد زيادي هم نيست كه كنسول 360 دارم. درسته بازيش قديمي هست اما خيلي قشنگه.

شما فکر کنم تو مرحله ای هستین که اولش توی یک کلیساست؟
اگه اونجاست باید برین توی یک ساختمون ( همون جایی که ستاره ها تو قطب نمتون نشون میده ) و یه سری نارنجک ضد تانک از توی صندوق مهمات برداری و تانک را منفجر کنین

بله درسته من در همين مرحله هستم به تمام ستاره ها رسيدم و همه رو انجام دادم الان 2 ستاره متحرك هست كه نمايانگر تانكهاست.

ناگفته نماند در طبقه دوم يك ساختمان يك صندوق سبز رنگ بود كه درش باز نمي شود نمي دونم چرا يكي از دوستان پيشنهاد داد كه مرحله رو از دوباره انجام بدم

امشب انجامش مي دم. مرسي از همه

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
بله درسته من در همين مرحله هستم به تمام ستاره ها رسيدم و همه رو انجام دادم الان 2 ستاره متحرك هست كه نمايانگر تانكهاست.

ناگفته نماند در طبقه دوم يك ساختمان يك صندوق سبز رنگ بود كه درش باز نمي شود نمي دونم چرا يكي از دوستان پيشنهاد داد كه مرحله رو از دوباره انجام بدم

امشب انجامش مي دم. مرسي از همه
وقتی در جعبع را باز کردین بت نارنجک و از بالای پنجره تانک را منفجر کنین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر