Max Payne 3 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
چرا مودی مثل last man standing رو یادشون رفته بزارن تو بازی؟ دو شماره قبلی‌ چون فاقد مولتی بود کلی‌ اضافات تو سینگل داشت این‌یکی فقط ny minute داره توش. شدیدا منتظرم یه dlc سینگل حاوی این چیزا براش بدن بیرون به ۱۰ تا dlc که همش ۴ تا map مولتی اضافه میکنه می‌ارزه

توو لیستی که راک استار واسه دی ال سی هاش تا اخر ۲۰۱۲ داده خبری از این چیزی که شما میگی نیست فقط یکیش مربوط به بخش ny minute هست که حالت co op به بازی اضافه میشه و پاییز میاد

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
lقا این تفاوت حجم بازی رو PC با نسخه Xbox چه تآثیراتی رو بازی داره؟ یعنی نسخه کنسول چی کم داره؟یک انسان شریف و عزیز نیست جواب بده؟؟

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,771
نام
مارشال
lقا این تفاوت حجم بازی رو PC با نسخه Xbox چه تآثیراتی رو بازی داره؟ یعنی نسخه کنسول چی کم داره؟یک انسان شریف و عزیز نیست جواب بده؟؟
از نظر محتوا چیزی کم نداره.
تفاوت حجم به خاطر کیفیت بالاتر نسخه ی PC از نظر گرافیک هست. همین. ;)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,805
نام
امین
سلام
بعد از مدت ها گفتم به دنیا گیم برگردم :D خلاصه این بازیو گرفتم!
گویا نمیشه رو هارد نصبش کرد ؟ هارد نصب کردم دیگه هیچ بازی رو نیاورد خودشم بالا نمیومد ! زنگ زدم اونجا که اپدیت کردم گفت پاکش کن و کابل پاورش رو در بیار دوباره وصل کن اینکارو کردم خلاصه درست شد...
الان دیسک 2 هستم دقیقا یادم نیست کدوم چپتر ! اونجایی که باید تن به تن با یارو بجنگی ! باید دکمه بزنی و گرنه با شمشیرش میزنت ! اونجا بازی فکر میکنم ایرادی چیزی داره یا ایراد از منه ؟ اخه من LT رو میزنم و بعدش باید RT رو بزنم ولی میزنم قبول نمیکنه بازی! مجبورم کنسول رو خاموش کنم کابل رو در بیارم دوباره بزنم ولی این بار از اون مرحله رد میشه و وقتی باید Y رو بزنم که نزارم با تفنگ منو بزنه اینبارم دکمه رو میزنم هیچ اتفاقی نمی افته !
کسی تا حالا این مشکل رو داشته ؟!

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,771
نام
مارشال
سلام
بعد از مدت ها گفتم به دنیا گیم برگردم :D خلاصه این بازیو گرفتم!
گویا نمیشه رو هارد نصبش کرد ؟ هارد نصب کردم دیگه هیچ بازی رو نیاورد خودشم بالا نمیومد ! زنگ زدم اونجا که اپدیت کردم گفت پاکش کن و کابل پاورش رو در بیار دوباره وصل کن اینکارو کردم خلاصه درست شد...
الان دیسک 2 هستم دقیقا یادم نیست کدوم چپتر ! اونجایی که باید تن به تن با یارو بجنگی ! باید دکمه بزنی و گرنه با شمشیرش میزنت ! اونجا بازی فکر میکنم ایرادی چیزی داره یا ایراد از منه ؟ اخه من LT رو میزنم و بعدش باید RT رو بزنم ولی میزنم قبول نمیکنه بازی! مجبورم کنسول رو خاموش کنم کابل رو در بیارم دوباره بزنم ولی این بار از اون مرحله رد میشه و وقتی باید Y رو بزنم که نزارم با تفنگ منو بزنه اینبارم دکمه رو میزنم هیچ اتفاقی نمی افته !
کسی تا حالا این مشکل رو داشته ؟!
منم تو اون تیکه 2-3 بار سره همون RT زدن این اتفاق برام افتاد.
البته بعد از 2-3 بار مردن درست شد و احتیاجی به خاموش کردن کنسول نبود. بعدشم دیگه گیر نکرد.
ولی این قضیه که گفته خاموش کن و کابل رو بکش کلا عجیبه.
شاید این تیکه از بازی کلا مشکل داشته باشه ولی واسه اون کابل کشیدن و نصب نشدن روی هارد و اجرا نشدن شاید مشکل از آپدیت باشه.
در کل این تیکه رو رد کنی دیگه حله، جای دیگه ای تو بازی نیست که این مشکل رو داشته باشه. ;)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,805
نام
امین
اره دیگه واسه اپدیته ! طرف گفت جدیدا بعضی بازی ها رو نمیشه ریخت رو هارد
من خودم چون از زمان LT2 به این ور اصلا اطلاعاتی ندارم دقیق نمیدونم دلیلش چیه یا راه حلی داره یا نه

Black Operate

کاربر سایت
Nov 30, 2010
185
نام
خیام
بعد از mass effect 3 که 4 ماه پیش بازی کردم تا الان کنسول داشت خاک میخورد که این بازی من رو هم به دنیای بازی ها برگردوند .

تا اینجای کار که واقعا لذت بردم . هر گاه بازی به اصل خودش برمیگرده ( یعنی مرحله هایی که سبک مکس پین قدیم هست) زیباتر و خاطره انگیز تره و شاید تنها نقطه ضعف بازی مرحله هایی هست که مکس پین کچله با اون تی شرت مسخره و بازی جو سنگین خودشو نداره و بیش از حد شوتر شده .

انقدر خوشکل و خوش اشتها مست میکنه آدم موقع بازی کردن هوس "می" میکنه لامصب !

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
اره دیگه واسه اپدیته ! طرف گفت جدیدا بعضی بازی ها رو نمیشه ریخت رو هارد
من خودم چون از زمان LT2 به این ور اصلا اطلاعاتی ندارم دقیق نمیدونم دلیلش چیه یا راه حلی داره یا نه
مثل اینکه خیلی‌ وقت دوری:D

باید بازی هات BurnerMax باشن تا بتونی‌ رو هارد نصب کنی‌ و واسه مشکلت هم باید بگم احتمالا از رایت بازی این مشکل رو داری...اگه دیدی حل نشد برو عوض کن

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
تو مد gang wars بايد چيكار كرد؟ يكي توضيح بده
بستگی داره....مختلفه
تو یکی باید یکی از دشمنا رو کع بالاش علامته بکشی و تو یکی دیگه برعکس همین . یعنی باید از یار خودتون که بالاش علامته محافظت کنی
تو یه ماموریت باید یه ساک رو که روی زمین هست به محل خاصی برسونی
تو یه مدل دیگه , هرکی فقط یه جون داره و هر گروه که آخر زنده بمونه برنده اس
یه مدل هم هست مثل Deathline که هر گروه بیشتر بکشه برنده میشه
یه مدل هست که یا باید بمب گذاری کنی یا نگذاری دشمن بمب بگذاره
و مدل اخر که یادم میاد باید یه مکانهایی رو تصرف کنی و هرکی مدت بیشتری در تصرف داشته باشه برنده اس
آها یه مدل هم باید مثل بالایی یه مکانهایی رو تصرف کنی (3 یا 5 تا) یا برعکس نباید بگذاری دشمن همه اونا رو تصرف کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر