Max Payne 3 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,073
نام
آریا
خب من تازه بازی رو شروع کردم و فعلآ که 2 ساعت اول نابودم کرده. یعنی اگه یکی می اومد پیشم میگفت حاجی میخوایم یه بازی بسازیم که کلهم 180 درجه با جو MP 1,2 متفاوت باشه ، من دقیقآ همین رو میساختم ! امیدوارم جلوتر بهتر بشه.
راستی این حالت خوشگل cutscene ها رو نمیشه غیرفعال کرد ؟!! :D رسمآ کور شدم ! یه بار استفاده کنن ، دو بار ، سه بار ، نه دیگه هر 5 ثانیه یه بار از این افکت ها !! فکر کنم cutscene ها رو دادن دست یه بنده خدایی و گفتن هر چند ثانیه یه زحمتی بکش اون دکمه رو بزن تا این افکته روش بیفته ! :D

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
جلوتر که بری بازی فجیع تر و داغون تر میشه از اون نظر:d
افکت برفک هم تازه اولشه.اونم یه مقدار جلوتر بری به قدری زیاد میشه که میخوای دیسک رو بشکونی:d
کلا اگه میخوای خاطرات خوش نسخه های اول و دوم رو داشته باشی بازی رو بزار کنار:d

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,841
نام
مرتضی
خب من تازه بازی رو شروع کردم و فعلآ که 2 ساعت اول نابودم کرده. یعنی اگه یکی می اومد پیشم میگفت حاجی میخوایم یه بازی بسازیم که کلهم 180 درجه با جو MP 1,2 متفاوت باشه ، من دقیقآ همین رو میساختم ! امیدوارم جلوتر بهتر بشه.
راستی این حالت خوشگل cutscene ها رو نمیشه غیرفعال کرد ؟!! :D رسمآ کور شدم ! یه بار استفاده کنن ، دو بار ، سه بار ، نه دیگه هر 5 ثانیه یه بار از این افکت ها !! فکر کنم cutscene ها رو دادن دست یه بنده خدایی و گفتن هر چند ثانیه یه زحمتی بکش اون دکمه رو بزن تا این افکته روش بیفته ! :D

امیدواری جلوتر بهتر بشه؟؟:">بیخیال این بازی شو کلا مثه یه ipجدید میمونه بجز دو تا از مراحلش
کلا گند زدن به مکس عزیز

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
ای بابا...چرا هرچی‌ بازی‌ میاد نظر منفی‌ میدین...نظر من که خیلی‌ باحال بود...دوباره دارم از اول میرم رو مد هارد...برم شاید Old School هم برم...خیلی‌ حال میده...خدا خیر بده Rockstar رو حداقل مثل اون copcom خاک برسر كه به RE گند زده Rochstar به سری مکس پین گند نزده.

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
امیدواری جلوتر بهتر بشه؟؟:">بیخیال این بازی شو کلا مثه یه ipجدید میمونه بجز دو تا از مراحلش
کلا گند زدن به مکس عزیز

دوست عزیز شما از مکس پین چی می خواین؟ می خوان تاریک باشه؟ می خوان مونولوگ داشته باشه؟ می خواین سرد باشه؟ خب مکس پین 3 همه ی اینه رو داره! کجای بازی مکس امیدواره؟
به جز آخر بازی که فقط با امید میره جلو.
شما مونولوگ های مکس رو گوش کن، جیگر آدم کباب میشه! مکس کاملا افسردست و هیچی برای از دست دادن نداره. اگه مکس پین می رفت سائوپائولو عشق و حال اونوقت بازی مکس پین نبود.

pipo4713

کاربر سایت
Jan 25, 2008
19
سلام دوستان من با هارد از اول بازی کردم الان رسیدم به یکجایی در فرودگاه هستش یک نفر از روی پله هواپیما سپر دستش هست با یک اسلحه میزنه بعد من الان 1 هفته است گیر کردم اول یک گروه رو میکشم بعد دو تا جیپ پر میاد اونا رو میکشم بعد ماشین پلیس میاد دیگه نتونستم جلو برم میمیرم پدرم در آمده میشه کسی بگه باید اون یارو رو پله رو چطوری بکشم ؟؟؟؟ پیغام خصوصی بدید که خلاف مقررات انجمن نباشه ممنون میشم چون واقعا دلسرد شدم بازی تموم بشه

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,841
نام
مرتضی
دوست عزیز شما از مکس پین چی می خواین؟ می خوان تاریک باشه؟ می خوان مونولوگ داشته باشه؟ می خواین سرد باشه؟ خب مکس پین 3 همه ی اینه رو داره! کجای بازی مکس امیدواره؟
به جز آخر بازی که فقط با امید میره جلو.
شما مونولوگ های مکس رو گوش کن، جیگر آدم کباب میشه! مکس کاملا افسردست و هیچی برای از دست دادن نداره. اگه مکس پین می رفت سائوپائولو عشق و حال اونوقت بازی مکس پین نبود.

اگه شما واقعا کوچکترین تشابهی بین این و نسخه های قبلی میبینید خب میتونید بعنوان مکس پین لذت ببرید ازش ولی همه کسانی که از گیم پلی بازی لذت بردند(از جمله خودم)اینو قبول داشتن که خیلی با نسخه های قبل فاصله گرفته
اگه قبلی ها رو تجربه کرده باشی متوجه میشی که چقدر اتمسفر بازی عوض شده

rockstar 69

کاربر سایت
Aug 11, 2011
784
نام
علی محمد
اگه شما واقعا کوچکترین تشابهی بین این و نسخه های قبلی میبینید خب میتونید بعنوان مکس پین لذت ببرید ازش ولی همه کسانی که از گیم پلی بازی لذت بردند(از جمله خودم)اینو قبول داشتن که خیلی با نسخه های قبل فاصله گرفته
اگه قبلی ها رو تجربه کرده باشی متوجه میشی که چقدر اتمسفر بازی عوض شده
نمیدونم مد شده بعضیا فکر میکنن چونکه با بازی مخالفت میکنن فن واقعی بازی خودشون هستن.
ما هم نسخه های قبلی رو بازی کردیم ولی از بازی راضی بودم من خودم عاشق این بازی هستم و معتقدم بازی تغییرش به جا بود دیگه جا نداشت داستان کشته شدن زن و دخترش رو به میان بیارن.
من نمیگم که داستان این بازی در حد 1و2 هست ولی قبول ندارم که مکس پین نیست.

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
دیگه می‌خواستی چطوری داستان ۱ و ۲ رو ادامه بده؟زنش که مرد بعدش عاشق مونا شد که اون هم مرد...می‌خوای مونا زنده شه یا یه زندگی‌ خوب رو با یکی‌ دیگه شروع کنه و تو هم واسه زنت شیرینی‌ ببری؟نظر من واقعا بازی رو خوب ادامه دادن...مخصوصا گیمپلی که علاوه بر چیز‌هایی‌ که تو مکس پین ۱ و ۲ بود چیز‌های باحالتر هم اضافه شده و خیلی‌ بازی طبیعی‌ تر شده....مخلص کلام خدا خیرشون بده[-o<

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر