Max Payne 3 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Colonel Radec

کاربر سایت
Dec 9, 2009
106
نام
Mael Radec
من بازی رو تموم کردم و باید بگم بازی خیلی قشنگه ( گرافیک , گیم پلی , همه چیز ) اما بازی رو نباید اسم مکس پین میدادن
بنظر من مهم ترین قسمت , داستان بازی که اصلا به 1 نمیرسه ( شخصا ترجیح میدادم اون عکس های کمیک استریپی رو میدیدم تا این مکس کچل )

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,700
نام
علی
منم دیروز بازی رو تموم کردم قشنگ بود ولی داستانش اونجوری که باید تاثیر گذار نبود البته صحنه های تاثیر گذار تو بازی کم نداشت منظورم صحنه های خشونت امیز بود نه ازون صحنه ها:d

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
این بازیها که لیک میشن اکثرا نسخه پال هستن و از کشورهای اروپای شرقی درز میکنن
بازیها حد اقل یک ماه قبل از تاریخ ریلیز آماده هستن
تا پخش عمده و جزء بشن زمان میبره و چند روزی تو فروشگاه ممکنه بمونه
قدیم نسخه پاله خیلی از بازیها زودتر ریلیز میشدن
مثلا فیفا و pes ولی به خاطر همین لیک شدنها جدیدا نسخه uc زودتر ریلیز میشن تا حد اقل به فروش آمریکا لطمه نخوره
خلاصه اینکه این بازیهایی که چند روز زودتر لیک میشن همون نسخه اصلی هستن.
این بحث دزدی رو درست متوجه نشدم منظورت چیه ولی کلا تو ایران همه کپی های غیر مجاز استفاده میکنن و کمتر کسی اورجینال میخره
و یک هفته زودتر یا سر تاریخ ریلیز جفتش دزدی هست و. ..
اگر اشتباه منظورتون رو متوجه شدم شرمنده :)

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

نسخه ی "لیک شده" در اکثر مواقع دانلودیه نه سرقت فیزیکی،همین دانلود شدن یکسری از کد های امنیتی رو می سوزونه،حالا دانلود منیجر تا چه حد به خاطر مسائل اینترنت،پینگ و..،ناقص دانلود می کنه بماند که نگفتنش بهتره!
کلاً میشه نتیجه گرفت که هر فایلی به جز دیسک یا فایل دیجیتال،ناقصه؛حالا ممکنه یک باگ بی تاثیر باشه،بخش مولتی پلیر باشه یا کد های اجرایی بازی باشه.
این نکته رو هم بگم که اجرای برنامه ی ناقص،به عملکرد کنسول یا سیستم آسیب می زنه اما در دراز مدت.خیلی از مشکلات نرم افزاری کنسول های ایکس باکس داران،از همین قضایا سر چشمه می گیره.

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
نسخه ی "لیک شده" در اکثر مواقع دانلودیه نه سرقت فیزیکی،همین دانلود شدن یکسری از کد های امنیتی رو می سوزونه،حالا دانلود منیجر تا چه حد به خاطر مسائل اینترنت،پینگ و..،ناقص دانلود می کنه بماند که نگفتنش بهتره!
کلاً میشه نتیجه گرفت که هر فایلی به جز دیسک یا فایل دیجیتال،ناقصه؛حالا ممکنه یک باگ بی تاثیر باشه،بخش مولتی پلیر باشه یا کد های اجرایی بازی باشه.
این نکته رو هم بگم که اجرای برنامه ی ناقص،به عملکرد کنسول یا سیستم آسیب می زنه اما در دراز مدت.خیلی از مشکلات نرم افزاری کنسول های ایکس باکس داران،از همین قضایا سر چشمه می گیره.

سرقت فیزیکی بیشتر با عقل جور در میاد دوست عزیز. آخه از کجا دانلود بخواد بشه زودتر از ریلیز؟
در ضمن اون قضیه ی دزدی رو هم ذکر کردم به خاطر این بود که دزدی با لیک شدن فرق داره.

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
سرقت فیزیکی بیشتر با عقل جور در میاد دوست عزیز. آخه از کجا دانلود بخواد بشه زودتر از ریلیز؟
در ضمن اون قضیه ی دزدی رو هم ذکر کردم به خاطر این بود که دزدی با لیک شدن فرق داره.
منظورم از دانلود شدن،دانلود فایل لو رفته است.
برای رسیدن به منبع فایل و در نهایت دانلودش،هزاران راه وجود داره که شما بهتر از بنده باید بدونید.
برای فرق لیک شدن (نسخه غیر مجازو دزدی،شما رو به مثال پست صفحه قبلیم ارجاع میدم!:d

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
دوستان آهنگ های بازی رو از کجا میشه دانلود کرد ؟ کسی لینک دانلود داره ؟ آهنگ هاش واقعا ناز بوووود .

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
منم تموم کردم
در مورد چپتر 7 هم همچین شلوغش کردین که فکر کردم چیه !!! ویچر که بدتر از این بود

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
منم تموم کردم
در مورد چپتر 7 هم همچین شلوغش کردین که فکر کردم چیه !!! ویچر که بدتر از این بود

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
ویچر که دیگه زده بود رو دست فیلم های مبتذل:D (حال کردین چجوری گفتم الان باید منو مدیر سایت کنن:D)
این در حد 10 ثانیه بود.

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,197
بازی بالاخره دستم رسید!کلا بازی عالی ساخته شده!اما برای ما قدیمیا همون کس جوون بهتر بود!
منمیدون چرا سعی کردن بعضی موقع ها باعث بشن سر ادم تو بازی گیج بره
چپتر 2 هستم!اقا اگه جای دیگه هم مورد داره بگید!یهو وسط ملت دو نفر نیفتن رو هم یا.......
کلا مبتذلیات رو بگید!

sdr

کاربر سایت
Aug 30, 2009
257
بازی تموم کردم به نظر من کل بازی ها ساخت بشر و 13 تا چپتر اول مکس یه طرف چپتر آخرم یه طرف (همین الان تموم کردم خیلی تو جوم جدی نگیرید) :d

محیط فوق العاده و موسیقی محشر با گیم پلی و گرافیک خوب بازی منو جوش دیوونه کرد ..

اسپویل آخر بازی
فقط آخرش خیلی خوب و حماسی تموم شد شاید چون بعد me2 من اینو بازی کردم هر پایانی به نظرم خوب بیاد:d

دوستان آهنگ های بازی رو از کجا میشه دانلود کرد ؟ کسی لینک دانلود داره ؟ آهنگ هاش واقعا ناز بوووود .

http://thepiratebay.se/torrent/7279050/Max_Payne_3_OST_by_HEALTH

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر