Max Payne 3 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,841
نام
مرتضی
خدایی به عنوان یه بازی مستقل عالی بود با این که 2روز بیشتر نیست که تمومش کردم ولی دلم تنگ شده براش!!

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,698
نام
علی
من دیسک 1 رو تموم کردم بازی خوبیه بد نیست:d
فعلا تو مرحله قایق سواری (نمیدونم کپچر چند بود) بعد ازینکه یبار مردم و دوباره لود کردم یه باگ دیدم بسیار عجیب یهو کلا صحنه قاطی کرد بعد تصویر عوض شد یعنی اونجایی نبود که من مردم یه چند دقیقه ای رفته بود جلوتر کار ما راحت تر شد:))
اقا یه سوال چرا این بازی اچیومنت نمیده؟من تا الان فک کنم فقط 20 تا گرفتم:|دارم روmedium بازی میکنم

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
فعلا تو مرحله قایق سواری (نمیدونم کپچر چند بود) بعد ازینکه یبار مردم و دوباره لود کردم یه باگ دیدم بسیار عجیب یهو کلا صحنه قاطی کرد بعد تصویر عوض شد یعنی اونجایی نبود که من مردم یه چند دقیقه ای رفته بود جلوتر کار ما راحت تر شد:))
اقا یه سوال چرا این بازی اچیومنت نمیده؟من تا الان فک کنم فقط 20 تا گرفتم:|دارم روmedium بازی میکنم

آره! دقیقا واس منم همینجوری شد و یکم جلو تر شروع شد بازی! :D
اچیومنت گرفتن سخته تو این بازی باو! باید بیشتر تلاش کنی! همین باعث میشه چند بار بخوای تموم کنی بازی رو.

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,771
نام
مارشال
اچیومنت گرفتن سخته تو این بازی باو! باید بیشتر تلاش کنی! همین باعث میشه چند بار بخوای تموم کنی بازی رو.
سخت که واسه یه دیقس. :D
پیر میکنه آدمو تا اچیومنت بده. :D
حداقل 4-5 بار باید بری تا بتونی همه ی کارای بازی (مخصوصا اون Grinds) رو انجام بدی.
Mode ـه New York Minute هم واقعا قشنگه و ارزش 2 بار بازی کردن رو داره.
خوبیش اینه تو این مد میشه Skin های نسخه ی اول و دوم رو انتخاب کرد و با اونا بازی کرد. :x

ezio 4

کاربر سایت
May 24, 2011
41
نام
Ezio Auditore
اگه به یه عنوان مستقل بش نگاه کنیم . نمرش 10 از 10
ولی چون مکسه نمرش 8.5 تا 9 هه .
میتونم بگم خیلی وقته انقدر از یه بازی لذت نبرده بودم . واقعا بازی زیبایی . راک استار بازم نشون داد که از عهده ی ساخت هر بازی ای بر میاد.
از پارسال تا حالا این بهترین بازیم بود .
ولی حیف در حد مکس پین نبود ...

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
حداقل 4-5 بار باید بری تا بتونی همه ی کارای بازی (مخصوصا اون Grinds) رو انجام بدی.
خوبیش اینه تو این مد میشه Skin های نسخه ی اول و دوم رو انتخاب کرد و با اونا بازی کرد. :x
من تا حالا Mode هاش رو نرفتم!این NYM آنلاین ــه؟!

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
خط قرمز رو بیشتر توضیح بده لطفا.
همون مرحله ها رو حالا باید زمانی رفت دیگه؟مگه غیر از اینه؟
skin های نسخه اول و دوم :eek:منظورت چیه؟
اخه میدونی.من بازی رو دو بار تموم کردم و بعدش طبق عادت هاردم رو از این بازی پاک کردم(سیو ها و نصب شده ها).الان چیزی رو از دست دادم؟:(

آخرین ویرایش:

samie

کاربر سایت
Nov 24, 2010
37
دوست عزیر لازم نیست که برای اچیومنت grenade که باید 10 تا رو منفجر کنی 2 سه بار بازی کنی اون مرحله اخر که یکی با گرینید میزنتت بمیر دوباره برو تو هر دفعه 2 تا بزنی بعد از 5 بار 10 گرینید کامل و اچیومنت رو میگیری دپو تموم کردن بازی یکباره دیگه نیاز نداره البته ارزش تموم کردنه دوبار رو داره(دوستان اشتباه خوندم حرف دوستمونو معذرت :))

ehsan_ubi

کاربر سایت
Jul 5, 2009
317
نام
Ehsan
منظور از new york time همون مراحل بازی رو با انتخاب کاراکتر {لباس های مکس} و احتساب زمان میری که با کشتن هر نفر 6 ثانیه اضافه میکنه که در اخر مرحله نسبت به زمانت مدال میده در کل جزابه توصیه میشه

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,072
نام
AmiR

برادر چپتر نه کپچر:d
اچیومنت دادنشم خیلی سخته برعکس یه سری بازی ها که راه بری بت اچیو میده این هیچی به هیچی
دیسک سک تموم شد فقط یه اچیومنت 20 تایی داده خسیس:-/

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,771
نام
مارشال
من تا حالا Mode هاش رو نرفتم!این NYM آنلاین ــه؟!
نه رفیق، آفلاینه. البته Leaderboard داره برای رقابت با دوستان و Rank ـه جهانی ولی میشه آفلاین هم رفت. ;)
خط قرمز رو بیشتر توضیح بده لطفا.
همون مرحله ها رو حالا باید زمانی رفت دیگه؟مگه غیر از اینه؟
skin های نسخه اول و دوم :eek:منظورت چیه؟
اخه میدونی.من بازی رو دو بار تموم کردم و بعدش طبق عادت هاردم رو از این بازی پاک کردم(سیو ها و نصب شده ها).الان چیزی رو از دست دادم؟:(
همونطور که احسان جان توضیح داده همون مراحل بازی هست که در ابتدا شما 1 دقیقه وقت دارید و با کشتن هر نفر 6 ثانیه به زمان شما اضافه میشه و در پایان هر مقدار زمان زیاد تری داشته باشید (نسبت به 1 دقیقه) مدال بالاتری دریافت میکنید.
تو این قسمت میشه Skin ـه کاراکتر رو خودتون تعیین کنید. یه Old School Max داره که مکس شماره ی 1 هست. یه Classic Max داره که مکس شماره ی 2 هست. بقیه ش هم Skin های مختلف مکس در طول نسخه ی سوم هست (یه چیزی تو مایه های Uncharted2) مثل کت شلوار و لباس پاره پوره (:D) و غیره.
در کل خیلی حال میده و یه اچیومنت ـه 100تایی هم آخرش باز میشه. :D
دوست عزیر لازم نیست که برای اچیومنت grenade که باید 10 تا رو منفجر کنی 2 سه بار بازی کنی اون مرحله اخر که یکی با گرینید میزنتت بمیر دوباره برو تو هر دفعه 2 تا بزنی بعد از 5 بار 10 گرینید کامل و اچیومنت رو میگیری دپو تموم کردن بازی یکباره دیگه نیاز نداره البته ارزش تموم کردنه دوبار رو داره(دوستان اشتباه خوندم حرف دوستمونو معذرت :))
دوست عزیز منظور من بعضی چیزا مثل 1000 بار دیدن Bullet Cam و کشتن 1000 نفر با هر کدوم از سلاح ها و غیره بود. ;)

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
نمي دونم خلاف قوانين ه كه اين سوال رو اينجا برپسم يا نه ، ولي :
همون طور كه مي دونيد قبل نصب يا اجراي بازي ، پيام آپديت مياد ، منم كنسولم J-Tag هست ، اگه آپديت كنم مشكلي پيش نمياد ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر