Max Payne 3 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
یعنی میپرسه آپ باید yes رو بزنم ؟

یه سئوال دیگه این فیلمهاش رو نمیشه دوباره یا جایی دید مثلا قسمت extra یا فیلم ؟ مثل بعضی از بازیها که میشد رفت در منو و در یه قسمتی دید
بله Yes کن.
در اون حد هم خفن نیست دوباره ببینی:D
ولی بعید میدونم بشه!

Sir Abradat

کاربر سایت
Dec 3, 2010
153
نام
شایان
واقعا عالیه .... همه چیش ... گرافیکش که بیداد می کنه .... گیم پلی هم که نمی دونم چی بگم ..... کات سین هاش خیلی باحاله .... اصلا مثل بازی نیست ، انگار داری یه فیلم نگاه می کنی ......... فقط بعضی موقع ها که تصویر حالت پارازیت پیدا می کنه آدم یه ذره خسته میشه ولی در کل فوق العاده

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,622
من تا Disc 1 رو تموم کردم ولی وقتی Disc 2 رو میزارم و Countinue رو میزنم هی میگه
A disc swap will be required to play this level
مشکلش چیه ؟؟؟ نمیره تو بازی !!!
بعد میگه Disc 1 رو بزار !

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,072
نام
AmiR
آقا یکی نگفت اسلحه ها مونو چجوری طلایی کنیم؟
من 4 تا چپتر رفتم هنوز یکی هم نتونستم کامل طلایی کنم:-/
جای دیقیقشون کجاس؟
بعدش اگه طلایی نشه بعدا به مشکل میخوریم؟

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,771
نام
مارشال
آقا یکی نگفت اسلحه ها مونو چجوری طلایی کنیم؟
من 4 تا چپتر رفتم هنوز یکی هم نتونستم کامل طلایی کنم:-/
جای دیقیقشون کجاس؟
بعدش اگه طلایی نشه بعدا به مشکل میخوریم؟
خیلی باید بگردی و حواست به همه ی جاها باشه. بار اول که فکر نکنم بتونی همه رو پیدا کنی. بار دوم که بری و حسابی با محیط آشنا شده باشی احتمال پیدا کردن بیشتره. من خودم بار اول که رفتم 8 تا از اسلحه ها رو کامل نگرفتم و موند. بار دوم 100% گرفتم.
مشکل خاصی که نه، قدرت اسلحه های طلایی بیشتره، همشون رو هم که بگیری اچیومنت داره.
اوف
اقا این چپتر 7 خیلی س......سیه
فقط به دنیا اومدن بچه رو نشون نمیده
نمیشه ردش کرد ؟
خیر.
خب کدومشو انتخاب کنم ؟ کدوم بهتره ؟ در آرکید کل داستان هم هست ؟
Story داستان کامل هست. آرکید همون مرحله هاست که به صورت زمانی و امتیازی میشه رفت.
مشخصا برای بار اول Story رو انتخاب کن.

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,882
نام
صابر
رفتیم خونه پسر خاله گفتیم مکس بذار یکمم ببینیم ! گذاشت مکس یهو رفت پیانو بزنه که با صحنه های زیر مواجه شدم و قیافم شد این شکلی :|=))

69870047564237854113.jpg

12904130287737574625.jpg

Ragnar

کاربر سایت
Nov 15, 2010
661
نام
'Dr.'Salar
رفتیم خونه پسر خاله گفتیم مکس بذار یکمم ببینیم ! گذاشت مکس یهو رفت پیانو بزنه که با صحنه های زیر مواجه شدم و قیافم شد این شکلی :|=))

69870047564237854113.jpg

12904130287737574625.jpg
کلا این بازی خیلی باگ من هم با کلی از این باگ ها مواجه شدم!

Sir Abradat

کاربر سایت
Dec 3, 2010
153
نام
شایان
من تا Disc 1 رو تموم کردم ولی وقتی Disc 2 رو میزارم و Countinue رو میزنم هی میگه
A disc swap will be required to play this level
مشکلش چیه ؟؟؟ نمیره تو بازی !!!
بعد میگه Disc 1 رو بزار !

من هم همین مشکل رو داشتم ولی حل شد ....
وقتی به من گفت دیسک دوم رو بزار از بازی اومدم بیرون و دیسک 2 رو نصب کردم و وقتی دیسک دو رو گذاشتم مثل شما به من گفت که دیسک اول رو بزار چون هنوز کاملش نکردی ....
راهش اینه :
دوباره دیسک یک رو بزار و مرحله رو تموم کن .... ( اگه می خوای دیسک دوم رو بریزی رو هاردت قبل از تموم کردن مرحله دیسک دوم رو نصب کن ) ... وقتی مرحله تموم شد و بهت گفت که دیسک دوم رو بزاری همون موقع بدون خارج شدن از بازی دیسک یک رو دربیار و دیسک دوم رو بزار .... مشکلت حل میشه ;)

راستی چپتر هفتم رو گذاشتم ...... چرا این قدر سر و صدا می کنین ؟؟؟ من فکر کردم خود مکس هم کار خاصی می کنه ... :d
فقط از کنار دو تا سوژه رد شد که کلا 10 ثانیه نبود و حین صحبت ها هم چند تا تیکه داره ......

راستی فکر کنم از قصد بازی رو توی برزیل گذاشتن تا بدبختی های مردم رو نشون بدن و بگن یه سری مثل ردریگو از پولداری خسته شده اند و یه سری دیگه هم پول غذا خوردن ندارن ... دزدی می کنن و .... شغل خیلی از زن هاشون رو هم خودتون بهتر میدونید :d و.....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر