Max Payne 3 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,108
نام
مصطفی
کجای بازی ؟ اولش ؟ وسطش یا آخرش ؟ :d
میشه بگی کجاش دقیق که اون قسمتشو بزارم موقعی که کسی نیست:))
فیلمهاش رو میشه رد کرد اصلا ؟
بعضی مواقع میشه رد کرد بعضی مواقع هم نمیشه :d
پ.ن : هول نکنی به جای A یهو Start بزنی بدتر تصویر pause شه. :d

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
منم تموم کردم بازیو.
بازی در نوع خودش بسیار زیبا، نفس گیر و جذاب ــه. محیط ها خسته کننده نمیشن. گرافیک قابل قبول ـه.
ولی کلا این بازی Max Payne نیست. ادای هاردکور بودن نمی خوام دربیارم اما تو بازی از دیسک 2 به بعد همش کاور گیری میشه. دشمن ها اینقدر بعضی وقت ها زیادن و بد جای گیری می کنند که هیچ مغز سالمی از کاور در نمیاد و شیرجه نمیزنه چون مطمئناً صاف میشه. اما قسمت هایی که با مکس قدیم بازی می کنیم واقعا زیبا کار شدن و همون حس MP های قبلی رو القا می کنند.
شاید باورتون نشه اما از لحاظ شخصیت پردازی اون حسی که مکس چپتر 5 به من می داد مکس دیسک 2 نمی داد. واقعا اگه کچل نمی کرد بهتر بود.
دیالوگ ها اوایل افتضاح ـه ولی بعدش به دیالوگ هایی مثل : "فک کنم هنوز زندم، چرا من راحت نمی میرم. شاید لیاقتش رو ندارم " پیشرفت می کنه.
در کل بازی بسیار عالی ـه. اما حداقل من یک Max Payne 3 واقعی ِ متوسط روبه بالا رو به یه Max Payne 3 که فقط اسم داره اما عالیه ترجیح میدم.

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
دوستان بیاید یه کم در مورد داستان صحبت کنیم من یه ابهاماتی دارم
مکس رو برای چی اصلا وارد این ما جرا کردن ؟؟؟
ردریگ چه هدفی رو دنبال میکرد و چی میخواست و ایا کشته شدن برانکو زیر سر ردریگو بود؟؟؟ پلیس چه طور با ردریگو همکاری میکرد؟؟
توی اون ساختمون نیمه کاره که ادمارو مینداختن توی کوره زیر سر و دست کی بود؟؟

---------- نوشته در 06:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:05 PM ارسال شده بود ----------

اولای دیسک دومه! 7 ، 8 دقیقه که بازی کنی.:d

یه جای دیگم هست که البته کوتاه و به وخیمی این یکی نیست :d (ولی احتیاط شرط عقل خصوصا برای اهل خانه)توی مرحله ی کشتی اواسط دیسک دوم ....

mehdimghi

کاربر سایت
Jan 28, 2011
269
نام
مهدی
ممنون از راهنمایی دوستان:d
من این بازیو خریدم و وقتی دیسک رو میزارم میگه باید دستگاه آپ بشه:(( در صورتی که من عید آپ کردم به آخرین ورژن . مشکل چیه ؟ ورژن جدیدتری اومده ؟

آخرین ویرایش:

MNoire

کاربر سایت
Jun 7, 2010
756
نام
مازیار
بازی اوایل واقعا خسته کننده بود ، کم کم با وارد شدن به ---- یه روح دیگه ای به بازی القا شد ، آخراش هم که فوق العاده بود ، با افکت های کات سین هم حال کردم هنوز چشام 3تایی میبینه :d . دیالوگ های مکس هم کم کم عالی شد ، صداگذاریش هم که جایی برای حرف زدن نداشت . ( رسما به F رفتم) ، بازی خیلی زیبا بود ، 9 حقشه ، واقعا هم نمیدونم GT و EDGE چه طور بهش 7 دادن !. درباره انیمیشن های *R هم حرف نزنیم بهتره ، دیگه همه میدونن ، (البته با انیمیشن های آنچارتد یه حال دیگه میکنه آدم :d با دل آدم بازی میکنه لامصب .)
در کل Viva R*

pain.1990

کاربر سایت
Jan 9, 2010
236
نام
nima
یک صحنه 2 دقیقه ای در حد خفن:D
کامل همه چیزرو نشون میده:D
ای خداااااااا .. به این شانس ابروم تو خانواده رفت :-s عو......ی ها این یه تیکه از بازی رو قفل کردنش هر کاری کردم رد نمی شد :-s تلویزیون قفل کودکش فعال بود منو میگی حول کرده بودم دنبال کنترل نمی دونم چرا به ذهنم نرسید xbox رو off کنم مغزم هنگیده بود :((

rockstar 69

کاربر سایت
Aug 11, 2011
784
نام
علی محمد
دوستان چرا در مورد گرافیک نظرها دو قطبی هست؟
عده ای میگن قابل قبول عده ای میگن عالی؟
من که گرافیک تو تریلرهاشو عالی میدونم.

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
بازي كلا هيول ـه ، همه جوره. هيچ وقت نشده من خوابم بياد و بشينم پاي بازي (به جز MGS ) ولي ديشب داشتم واسه خواب ميمردم نشستم پاي اين تا 3 :d

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
گرافیک عالیه اقا منحرف نکنین مردمو :D
بازی واقعا عالیه و کاملا در حد و اندازه max payne هست ... به حاشیه هم نرفته ... کاملا آشفتگی max رو نشون میده ... مخصوصا قسمت هایی که با خودش حرف میزنه ذهن درگیرش رو میشه درک کرد ... حالا شاید یکی اب و هوای برفی و نیویورک رو دوست داشته باشه ولی به R* هم حق بدید ... به هر حال باید یه جوری ادامه میداد و به نظر من که عالیه ...

ولی یه چیزی برام جالبه اینه که انگار راکستار قسم خورده همه بازی هاش صحنه داشته باشه :D

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,854
نام
مرتضی
خب من هم بازی رو تموم کردم اخر بازی واقعا محشر بود گرافیک هم در کل عالی بود ولی اخرا خیلی بهتر شده بود کلا به عنوان یهipجدید اگه حساب کنیم 9 کاملا حقشه ولی به عنوان یه مکس پین واقعا ناامید کننده بود و کل حس و حال و تم اصلی مکس پین رو نابود کرده بود در کل یه تجربه عالی بود مخصوصا صحنه های اخرش موسیقی بازی هم اخرا خیلی به ریتم بازی میومد و خوب شده بود

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
دوستان چرا در مورد گرافیک نظرها دو قطبی هست؟
عده ای میگن قابل قبول عده ای میگن عالی؟
من که گرافیک تو تریلرهاشو عالی میدونم.

گرافیک در حد red dead هستش.یعنی درست مثله اون و کمی بیشتر.وقتی گلوله به صورت میخوره صورت یارو می ترکه و واقع گرایانه هستش.عالی.

---------- نوشته در 09:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:17 PM ارسال شده بود ----------

گرافیک عالیه اقا منحرف نکنین مردمو :D
بازی واقعا عالیه و کاملا در حد و اندازه max payne هست ... به حاشیه هم نرفته ... کاملا آشفتگی max رو نشون میده ... مخصوصا قسمت هایی که با خودش حرف میزنه ذهن درگیرش رو میشه درک کرد ... حالا شاید یکی اب و هوایی برفی و نیویورک رو دوست داشته باشه ولی به R* هم حق بدید ... به هر حال باید یه جوری ادامه میداد و به نظر من که عالیه ...

ولی یه چیزی برام جالبه اینه که انگار راکستار قسم خورده همه بازی هاش صحنه داشته باشه :D

کاملاً تایید میشه.

---------- نوشته در 09:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:18 PM ارسال شده بود ----------

خب من هم بازی رو تموم کردم اخر بازی واقعا محشر بود گرافیک هم در کل عالی بود ولی اخرا خیلی بهتر شده بود کلا به عنوان یهipجدید اگه حساب کنیم 9 کاملا حقشه ولی به عنوان یه مکس پین واقعا ناامید کننده بود و کل حس و حال و تم اصلی مکس پین رو نابود کرده بود در کل یه تجربه عالی بود مخصوصا صحنه های اخرش موسیقی بازی هم اخرا خیلی به ریتم بازی میومد و خوب شده بود

خوب کمی حق بدید.فقط نسخه ی یک اون حال و هوای مکس پین رو داشت که واقعاً حیف که من نتونستم برم چون هی ارور میداد تو چپتر 2.حیف.نسخه ی 2 که افتضاح بود و تمومش کردم و آخر بازی واقعاً حال بهم زن بود ولی مکس 3 بازگشتی دوباره برای مکس بود.

---------- نوشته در 09:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:20 PM ارسال شده بود ----------

اولای دیسک دومه! 7 ، 8 دقیقه که بازی کنی.:d

حالا بگید ببینیم کی باکیه؟:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر