Max Payne 3 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

King Kourosh

کاربر سایت
Aug 20, 2008
177
نام
پیمان
من بازی کردم بازی قشنگیه اما دیگه اون حس قدیم رو نداره قدیمی هاش می دونن چی می گم

تنها نکته ی بدش اینه که موتور بازی برای انیمشن ها زیاد جالب نیست انگار بازی کند شده یه حالت gta گونه به خودش گرفته

گرافیک بازی هم عالیه بیش از حد انظار ظاهر شده

در کل بازی خوبیه اما نمی تونه اون حس قدیم رو زنده کنه

---------- نوشته در 03:42 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:39 PM ارسال شده بود ----------

حتی سازننده ی اصلیش؟

میدونم منظورت چیه ولی بازیهای قدیمی مثل مکس پین و IGI و دلتا فورس در زمانهای خودشون عالی بودن چون اون موقعه سبکهای زیادی وجود نداشت
بازی مثل مکس پین وقتی اومد سروصدای زیادی به پا کرد ولی الان بخوای همون سبکو وارد زمان الان کنی احتمال اینکه بازی شکست بخوره زیاد میشه مثل بازی دوک . بازی دوک سعی کرد استیل خودشو حفظ کنه ولی بدجوری شکست خورد بازیهایی مثل آنچرت یا خدای جنگ. کال آف سطح توقعها رو بالا برده سازنده های بازی نمیتونن ریسک کنن و اسمهای بزرگو به راحتی خراب کنن

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دوستانی که بازی کردن باگ یا چیزه عجیبی تو بازی مشاهده کردند ؟
درجه سختی هاش چجوریه ؟
باگ خیلی کم داره من 2 تا بیشتر تو کل بازی ندیدم!
درجه سختی Hard بدون Aim واقعا بازی رو زیبا میکنه من برای بار دوم دارم میرم بار اول Normal با Soft Aim رفتم ولی بار دوم داره بیشتر بهم میچسبه:D

Need-More-Speed

Gold User
Jul 1, 2007
4,320
نام
یونس
باگ خیلی کم داره من 2 تا بیشتر تو کل بازی ندیدم!
درجه سختی Hard بدون Aim واقعا بازی رو زیبا میکنه من برای بار دوم دارم میرم بار اول Normal با Soft Aim رفتم ولی بار دوم داره بیشتر بهم میچسبه:D
آقا هاردکور گیمریا D: صحنه های شلوغ با aim هم به سختی میشه رد شد D: بدون aim که هیچ!

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,102
نام
مصطفی
aim بذارید رو Free باو :d تمام لذت سری مکس پین به همین سختی هاش هست دیگه ، اینکه خودتون بتونید 3 ، 4 رو نفر پشت سر هم head shot کنید :d

من بدون Aim نرمال و هارد تموم کردم ، الانم گذاشتم رو old scool دارم از اول میرم. :d

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
این Gold Gunها عجب خرهایی هستن، یکی میزنی فیل را سُس میکنه ...حتما تو چپترهاش برین پیدا کنین این قطعات Gunها را ...
من یه MP5 گلد کردم، کسی دیگه جلوم دوام نمیاره :D

پ.ن: چرا نارنجک و کوکتل ملوتوف نداریم ؟ :|

واقعا چرا نداریم...فقط دشمنا دارند...
فوق العاده چیز لازمی هم هستش، بعضی جاهاش 60 نفر میان، همه هم کنار هم، همه نارنجک دارن، اما ما نداریم و نمیتونیم یکی پرت کنیم وسطشون
این بود آرمانهای ما؟

آخرین ویرایش:

BEHESHTeBARIN

کاربر سایت
May 5, 2010
191
سلام علیکم...

دوس دارم نمه نمه و گاماس گاماس برم جلو ! زیرنویس رو فعال کنم و دونه دونه دیالوگا رو با آرامش بخونم ... میخوام بـــِــجو اَم مکس پین رو !!
باید شیرجه زد تو این بازی ! شنا کرد با گیم پلی ! غرق شد تو شخصیت پردازی ...

اَصن گولِ گرافیک و گیم پلی و اچیومنت و انیمیشن و بولت تایم و اسلحه و اینا رو نخورین ... اینا همه رنگ و لعاب ِ ... بچسبید به داستان ... دقت کنید برادران هوسر این بار چی میخوان بگن ! کجا رو نشونه گرفتن !

remedy که سهله، بابای remedy هم نمیتونه یه همچین مکس پین ایی بسازه !

مکس پین ، remedy ، گذشته این بازی، هیچ کدوم مهم نیستن ... تنها چیزی که الان مهمه اینه که، راک استار بازی جدید داده بیرون ...

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
b283b37e-12fe-2a01.jpg

من اينجام آخرين آدم رو ميكشم كه ميره رو آدمه و گير ميكنه ديگه تكون نميخوره در اينجا من ميتونم راه برم تير بزنم ولى زاويه دوربين اصلا عوض نميشه
b283b37e-3592-a01b.jpg

اينا اين جا گير ميكنه.
b283b37e-35e1-b69b.jpg

مشكل از دستگاهه يا از بازيه?؟

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر