Max Payne 3 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

milad8114

کاربر سایت
Apr 6, 2011
57
شما درست ميگيد منم اول زياد خوشم نيومد ولي حالا كه تا ديسك دوم بازي كردم بازي عاليه يه شاهكار تمامه مطمئن باشيد امتيازش كمتر از 9 نميشه

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
بازی بی ایراد نیست ولی کلا خیلی عالیه انیمیشن ها خیلی عالی ساخته شدن گرافیک خیلی خوبه بعضی جاها فوق العاده هست تعداد کاراکترهای همزمان توی صفحه نمایش خیلی زیادن صحنه ها شلوغن ولی با این همه شلوغی جزئیات خیلی خوبی دارن از درو دیوار و محیط بازی گرفته تا کاراکتر مدلها برای بازی ای به این شلوغی خیلی عالین مهمترین چیز اینه که کات سینهای بازی همگی ریل تایم هستن برای همین به صورت ریل تایم بدون قطع شدن صحنه ها از دمو به گیم پلی از گیم پلی به دمو منتقل میشه که خیلی حس سینمایی بازیو بالا برده ولی کلا افکت آب تو بازی زیاد خوب طراحی نشده گیم پلی بازی خیلی خوب و خوش دسته آدم زود با کنترل بازی ارتباط برقرار میکنه و بازی بهش حال میده صدا گذاری خوب بازیم از نکات مثبتشه فقط داستان بازی یکمی آدم و یاد فیلمای درجه دو میندازه (تا اینجا که من بازی کردم) به نظرم میاد میتونستن یکمی رو داستان بازی بیشتر کار کنن.
امتیازی که من برای بازی در نظر میگیرم:
گیم پلی 9
داستان 8
صدا گذاری 9
گرافیک 9
مجموعا 9

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
بازی خوب با دنباله خوب کاملا متفاوته ...

بازی خوب، بازی هستش که تمام المان های یک بازی با تعادل و با نسبت بالایی توش به کار برده باشه و بازی مکس پین 3 این خصوصیت را داره و من مطمئنم به خاطر این امتیاز بالای 8.5 میگیره فکر کنم قریب به اتفاق هممون با هم هم عقیده باشیم

اما دنیاله خوب بودن یا نبودن کلا بحثی جدا از بازی خوبه و کلی توضیحات داره که متاسفانه به علت استفاده از موبایل و ارسال پیت با گوشی فعلا توضیحی براش نمیدم :D

پ.ن: تو پست ها که داشتم میخوندم احساس کردم ممکنه یک سری از دوستان این دو مسئله را با هم کمی قاطی کرده باشن

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
دیسکی که گرفتی رایت 97% درسته؟ اگه پاسخ مثبته بخاطر گرافیک فوق العاده بالایی که داره فقط از روی هارد بدون هیچ مشکلی اجرا می شه. پس برو و برنر مکس بگیر. در ضمن. اولش بهت آموزش می ده شیرجه بزنی، اسلو موشن کنی و ... دقیقا کجاشی؟
عکس میگیرم بعد واست میزارم.

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,079
نام
M o h A M a d
شما این نسخه رو بازی کردین یا طبق نظر دوستان میگین؟!
این نسخه واقعا تنوع و زیبایی خاصی داره و واقعا قشنگ شده!

بله بازی کردم....

همه چیز بازی خوبه الی داستان بازی و اینکه مکس پین اینجا نقش یک نوکر رو برای رئیسش بازی میکنه....به عبارتی کاسه داغتر از آش...

شما اگه به عقب برگردین و عمق داستانهای نسخه های قبلی رو بیشتر حس کنید مطمئنا میفهمید عشقی که در داستانهای قبلی بود در این نسخه تبدیل به انتقام و نفرت شده و راک استار به وضوح این رو به تصویر کشیده....

پس اینجوری میشه نتیجه گرفت که مکس پین در نسخه های قبلی به عنوان یک قهرمان تنها در داستان با کاربر ارتباط برقرار میکرد ولی در این نسخه مکس پین بیشتر به عنوان یک واسطه نقش خودشو ایفا کرده و نه یک قهرمان اول شخص .... و همین کمی داستان بازی رو ضغیف تر نشون میده...

به نظر من اگر داستان بازی به خوده شخص مکس پین ربط پیدا میکرد و اتفافات شخصیه زندگیه مکس پین را در رابطه با اون به تصویر میکشید شاید جذابیت بازی دو چندان میشد و کاربر بیشتر حال و هوای نسخه های قبلی رو حس میکرد...

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,684
نام
محمد
خب دوستان نقدهای بازی امشب راس ساعت 20:30 به وقت تهران منتشر میشه، اینو واسه کسانی گفتم که دوست دارن ببینن بازی چه امتیازاتی می گیره :D

Need-More-Speed

Gold User
Jul 1, 2007
4,351
نام
یونس
بله بازی کردم....

همه چیز بازی خوبه الی داستان بازی و اینکه مکس پین اینجا نقش یک نوکر رو برای رئیسش بازی میکنه....به عبارتی کاسه داغتر از آش...

شما اگه به عقب برگردین و عمق داستانهای نسخه های قبلی رو بیشتر حس کنید مطمئنا میفهمید عشقی که در داستانهای قبلی بود در این نسخه تبدیل به انتقام و نفرت شده و راک استار به وضوح این رو به تصویر کشیده....

پس اینجوری میشه نتیجه گرفت که مکس پین در نسخه های قبلی به عنوان یک قهرمان تنها در داستان با کاربر ارتباط برقرار میکرد ولی در این نسخه مکس پین بیشتر به عنوان یک واسطه نقش خودشو ایفا کرده و نه یک قهرمان اول شخص .... و همین کمی داستان بازی رو ضغیف تر نشون میده...

به نظر من اگر داستان بازی به خوده شخص مکس پین ربط پیدا میکرد و اتفافات شخصیه زندگیه مکس پین را در رابطه با اون به تصویر میکشید شاید جذابیت بازی دو چندان میشد و کاربر بیشتر حال و هوای نسخه های قبلی رو حس میکرد...

به نظر منم بازی یه مکس پین اصیل نیست
اما اگر به عنوان ادامه مکس پین های قبلی بهش نگاه نکنیم بازی فوق العاده اس

Need-More-Speed

Gold User
Jul 1, 2007
4,351
نام
یونس
این که داستان خوبه یا بده سلیقه ایه
الکی رو داستان بازی ایراد نذارین

من نمی گم داستان بده اتفاقا به نظرم داستان بازی خوبه
اون رو برای اونایی گفتم که توقع دارن داستان و فرم بازی دقیقا مثل قبل باشه برای همین توی ذوقشون می خوره
من به بازی 10 از 10 میدم از همه نظر عالیه بخصوص گیم پلی که از 10 بهش 12 میدم! واقعا بی نظیره این RAGE توی فیزیک خیلی پیشرفت کرده یه سر و گردن از همه بازی ها بالاتره!
GTA V دیگه چی بشه...

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
من که نقدم از این بازی یک کلامه: "خارق العادس"
هر چی رو به جلو میرید بازی جالب تر میشه و مراحل هم خیلی با گرافیک تر جلوه داده میشن..حدود 4 چپتر که به جلو میرید کلا خیلی با اول بازی قرق میکنه..
واقعا از نظرم این بازی هیچی کم نداره و عالیه عالیه

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من بازی کردم بازی قشنگیه اما دیگه اون حس قدیم رو نداره قدیمی هاش می دونن چی می گم

تنها نکته ی بدش اینه که موتور بازی برای انیمشن ها زیاد جالب نیست انگار بازی کند شده یه حالت gta گونه به خودش گرفته

گرافیک بازی هم عالیه بیش از حد انظار ظاهر شده

در کل بازی خوبیه اما نمی تونه اون حس قدیم رو زنده کنه

---------- نوشته در 03:42 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:39 PM ارسال شده بود ----------

بازی عالیه . خیلی خوب شد راک استار ساختش هر شرکتی جز راک ستار بهش دست میزد گند میزد به بازی

حتی سازننده ی اصلیش؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر