Max Payne 3 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
واقعا فیزیک و گرافیک بازی دیوونه کنندس!
بعضی وقت ها این حس بهم دست میده که الان تو نسل بعدم:D
----------------
خداییش سازنده های دیگه باید یاد بگیرن چجوری موتور بسازن که کنسول 7 سال پیش با گرافیکش همه رو متحیر کنه!

کاملا تایید میشه ، اصلا باورم نمیشه یه همچین چیزی رو دارم روی X360 تجربه میکنم :D

حالا اینا یه طرف این هم یه طرف ( همون اوایل چپتر 1 )
خشک شدن لباس مکس فوق العاده طبیعی و زیباست

Bullet Time و گیم پلی بازی هم که اوجشه ، بازی خیلی لذت بخشه

Sir Abradat

کاربر سایت
Dec 3, 2010
153
نام
شایان
یه تیکه از اول دیسک 2 :
رسمآ با فساد شروع میشه :d چه اصراری بود قرارو تو چنین جایی اوکی کنن؟:d

من نمی دونم سازنده های بازی چجوری روشون میشه اینجور چیزها رو جلوی هم بسازن ....... مثلا طرف به رئیسش میگه اندام یارو خوب طراحی شده ؟؟؟؟:d

yooohooo

کاربر سایت
Sep 23, 2010
98
نام
بهتر هست نگم
خب با توجه به صحبت های دوستان اینجور برداشت شد که این بازی هم سرانجام شد مثل mafia 2 یکسری که ازقدیم باهاش زندگی کردن زیاد از بازی راضی نبودند و یکسری دیگه که اصلا نسخه های قبل رو بازی نکردن میگن فوق العاده هست .
واقعا برای R* متاسف هستم که اینجوری گند زده به این بازی که شاید همه باهاش زندگی میکردن
فقط همین !

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,103
نام
مصطفی
خب با توجه به صحبت های دوستان اینجور برداشت شد که این بازی هم سرانجام شد مثل mafia 2 یکسری که ازقدیم باهاش زندگی کردن زیاد از بازی راضی نبودند و یکسری دیگه که اصلا نسخه های قبل رو بازی نکردن میگن فوق العاده هست .
واقعا برای R* متاسف هستم که اینجوری گند زده به این بازی که شاید همه باهاش زندگی میکردن
فقط همین !
بابا به پیر به بیغمبر ما هم نسخه های قبلی رو بازی کردیم ! یعنی هرکی با MP 3 حال کنه و از بازی تعریف کنه معنیش این میشه که نسخه های قبلی بازی نکرده ؟! اصلاً یه سوال الان اگه خود رمدی به راکستار تبریک بگه چه معنی میده واسه شما ؟!

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
بابا به پیر به بیغمبر ما هم نسخه های قبلی رو بازی کردیم ! یعنی هرکی با MP 3 حال کنه و از بازی تعریف کنه معنیش این میشه که نسخه های قبلی بازی نکرده ؟! اصلاً یه سوال الان اگه خود رمدی به راکستار تبریک بگه چه معنی میده واسه شما ؟!

کاملا تایید میشه

باو من خودم با نسخه دوم زندگی کردم :| ( همون موقع بازیش کردم الان اصلا یادم نمیاد داستانش چی بود ، فقط آخرش یادمه :D )

دوستانی که هنوز بازی رو نخریدن ، اصلا به حرفهای بقیه توجه نکنید ، MP3 یه شاهکاره و حتما باید تجربه اش کنید ( چه به عنوان یه MP فن و چه به عنوان کسی که برای اولین بار میخوایید نسخه ایی توی این سری رو تجربه کنید )

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
مشکل از ماست که فکر میکنیم نفی کردن نقاط قوت چنین سکوئل‌هایی از این دست نشون از اُلدسکول بودن و این حرفا داره.
تا به اینجا که دیسک اول رو تموم کردم به جرئت میتونم بگم نه تنها بازی چیزی از نسخه قبلی از هر لحاظ کم نداره بلکه با فاصله زیادی هم بالاتر از اونها قرار میگیره.
اون جُکی مکس با اون حالت چهره میگه داغون بودن روح و ذهنش رو نشون میده.یا همون دیالوگ‌های ابتدایی مو به تن آدم سیخ میکنه.من نه 50 نفر دیگه هم بیان حرف رو بزنن،نرود میخ آهنین در سنگ.
کلا بهتره بیخیال این موضوع بشیم.

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
شرمنده ولی حکایت این بازی شده حکایت استیو جابز
بعضی ها فکر میکنن با انتقاد از بازی سطح گیمری خودشون رو بالا نشون میدن.یهنی جوزدگی کامل
اگه بخوایم بازی های روز رو مدام با بازی هایی که خاطره انگیز بودن مقایسه کنیم دیگه لذت آنچنانی از گیم نمیبریم.

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,079
نام
M o h A M a d
اقا یه سوال....

این اقای رمدی که اومده به عنوان پیمانکار به شرکت راک استار توی طراحیه بازی کمک کرده دقیقا توی کدوم قسمت از بازی اثرگذاری کرده....

چون من هرچی بازی میکنم هیچ اثرگذاری از این اقای رمدی که به عنوان پیمانکار معرفی شده بود را حس نکردم؟

کسی در این مورد اطلاعی داره؟

ramin9072

کاربر سایت
Jul 7, 2009
563
نام
رامین
من میگم بازی عالی هست !
جدا برای بعضی ها متاسم که میگن این بازی شاهکار نیست !
بعضی ها میگن مکس 1 و 2 شاهکار بود !
کیه که منکرش بشه ! ولی 3 هم عالی و شاهکار است است !
یکی میگفت بازی مکس 1 و 2 gun/ run هست ! والا این سبک گیم میشه مثل بازی house of the dead ! این بازی عالی هست و شدیدا با کسانی که میگن بازی بد هست مخالفت میکنم !
میدونین چیه ! بازی مردونه هست

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
سلام
من اول بازی هستم اونجای که باید در رو با یک دکمه باز کنیم.درو باز میکنیم وقتی میریم جلو تر یه سری آدم هست که باید بکشیمش آخری رو که میکشم میفته رو زمین ودوربین رو اون میمونه و دوربین فقط یکم تکون میخوره.استارت میزنم exit game رو میزنم گیر میکنه به نظر شما مشکل از دستگاه من یا از بازی؟LT3 slim​

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر