Max Payne 3 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

امیر ارتشی

کاربر سایت
Sep 22, 2010
9
خودتون رو خسته وناراحت نكنيد ، بعضيا هنوز دوست دارن شلوار دمپاگشاد بپوشون(كه خيلي هم زيباست) ولي توي تموم دنيا دورش سر اومده ، حالا حكايت اين نسخه 3 هم همينه ، اونايي كه اين نسخه رو قبول ندارن يكمي هم به اقتضاي زمان توجه كنن .راست ميگيد ها نسخه 2 خيلي قشنگ و دلچسب بود ، اما اينهم بازيه پر مغزيه.

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
سلام
من اول بازی هستم اونجای که باید در رو با یک دکمه باز کنیم.درو باز میکنیم وقتی میریم جلو تر یه سری آدم هست که باید بکشیمش آخری رو که میکشم میفته رو زمین ودوربین رو اون میمونه و دوربین فقط یکم تکون میخوره.استارت میزنم exit game رو میزنم گیر میکنه به نظر شما مشکل از دستگاه من یا از بازی؟LT3 slim

ORTEZA\/\/

کاربر سایت
Sep 2, 2010
179
نام
مرتضی
بچه ها بازی انقدر سنگین ، آخه واسه من دو بار ایکسم هنگ کرده مجبور شدم خاموش کنم ، واسه شمام تا حالا اینجوری شده؟؟؟؟

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin
یه تیکه از اول دیسک 2 :
رسمآ با فساد شروع میشه :d چه اصراری بود قرارو تو چنین جایی اوکی کنن؟:d

اتفاقا دم راک استار گرم بهمون حال داد. در ضمن دقت کردی چقدر زیبا بدنشون طراحی شدند؟

---------- نوشته در 07:04 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:01 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها بازی انقدر سنگین ، آخه واسه من دو بار ایکسم هنگ کرده مجبور شدم خاموش کنم ، واسه شمام تا حالا اینجوری شده؟؟؟؟

نسخه ی برنر مکس بگیر بریز رو هارد. اینقدر گرافیک بازی بالا رفته که حتما باید از رو هارد بری تا مشکلی نداشته باشی

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,841
نام
مرتضی
اتفاقا دم راک استار گرم بهمون حال داد. در ضمن دقت کردی چقدر زیبا بدنشون طراحی شدند؟

کجا دمش گرم؟! بشخصه اصلا حال نمیکنم با اینکه تو یه بازی اینقدر زیاد پرداخته بشه به این موضوع در حالی که خیلی هم تو پیشبرد داستان یا دراوردن فضای لوکیشن لازم و ضروری نیست

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,946
نام
حسین
درود
اقا سرانجام به لطف دوستان موفق شدیم بازی را اجرا کنیم ! :d
=))
اقا در یک کلام عالی هست تا اینجا
موسیقی اول بازی را دیدیم رسما با دوستم قفل شدیم :-o
صحنه های مستی اشفتگی محض موسیقی دلنشین رفتیم به سال 2004 اشکمون در امد
اکشن بازی تا الان بالاترین چیز ممکنی بود که دیدیه بودیم ;)
فریم بازی هم به شکل باور نکردنی بالا بود و اصلا دور از انتظار با اون همه زد برخورد با توجه به گستردگی و عظمت بازی
رسما از دل این کنسول چه چیزها که در نمی یاد
>:)
بشینید بازی کنید حالشو ببرید کنسولی ها
البته من این رو کنسول تموم می کنم تا 2 هفته بعد رو pcببینم چی تحویل ملت می دن>:)
مطمعنا گرفتن اچیومنت رو کنسول یک حال دیگست :x

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,771
نام
مارشال
خداییش سازنده های دیگه باید یاد بگیرن چجوری موتور بسازن که کنسول 7 سال پیش با گرافیکش همه رو متحیر کنه!
دقیقا. به شخصه از دیدن آب و عرق روی صورت و بدن مکس اینجوری :oشدم. بقیه ی صحنه ها بماند.
اگه از روی دیسک اجرا میکنی ممکنه به خاطر اون باشه ولی اگه از روی هارد این مشکل پیش میاد نمیدونم دلیلش چیه.
واسه من که مشکلی پیش نیومد. البته تو ویچر 2-3 بار اینجوری شد ولی تو مکس پین نه.

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,079
نام
M o h A M a d
من در پایان قسمت اول بازی تونستم 3 تا اچیومنت تو درجه سختیه نرمال بگیرم...:>

کسی تونسته تا اینجا بیشتر از من اچیومنت بگیره ؟ >:)

sami_nik

کاربر سایت
Oct 4, 2006
247
آقا دقت کردین وقتی گلوله به یه قسمته بدن می خوره طرف همون قسمتو با دستش میگیره از همون قسمتم پرت میشه عقب واقعا فیزیکش باور نکردنیه مرسی راک استار

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,102
نام
مصطفی
دوستان نمی دونم دقت کردین یا نه ولی میتونین واسه پی بردن به جزییات و ریزه کاری های باورنکردنی بازی هرجا که دوست داشتین Start بزنید و با زدن دکمه Y دوربین بازی رو آزادانه کنترل کنید و شاهد جزییات خیره کننده محیط بشید :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر