Max Payne 3 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,854
نام
مرتضی
احتمالا خواستن با این افکت ها حس کلافگی و بیرمقی مکس رو نشون بدن که به نظرم اصلا خوب نشده
خب من دیگه خیلی بازی کردم و هرچی منتظر موندم تا بازی یه مکس پین واقعی بشه نشد که نشد در کل اونی که انتظار داشتم نشد کاش تو اتمسفر بازی کمی بیشتر به نسخه های قبلی پایبند بودن واقعا درک نمیکنم وجود بعضی از لوکیشن ها رو و بازی هم دیگه اون حس سنگینی و افسردگی رو نداره در کل این نبود اون مکس پینی که 7-8سال منتظرش بودیم خیلی توی ذوقم خورد ولی اگه اسم مکس پین رو ازش کم کنیم به عنوان یه بازی خوبه البته شاهکار و ... نیست یه بازی خوب یا خیلی خوب!میشه ازش نام برد
یه چیز دیگه که هست اینه که نوع دوربین و فاصله اش با کاراکتر و همینظور حرکات کاراکتر مکس مثله یه بازی openworldهست و این تناقض ایجاد میکنه تو بازی که یه بازی خطی هست من بیشتر دوست داشتم دوربین مثل بازی kane&lynch میبود و نزدیکتر بود یا یه چیزی بین اینی که الان هست و kane&lynchدر کل روراست بگم یکم خورد تو حالم!حالا خوب شد نسخه ps3رو نگرفتم احتمال میدم از گیم اسپات 8-8.5 بگیره

amir_afsan_heh

کاربر سایت
May 25, 2011
193
احتمالا خواستن با این افکت ها حس کلافگی و بیرمقی مکس رو نشون بدن که به نظرم اصلا خوب نشده
خب من دیگه خیلی بازی کردم و هرچی منتظر موندم تا بازی یه مکس پین واقعی بشه نشد که نشد در کل اونی که انتظار داشتم نشد کاش تو اتمسفر بازی کمی بیشتر به نسخه های قبلی پایبند بودن واقعا درک نمیکنم وجود بعضی از لوکیشن ها رو و بازی هم دیگه اون حس سنگینی و افسردگی رو نداره در کل این نبود اون مکس پینی که 7-8سال منتظرش بودیم خیلی توی ذوقم خورد ولی اگه اسم مکس پین رو ازش کم کنیم به عنوان یه بازی خوبه البته شاهکار و ... نیست یه بازی خوب یا خیلی خوب!میشه ازش نام برد
یه چیز دیگه که هست اینه که نوع دوربین و فاصله اش با کاراکتر و همینظور حرکات کاراکتر مکس مثله یه بازی openworldهست و این تناقض ایجاد میکنه تو بازی که یه بازی خطی هست من بیشتر دوست داشتم دوربین مثل بازی kane&lynch میبود و نزدیکتر بود یا یه چیزی بین اینی که الان هست و kane&lynchدر کل روراست بگم یکم خورد تو حالم!حالا خوب شد نسخه ps3رو نگرفتم احتمال میدم از گیم اسپات 8-8.5 بگیره

همه دارن میگن این بازیه عالیه و در حد شاهکاره ولی شما مکررا تو سر مال میزنی؟؟؟

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
یکی میشه به من توضیح بده این حالت نویز شدن مثلن میخواد چیو به آدم برسونه؟
ممکنه اسپویلر داستانی داشته باشه ممکنه هم نداشته باشه، تا چپتر 5 رفتم :
من تشکر میکنم از R* چون اگر یه استودیو برای نابود کردن مکس پین میومد اینطوری نمیتونست. چپتر 5 هستم، کلن تو بازی 20 دقیقه چپوندن که بگن ما حس Noir رو تو بازی حفظ کردیم. تو این 5 چپتر که 2 ساعت تقریبن از بازی گذشت یه چیزی در حد 20 دقیقه اش یه فلش بکه که چی میشه مکس پین فراری میشه و به شغل شریف محافظت از مردم روی میاره و جالب اینجاست که تقریبن 85 درصد تریلر های بازی هم از همین 20 دقیقه بوده :|. دستشون درد نکنه واقعن.

داستان بازی اینقدر مزخرف و چرت و بی سر و ته هست که آدم میمونه چی بگه، کل داستان بازی میشه نجات دادن یه دختر که نه با مکس نسبتی داره نه علاقه ای بینشون هست نه هیچی، فقط مکس برای اینکه شغلشه میره دنبال دختره رو نجات بده یه جورایی آدم رو یاد فیلم مردی در آتش میندازه که حالا اونجا باز یک کم شخصیت پردازی و دلایلی توش بود که اینجا همونشم نیست . . .
از لحاظ اتمسفر اینا هم که کلن قربونش برم یه سری محیط گل و بل بل داریم با شخصیت های سرکاری که فکر نمیکنم هیچ کدومشون تو نسخه های پیشین بوده باشند. ب بسم الله محیط سر سبز میبینی و همش تو باره اینا، بازی بیشتر آدم رو یاد Saits row با تلفیقی از GTA و Uncharted و Gears Of War میندازه تا Max payne!!!!

بعد همه این هارو هم بتونید قبول کنید، موسیقی بازی چنان میکوبه رو اعصاب آدم که نمیدونم. اول بازی میان با موسیقی اصیل بازی یه سری چیز میز نشون میدن که حسابی بری تو کف بعد که بازی شروع میشه یه سری موسیقی درپیت که معلوم نیست کدوم خری اینارو برای بازی تنظیم کرده که نه حس و حال جنگیدن به ادم میده نه حس و حال عاطفی داره هیچی نداره خلاصه یه سری صدای ضرب که هی تکرار میشه با اون نویز ها میره رو اعصاب که به عمه ی من میدادن بهتر موسیقی هارو در میاورد. هی لعنتی اون آهنگ های عالیه مکس پین 2 کجا این درپیت های بندری این کجا . . .

کلن من نفهمیدم چیه بازی خیلی جذابیت داشت؟ همه چیز بازی نابود شده، مرسی از راک استار تشکر میکنم نشون داد که چه طور میشه ر*ید به یه عنوان موفق . . .

هرچند برای کسائی که تاحالا مکس پین بازی نکردن این عنوان میتونه خیلی جالب و جذاب باشه ولی برای منی که یه عمر با مکس پین زندگی کردم اصلن خوب نیست. اگر به اسم چیز دیگه میدادن میگفتم یکی از بهترین بازی هایی هست که انجام دادم ولی . . .

من یکم بازی کردم و متاسفانه اصلا انتظارات منو برآورده نکرده !! اول اینکه Gameplay بازی یه جورایی بین کلاسیک و مدرن گیر کرده و اصلا بالانس نیست . کات سینها با این افکت مسخره ای که بهش دادن واسه من یکی قابل تحمل نبود ! اصلا نمیفهمم هدف از این کار چی بوده ؟!!
گرافیک بازی هم با توجه به خطی بودن جای تعریف نداره ! البته فیزیک و تخریب پذیری عالیه ، ولی مدل کرکترهای ، تکسچرها ، پلیگانها و ... برای یه عنوان Open World مثل RDR عالیه ، ولی از یه بازی خطی بیشتر از اینها انتظار میره .

خلاصه فعلا که بدجوری تو ذوق من خورده ! خیلی منتظر بودم :d
اصلن توقع بهتر شدن نداشته باش، هرچی جلو تر میره عمق فاجعه بیشتر میشه :|.
آدم هی امید پیدا میکنه بهتر میشه بازی هی بد و بدتر میشه.

به شخصه چنان خورد تو ذوقم موندم چیکار کنم :|.

نکته گوشزد میکنم اونم اینکه نباید با دیدگاه مکس پین های قبلی برید سراغ بازی .
این نکته رو خیلیا گفتن، دقیقن به دید چه بازی ای باید به این نگاه کنیم؟ چون ادامه روی مکس پین هست، حتا نگفتن یه اسپین آف یا یه ریبوت هست . . .
من به شخصه بهش نمیتونم به چشم مثلن دنباله ای از GTA نگاه کنم :|.

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
نترس میثم جون ما منتظر هستیم دقیقا بیای به صورت برعکس بازی را هایپ کنی :D عادت کردیم !

هعیییییییی . . .
من غلط بکنم این بازی رو ترول کنم، مگر توی داستانش شاید :D.

:arrowd:

من تشکر میکنم از R* چون اگر یه استودیو برای نابود کردن مکس پین میومد اینطوری نمیتونست. چپتر 5 هستم، کلن تو بازی 20 دقیقه چپوندن که بگن ما حس Noir رو تو بازی حفظ کردیم. تو این 5 چپتر که 2 ساعت تقریبن از بازی گذشت یه چیزی در حد 20 دقیقه اش یه فلش بکه که چی میشه مکس پین فراری میشه و به شغل شریف محافظت از مردم روی میاره و جالب اینجاست که تقریبن 85 درصد تریلر های بازی هم از همین 20 دقیقه بوده :|. دستشون درد نکنه واقعن.

داستان بازی اینقدر مزخرف و چرت و بی سر و ته هست که آدم میمونه چی بگه، کل داستان بازی میشه نجات دادن یه دختر که نه با مکس نسبتی داره نه علاقه ای بینشون هست نه هیچی، فقط مکس برای اینکه شغلشه میره دنبال دختره رو نجات بده یه جورایی آدم رو یاد فیلم مردی در آتش میندازه که حالا اونجا باز یک کم شخصیت پردازی و دلایلی توش بود که اینجا همونشم نیست . . .
از لحاظ اتمسفر اینا هم که کلن قربونش برم یه سری محیط گل و بل بل داریم با شخصیت های سرکاری که فکر نمیکنم هیچ کدومشون تو نسخه های پیشین بوده باشند. ب بسم الله محیط سر سبز میبینی و همش تو باره اینا، بازی بیشتر آدم رو یاد Saits row با تلفیقی از GTA و Uncharted و Gears Of War میندازه تا Max payne!!!!

بعد همه این هارو هم بتونید قبول کنید، موسیقی بازی چنان میکوبه رو اعصاب آدم که نمیدونم. اول بازی میان با موسیقی اصیل بازی یه سری چیز میز نشون میدن که حسابی بری تو کف بعد که بازی شروع میشه یه سری موسیقی درپیت که معلوم نیست کدوم خری اینارو برای بازی تنظیم کرده که نه حس و حال جنگیدن به ادم میده نه حس و حال عاطفی داره هیچی نداره خلاصه یه سری صدای ضرب که هی تکرار میشه با اون نویز ها میره رو اعصاب که به عمه ی من میدادن بهتر موسیقی هارو در میاورد. هی لعنتی اون آهنگ های عالیه مکس پین 2 کجا این درپیت های بندری این کجا . . .

کلن من نفهمیدم چیه بازی خیلی جذابیت داشت؟ همه چیز بازی نابود شده، مرسی از راک استار تشکر میکنم نشون داد که چه طور میشه ر*ید به یه عنوان موفق . . .

هرچند برای کسائی که تاحالا مکس پین بازی نکردن این عنوان میتونه خیلی جالب و جذاب باشه ولی برای منی که یه عمر با مکس پین زندگی کردم اصلن خوب نیست. اگر به اسم چیز دیگه میدادن میگفتم یکی از بهترین بازی هایی هست که انجام دادم ولی . . .

اصلن توقع بهتر شدن نداشته باش، هرچی جلو تر میره عمق فاجعه بیشتر میشه :|.
آدم هی امید پیدا میکنه بهتر میشه بازی هی بد و بدتر میشه.

به شخصه چنان خورد تو ذوقم موندم چیکار کنم :|.

این نکته رو خیلیا گفتن، دقیقن به دید چه بازی ای باید به این نگاه کنیم؟ چون ادامه روی مکس پین هست، حتا نگفتن یه اسپین آف یا یه ریبوت هست . . .
من به شخصه بهش نمیتونم به چشم مثلن دنباله ای از GTA نگاه کنم :|.

39497844531118283151.jpg

Legioner

کاربر سایت
May 10, 2012
527
نام
سام
من هم اين بازي رسيد دستم و حدوداً ١ ساعت بازي كردم
تا اينجا مي شه بيان كرد كه شاهكار نيست اما خوبه البته با
كمي ارفاق .
حتي اسم بازي هم max payne نبود باز هم نمي شد
بيان كرد كه اين بازي خيلي خوبه .

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,079
نام
M o h A M a d
شاید اگه مثل نسخه های قبلی این رمدی با راک استار بیشتر از حد همکاری میکرد بازی به اصل خودش برمیگشت...

اگه یادتون باشه توی نسخه های قبلی دو تا لوگوی رمدی و راک استار مشترک با هم در این بازی سهیم هستن.... ولی تو این نسخه راک استار فقط از رمدی کمک گرفته و در ساخت این مجموعه با رمدی سهیم نبوده که این میتونه خیلی سرنوشت بازی رو عوض کنه...

پس شاید یکی از دلایلی که بازی از اصل خودش دور شده اثر گذاری کمتر رمدی به نسبت راک استار بوده....

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
شاید اگه مثل نسخه های قبلی این رمدی با راک استار بیشتر از حد همکاری میکرد بازی به اصل خودش برمیگشت...

اگه یادتون باشه توی نسخه های قبلی دو تا لوگوی رمدی و راک استار مشترک با هم در این بازی سهیم هستن.... ولی تو این نسخه راک استار فقط از رمدی کمک گرفته و در ساخت این مجموعه با رمدی سهیم نبوده که این میتونه خیلی سرنوشت بازی رو عوض کنه...

پس شاید یکی از دلایلی که بازی از اصل خودش دور شده اثر گذاری کمتر رمدی به نسبت راک استار بوده....
دلیلش این بود که در نسخه های پیشین Remedy سازنده و خالق بازی بود و R* فقط نقش عرضه کننده رو داشت.
تو این نسخه IP بازی از Remedy خریداری شد توسط R* و بعد هم توسط یکی از استودیو های داخلی R* بازی ساخته شد.
ربطی هم به Remedy بدبخت نداشت، خود R* این تصمیم رو گرفته بود.

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,434
نام
Ali
خوب منم تونستم این شاهکار رو بازی کنم.به نظرم فوق العاده است و آدم رو به خودش مجذوب میکنه.
من شخصا نشد که مکس پین 1 و 2 رو بازی کنم ولی این واقعا برام جالب بود که باعث میشه احتمالا 1و 2 شم گیر بیارم و بازی کنم.
دوستان به نظرم حال و هوای مکس های قدیم رو بزارن کنار و به چشم یه بازی جدید نگاه کنن.از هر نظر که فکرشو کنی کامله.

خیلی وقت پیش بازی Mp1 و Mp2 ماله xbox1 رو دانلود کردم برای دستگام که جیتگه و پیش خودم گفتم احتمالا چون چند سال گذشته مثله خیلی از بازیهای قدیمی احتمالا بخوره تو ذوقم و وقتی دوباره بازیها رو دیدم روحم تازه شد و نگاه کردم دیدم ناخوداگاه محو بازی شدم و یکساعت گذشته خصوصا نسخه 2 بازی که گرافیکش روی tv فول اچ دی من عالی بود و این در حالی هست که خیلی از بازیهای نصل قبل گرافیکش زار میزنه تو tvهای جدید و مکس 1 هم یادش بخیر تنها بازی بود که با برادرم سره بردنش تو ps2 دعوامون شده بود و حال و هوای خیلی مرموزی داشت تو اون سالها.

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
من که منتظر نسخه PC می مونم.
اما چیزی که از صحبت دوستان برداشت می کنم اینه :

چون مکس پین 2 در سال 2003 اومد و مکس پین 1 در سال 2001 ، اون کسانی که 1 رو بازی کرده بودند ، 2 تونست تا حدودی راضیشون کنه. هر چند که به 1 نمی رسید اما خصوصیات اصلی بازی رو حفظ کرده بود و اون تاریکی و اون داستان عاشقانه زیبا و چیزهای دیگه معروف مکس پین وجود داشت.
اما الان چون 9 سال از اون بازی گذشته ، شاید خیلی از دوستان قبلی ها رو بازی نکرده باشند و یا اگه بازی هم کرده باشند ، اینقدر گذشته که دیگه فراموشش کردند ، به همین خاطر دوستان دو دسته شده اند :

1) دسته ای که خوره مکس پین هستند و عاشق خصوصیات منحصر به فردش ، این ها از این بازی خوششون نیومده(هر چند که میگند بازی خوبیه)
2) دسته ای که یا قبلی ها رو بازی نکردند یا اینکه فراموشش کردند و یا عده ای که راکستار رو بیشتر از مکس پین دوست دارند ، این ها از بازی کاملا راضی هستند و براشون خصوصات مکس پین و داستان دراماتیکش زیاد مهم نیست.

من که خودم از دسته اول هستم و ای کاش ...

کاش این تاپیک نظر سنجی هم داشت تا مشخص میشد چند درصد راضی شده اند و چند نفر نه (البته نسبت به مکس پین های 1 و 2 )

فقط دوستان اگه بتونن داستان بازی رو مثل داستان بازی آلن ویک که کامل در آورده بودند به فارسی ، دربیارند ، بزرگترین خدمت رو کرده اند.

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,079
نام
M o h A M a d
دلیلش این بود که در نسخه های پیشین Remedy سازنده و خالق بازی بود و R* فقط نقش عرضه کننده رو داشت.
تو این نسخه IP بازی از Remedy خریداری شد توسط R* و بعد هم توسط یکی از استودیو های داخلی R* بازی ساخته شد.
ربطی هم به Remedy بدبخت نداشت، خود R* این تصمیم رو گرفته بود.

اگه توجه داشته باشید رمدی دست روی هر ایده ای گذاشته تبدیل به یک طوفان از شاهکارهای بازی شده....

اول مکس پین 1 و 2 و بعد از اون هم آلن ویک که هر سه بازی در یک فضای تاریک همراه با کمی ترس و با اون اهنگهای مرموز بود....

حیف اگر این بازی هم راک استار دخالت نمیکرد شاید رمدی باز هم شاهکاری دیگر را تکرار میکرد....

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اگه توجه داشته باشید رمدی دست روی هر ایده ای گذاشته تبدیل به یک طوفان از شاهکارهای بازی شده....

اول مکس پین 1 و 2 و بعد از اون هم آلن ویک که هر سه بازی در یک فضای تاریک همراه با کمی ترس و با اون اهنگهای مرموز بود....

حیف اگر این بازی هم راک استار دخالت نمیکرد شاید رمدی باز هم شاهکاری دیگر را تکرار میکرد....
خب رمدی وقتی مکس پین 2 رو ساخت رسمن گفت که کارش با مکس پین تموم شده. داستان رو هم جوری تموم کرد که کشش نده. یعنی اینا حتا وقتی مکس پین 1 رو ساختن هم قصد ادامه نداشتند، آخرین مراحل ساخت بازی گفتن بزار یه روزنه ای بزاریم که اگر بازی با استقبال مواجه شد ادامه بدیم و دیگه نسخه ی دوم تموم شده بود براشون.
بعد برای ساخت الن ویک اون زمان نیاز به یه بودجه داشتن چون هنوز با مایکروسافت قراردادی نبسته بودن و برای کارای ابتدایی نیاز به پول داشتن مجبور شدن آی پی مکس پین رو بفروشند به R* بعد هم شروع کردن به ساخت Alan Wake . . .
این وسط راک استار یا باید صبر میکرد رمدی بازیش رو بسازه بعد بره سراغ مکس پین به عنوان یه پیمانکار بیاد برای راک استار کار کنه یا خودش دست به کار میشد.
خودش دست به کار شد، کلن راک استار بازی بد نمیسازه ولی سبک و سیاق بازیاش تو یه تم و یه حالت هست نمیتونه تنوع بده به بازیاش، اگر همین مکس پین 3 رو نگاه کنی تقریبن یاد همون GTA میوفتی یا Bully حتا، خیلی نزدیک بهم هستند.

در مقابل مکس پین کلن جو تاریک داشت، کنار از گیم پلی اش یکی از اصلی ترین دلایلی که تو زمان خودش و بعدن مکس پین رو میکرد مکس پین همین اتمسفر بود که دست راک استار درد نکنه همونم از بازی گرفت.

فقط دوستان اگه بتونن داستان بازی رو مثل داستان بازی آلن ویک که کامل در آورده بودند به فارسی ، دربیارند ، بزرگترین خدمت رو کرده اند.
الان پنج چپتر رفتم، کلن تو سه خط میتونم کل این پنج چپتر رو خلاصه کنم. نوشته های سم لیک رو با بقیه مقایسه نکن. شاید مکس پین یا الن ویک ارزش داشت. ولی ای نبازی واقعن تا اینجای کاری که من رفتم داستانی نداشته که غیر قابل فهم باشه خیلی واضح و ابتدائیه!

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,079
نام
M o h A M a d
خب رمدی وقتی مکس پین 2 رو ساخت رسمن گفت که کارش با مکس پین تموم شده. داستان رو هم جوری تموم کرد که کشش نده. یعنی اینا حتا وقتی مکس پین 1 رو ساختن هم قصد ادامه نداشتند، آخرین مراحل ساخت بازی گفتن بزار یه روزنه ای بزاریم که اگر بازی با استقبال مواجه شد ادامه بدیم و دیگه نسخه ی دوم تموم شده بود براشون.
بعد برای ساخت الن ویک اون زمان نیاز به یه بودجه داشتن چون هنوز با مایکروسافت قراردادی نبسته بودن و برای کارای ابتدایی نیاز به پول داشتن مجبور شدن آی پی مکس پین رو بفروشند به R* بعد هم شروع کردن به ساخت Alan Wake . . .
این وسط راک استار یا باید صبر میکرد رمدی بازیش رو بسازه بعد بره سراغ مکس پین به عنوان یه پیمانکار بیاد برای راک استار کار کنه یا خودش دست به کار میشد.
خودش دست به کار شد، کلن راک استار بازی بد نمیسازه ولی سبک و سیاق بازیاش تو یه تم و یه حالت هست نمیتونه تنوع بده به بازیاش، اگر همین مکس پین 3 رو نگاه کنی تقریبن یاد همون GTA میوفتی یا Bully حتا، خیلی نزدیک بهم هستند.

در مقابل مکس پین کلن جو تاریک داشت، کنار از گیم پلی اش یکی از اصلی ترین دلایلی که تو زمان خودش و بعدن مکس پین رو میکرد مکس پین همین اتمسفر بود که دست راک استار درد نکنه همونم از بازی گرفت.

دقیقا بازیهای راک استار خیلی فضای بچه گانه و کارتونیه خیلی زیادی داره و به نسبت ایده های رمدی خیلی ضعیفتر و ایتدائی تره....

الان که شما اسم بازیه GTA اوردی یادم به این افتاد که مجموعه بازیهایی مثل L.A.NOIR یا به قول شما BULLY چقدر فضای انیمیشن و اون حس گرافیکی که بازیکن ازشون داره شبیه به همه....

اگه توجه کردی باشی مثل بازی L.A.NOIR اومده از رنگهای خیلی تند و تیز و جیغ استفاده کرده و براق بودن کیفیت رنگها در کاراکترهای بازی ادمو یاد شخصیتهای بازیه LA.NOIR یا به قول شما BULLY میندازه... کلا سیستم گرافیکی راک استار یه جورایی خیلی به FUN نزدیکتره تا به ساخت یک بازی خیلی جدی و با سابقه ای مثل مکس پین 3....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر