Max Payne 3 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,891
نام
SubZero
اینجا که نمیشه درمورد بازی چیزی گفت حتی تعداد مراحل به نظرم تاپیک قفل بشه بهتره ، وقتی بچه ها بازیو انجام دادن(1ماه دیگه) باز بشه

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
اینجا که نمیشه درمورد بازی چیزی گفت حتی تعداد مراحل به نظرم تاپیک قفل بشه بهتره ، وقتی بچه ها بازیو انجام دادن(1ماه دیگه) باز بشه
شما خودت را بذار جای یکی دیگه که به هر دلیلی نمیرسه تا یه مدتی این بازی را انجام بده، از قضای روزگار گذرتون میفته به این تاپیک و تمام لذت بازی ازت گرفته میشه ...
خوبه به نظرت؟

در ضمن قرار نشد چیزی گفته نشه

قرار شد اگه چیزی قراره گفته بشه ( مخصوصا از داستان بازی )، حتما اون را توی اسپویلر بذارن و بالای اسپویلر بنویسن در چه موردی هستش
نه اینکه بیان همینطوری گند بزنن به حس و حال همه و برن ...
به نظر شما درخواست زیادیه؟

الان سوال شما را کسی که بازی کرده میتونه اینطوری جواب بده :

تعداد چپترهای بازی:
X عدد

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
منم رفتم.بابا یه متن اسپویل از دوست عزیزمون خوندم داره تنو بدنم می لرزه.راستی یکی تو پروفایلم بگه این مکس همون مکسه نسخه ی 1و2 ــه؟

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,778
من تازه فردا بازی رو میزنم واسه دانلود ... تا پس فردا دانلود بشه... متاسفانه مشکل ال تی 2 دارم!... پس فعلا مکس تعطیله تا نسخه PC!...

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN

فعلا که یکی گند زد به حس و حال ما.چی بگم آخه.می نوشت منطقه ی خطر می فهمیدیم.اه اه اه.

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
حسین اشتباه کرید.من هر چی اسپویل می بنیم،به جز اسپویل های نوید(اون بار اول دستم می لرزید وقتی خواستم روش کلیک کنم :d) اصلا صفحه رو رد می کنم :d
شما خودت را بذار جای یکی دیگه که به هر دلیلی نمیرسه تا یه مدتی این بازی را انجام بده،
مثه من.باید تا اخر امتحانا صب کنم!

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
بازی رو زیارت کردم
بسی بازیه خوبی ه ه ه ه ه اما من از قیافه max خوشم نیومد اون حس و حال نسخه 1 و 2 رو نداشت فقط همون موزیک ابتدایی بازی رو داره و حس اسپلینتر سل رو بهم داد

این همون نمونه ای که گفتم.اصلا موندم چی بگم.:|

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,891
نام
SubZero
شما خودت را بذار جای یکی دیگه که به هر دلیلی نمیرسه تا یه مدتی این بازی را انجام بده، از قضای روزگار گذرتون میفته به این تاپیک و تمام لذت بازی ازت گرفته میشه ...
خوبه به نظرت؟

در ضمن قرار نشد چیزی گفته نشه

قرار شد اگه چیزی قراره گفته بشه ( مخصوصا از داستان بازی )، حتما اون را توی اسپویلر بذارن و بالای اسپویلر بنویسن در چه موردی هستش
به نظر شما درخواست زیادیه؟

الان سوال شما را کسی که بازی کرده میتونه اینطوری جواب بده :

تعداد چپترهای بازی:
X عدد

منظورمو بد گرفتی دوست عزیز
من خودم از کسانی هستم که حالا حالاها بازیو تهیه نمیکنم
منظور منم دقیقا اسپویل بود.بچه ها بیان در مورد بازی صحبت کنن ولی نه دیگه در حد لو دادن همه چیز و به قول شما گند بزنن به حالو روز بچه ها :D
به نظرم بهتره که به عنوان تاپیک هم این جمله رو اضافه کنی:کسانیکه بازی نکردند داخل نشوند.
بهتر نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,093
نام
آریا
کلآ وقتی هدف از اختراع اسپویلر این بوده که بازش نکنین ، چرا باز میکنین و بعد شاکی هم میشین ؟! :D برای زیبا کردن پست ها که اسپویلر نمیذارن ! :D
مثل این می مونه که روی یه سطحی نوشته باشن خطر برق گرفتگی ، بعد بریم بپریم روی اونجا و برق بگیرتمون و شکایت کنیم !!

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
کاش بالاش بنویسا خطر:d
بچه ها یه چیزایی بگین که تشنه ترمون کنه :d مثه کسی که 3 روزه تو بیابون خداست ،و شما به اندازه در یه بطری آب معدنی بهش اب یخ می دی:d

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
وای من من الان از پای بازی بلند شدم فقط میتونم بگم عالیه خدایی اگه راک استار بازی نسازه ما یادمون میره بازیه خوب ینی چی:d

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
در مورد گیم پلی و گرافیک
بازیش از لحلظ گرافیک عالیه و من بر خلاف بقیه با قیافه مکس حال کردم همون چهره پیرتر شده .
گیم پلی به غیر از هوش مصنوعی(من نرمال رو بازی میکنم)که تو این حالت خیلی خوب نیست ولی در کل بازی عالی کار شده تا مرحله 3 که من رفتم.
یه میله که پشتش دیوار بود طرف جلوش وایستاده بود زدم کشتمش لنگاش به میله گیر کرد افتاد اونور میله و بین دیوار و میله خیلی طبیعی گیر کرد که نشون میده خوب رو بازی کار شده

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,103
نام
مصطفی
در مورد گیم پلی و گرافیک
بازیش از لحلظ گرافیک عالیه و من بر خلاف بقیه با قیافه مکس حال کردم همون چهره پیرتر شده .
گیم پلی به غیر از هوش مصنوعی(من نرمال رو بازی میکنم)که تو این حالت خیلی خوب نیست ولی در کل بازی عالی کار شده تا مرحله 3 که من رفتم.
یه میله که پشتش دیوار بود طرف جلوش وایستاده بود زدم کشتمش لنگاش به میله گیر کرد افتاد اونور میله و بین دیوار و میله خیلی طبیعی گیر کرد که نشون میده خوب رو بازی کار شده
در مورد difficulty و سختی مراحل :
رو هارد بازی کن اون موقع بیا در مورد هوش مصنوعی صحبت کنیم :d تو مراحل پایانی به قدری بازی سخت میشه که احتمالاً اشک تو چشمت جمع شه :d

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
aga bebakhshid foroshgah tarafe shariati tajriish jayi in vara bazi naymade? naram toop khone

یک بار دیگه این جوری بنویسی یه اخطار خوشگل از طرف مدیر و ناظما میاد برات

دوستان من الان بازی رو میتونم دان کنم ؟ جایی هست که گذاشته باشه؟ فقط تورنت نباشه.

Killer Queen

کاربر سایت
Apr 28, 2012
586
دوستان یکی از دوستای من بازی رو گرفته ولی میگه اوایل بازی دستگاه هنگ میکنه. چند تا دیسکم تا الان عوض کرده به نظرتون میتونه از دستگاه باشه؟ من دیکش رو گرفتم واسه منم هنگ کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر