Max Payne 3 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,109
نام
مصطفی
کسایی که منو میشناسن میدونن آدم جوگیری هستم :d این حرفای الانمم یه مقدارش رو بذارید به حساب جو گیری ولی بازی فوق العادست یعنی به معنای واقعی کلمه بی نظیره ! انصافاً باید به rockstar ایمان آورد ، به خاک دست بزنه طلا میشه :d

فقط موندم چطوری چنین فیزیکی دارم رو کنسول میبینم به هرچی تیر میزنی یه واکنش از خودش نشون میده ! گیم پلی هم تا الان که چیتر دوم هستم به نظرم خیلی خوب از آب در اومده البته شاید واسه فن های قدیمی مکس یه مقدار سنگین به نظر بیاد ( البته این حس سنگین و کند بودن به خاطر انجین بازی هست) ولی شک ندارم بعد چند دقیقه بازی بهش عادت میکنید :d
یه نکته دیگه هم بگم بازی خیلی سینمایی کار شده از این حیث به راحتی با عناوینی مثل آنچارتد قابل قیاس هست .

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,715
نام
محمد
اینقدر هایپ نکن مصطفی من فردا روز جمعه MP3 از سر قبر کی پیدا کنم
من هرجا رفتم، گفتن شنبه میارن :(
مثلا حالا شنبه بازی کنین آسمون به زمین میاد؟ :-/ :D حالا جالبه همه از بازی بدشون میومد، این نامرد *R اینقدر تریلر جذاب داد همه دوباره عاشق بازی شدن (اولیش خودم :D)، فقط امیدوارم موقع بازی کردن تو ذوقم نخوره :D

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
مثلا حالا شنبه بازی کنین آسمون به زمین میاد؟ :-/ :D حالا جالبه همه از بازی بدشون میومد، این نامرد *R اینقدر تریلر جذاب داد همه دوباره عاشق بازی شدن (اولیش خودم :D)، فقط امیدوارم موقع بازی کردن تو ذوقم نخوره :D
همش به خاطر موزیکشه:D یعنی موزیکش رو حذف کنن، به لعنت خدا هم نمیارزه:D البته تریلراش رو دارم عرض میکنم، وگرنه بازی رو که باید بازی کرد:D

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,362
نام
Ǝـــحـــســـان
همش به خاطر موزیکشه:D یعنی موزیکش رو حذف کنن، به لعنت خدا هم نمیارزه:D البته تریلراش رو دارم عرض میکنم، وگرنه بازی رو که باید بازی کرد:D

یعنی فقط موزیکش خوبه ؟

خوب چه کاریه بازیش کنی برو اهنگاشو دانلود کن :|

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,109
نام
مصطفی
@ سینا + میثم : (:d)
من هایپ نمی کنم دارم عین واقعیتی که خودم تا این لحظه تجربه کردم بهتون میگم :dشاید یکی بازی کنه در نظرش معمولی باشه یا حتی ضعیف ! منم نظر خودم دارم فقط امیدوارم این لذت اکشن ِ بازی تا آخرین مرحله حفظ بشه :d
^^^ کاور گیریش درست مث GTA IV و RDR ـه ؟:-/
مثل RDR :d

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
یعنی فقط موزیکش خوبه ؟

خوب چه کاریه بازیش کنی برو اهنگاشو دانلود کن :|
تو کلن مکس پین 1 و 2 رو ببین، واقعن اون حس و حال بازی 50 درصدش حداقل مال آهنگاشه :D.
کلن کار های Remedy همیشه موسیقی توش حرف اول رو میزد :D.
این نسخه هم درسته ربطی به Remedy نداره ولی در کل :D.

مثلا حالا شنبه بازی کنین آسمون به زمین میاد؟ :-/ :biggrin1: حالا جالبه همه از بازی بدشون میومد، این نامرد *R اینقدر تریلر جذاب داد همه دوباره عاشق بازی شدن (اولیش خودم :biggrin1:)، فقط امیدوارم موقع بازی کردن تو ذوقم نخوره
من تا همین سه ماه پیش از بازی بدم میومد :D، ولی یه سری تریلر نشون دادن لعنتی خیلی تریلر بودن :D.
بعدم این مصطفی هم داره تعریف میکنه.
بعدم گور باباش توی این دوره بی بازی ای همینم غنیمته :D.

@ سینا + میثم : (:d)
من هایپ نمی کنم داره عین واقعیتی که خودم تا این لحظه تجربه کردم بهتون میگم :dشاید یکی بازی کنه در نظرش معمولی باشه یا حتی ضعیف ! منم نظر خودم دارم فقط امیدوارم این لذت اکشن ِ بازی تا آخرین مرحله حفظ بشه

همین میترسم آخر بازی گند بزنند :|. کچلشه بترکه بازی :D.

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,775
نام
مارشال
خوب بالاخره تریلر لانچ رو دیدم. (مثلا ADSL ـه، داشت با 7kb دانلود میکرد :|)
یعنی آهنگشو که شروع کرد رسما نابود شدم. یاد و خاطرات دو نسخه ی قبل تو یه لحظه از جلو چشمم گذشت. (چه شاعرانه :D)
عالی بود آقا، عالی. صحنه هایی که از بازی نشون داد فوق العاده بود.
هنوز بازی نکرده دست راکستار رو میبوسم چون میدونم با یه شاهکار طرفیم.
دیگه صبر کردن داره دیوونم میکنه.
اگه احیانا فردا بازی رو گرفتم به احترام دوستان نمیام زیاد تعریف کنم که دوستان زجر نکشن. :D
-------------
پ.ن. مصطفی کوفتت بشه. :D
اصلا تو چرا تا الان بیداری؟! :D

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
حالا شما لایوشو بازی کنین چی میگین؟:d بابا R ترکونده مثه اینکه.منکه ناامید شده بودم ولی با این تفاسیر....؟!:d

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
مصطفی عجب شانسی داری تو :D حالا بیاد بازی کنم خیلی وقته بازی نخریدم ولی من هایپ کردی .من تازه دارم تریلر لانچش میگیرم :D

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,109
نام
مصطفی
ای بابا هیچکی نبود جواب بده؟! :|
نه دوست عزیز منو بازی شبیه شماره های قبل نیست :d نمی تونم در موردش توضیح بدم چون اسپویل میشه و اینکه هنوز از موقعی که بازی شروع کردم بیرون نیومدم ببینم منو تغییر میکنه یا نه :d

ببنید من خیلی زود در مورد گرافیگ و سکانس های سینمایی (کلاً مسائل مربوط به Visaul ) جو گیر میشم ولی از اون طرف کم پیش میاد بازی بتونه از حیث گیم پلی (مخصوصاً اکشن) منو تحت تاثیر قرار بده ، اونم بازی که قراره جا پای مکس پین بذاره ! خوب باید خدمتتون عرض کنم من یکی تحت تاثیر قرار گرفتم یکی از بهترین شوتر های این نسل از نظرم همین مکس پین 3 هست ، یسری موارد لذت اکشن بازی رو چند برابر کرده به عنوان مثال فرض کنید در حین شیرجه یهو میافتین رو پله دقیقاً مثل واقعیت رو پله سر میخورد و میرین پایین :d یا فرضاً اگه تو یه راهروی تنگ باشین وقتی شیرجه میرید به محض اینکه با دیوار برخورد کنید از حالت Bullet time خارج میشد و انگار یهو بهتون شک وارد میشه . :d حالا این موراد رو با انیمیشن های باورنکردنی بازی تصور کنید (کلاً بازی های راکستار از لحاظ انیمیشن در سطح بالایی هستن ) ، فقط حیف که facial animation یه مقدار خشک طراحی شده ، خیلی میتونست به حال و هوا بازی کمک کنه .

در مورد گرافیک خدمتتون عرض کنم تکسچر ها در سطح خیلی بالایی هست بعضی مواقع که دوربین رو صورت کارکتر یا در و دیوار زوم میکنه متوجه کیفیت فوق العاده بافت های بازی میشد . به جزییاتم خیلی دقت شده مثلاً اگه تو آب غلت بزنید لباس مکس پین خیس میشه ، یا فرضاً اگه پیراهن تنش باشه بعد یه مدت عرق میکنه و رفته رفته خیس میشه (:d ) یه نکته دیگه هم اینکه لباس کارکتر مثل u3 در حین حرکت چین چروک بر میداره . در مورد فیزیک بازی نمی دونم چه واژه بکار برم باید بازی کنید تا متوجه بشید :d

کلاً نمی دونم این چند وقته بازی های دیگه خیلی ضعیف بودن یا مکس پین خیلی خوب از آب در اومده که من اینقدر هایپ شدم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر