Max Payne 3 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
یعنی اگه پچ هم بکنیم به LT 2 چی بازم نمیشه؟

چرا میخوای پچ کنی ؟ خوب رو lt رو ارتقا بده . اگه رو داشبورد جدید به مشکل نخوری ( و گیر نده ، مشکلی نداره و میشه همه چی رو پچ کرد ! )

دوستان برنر مکس هست یا نه؟ میخوام برم لایو.فردا میخوام بگیرم.کسی نیست بگه برنر مکسش اومده یا نه؟:d

برنر مکس رو خود برو بچ دستی میزنن ! وقتی بازی میاد تو بازار هیچ کدومش برنر مکس نیست .

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
من پلی 3 رو فروختم که 20 خرداد یه ایکس باکس بخرم اما الان رفتم خونه دوستم بازی رو خریده بود و وقتی یه مرحلش رو دیدم ( تازه خودم مرحلش رو نرفتم و اون رفت و فقط من دیدم ) خوف کردم.

یعنی میتونم با تمام جرات بگم که از همون اول بازی گرافیک و داستانش خیره کنندس

برید بخرید که اگه بازی نکنید نصف عمرتون بر فناست
عزیز حداقل شما یه توضیحی بده!

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,079
نام
M o h A M a d
مطمئنید ؟
ولی من شنیدم چون XGD3 هست نمیشه روی التی2 بازی کرد................

اپدیت داشبورد جدید رو که روی خوده بازی هست اگه نصب کنید میتونید بازی را پچ کنید....

من خودم prototype 2 را با همین روش پچ کردم که اونم XGD3 بود...

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
چرا میخوای پچ کنی ؟ خوب رو lt رو ارتقا بده . اگه رو داشبورد جدید به مشکل نخوری ( و گیر نده ، مشکلی نداره و میشه همه چی رو پچ کرد ! )
دليلش اينه كه بازی های LT 3.0 دنگ و فنگ دارن و تا 100 در 100 نباشه رايتشون رو هارد نصب نمی شن!
يه پچ كردن برای LT 2.0 هم هيچ كار خاصی نداره...
اپدیت داشبورد جدید رو که روی خوده بازی هست اگه نصب کنید میتونید بازی را پچ کنید....
آپديت داشبورد منظورتون اون آپديت كم حجمیه كه اولين بار بريم تو بازی مياد و بعد ريختنش كنسول ريست می شه؟
===
دوستان هنوز هيچ نقدی از بازی نيومده؟

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
جالبه من یه پست دادم که به نفر بیاد در مورد موزیک بازی بگه که آیا موزیک قبلیه یا نه و منوی بازی چه تفاوتی داره و اینکه بیشتر اسکرین هایی که تا به حال منتشر شده مال کنسول بوده ، الان اومدم میبینم پستم پاک شده .
آخه چرا ؟ کجاش اسپمه ؟

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,079
نام
M o h A M a d
د
آپديت داشبورد منظورتون اون آپديت كم حجمیه كه اولين بار بريم تو بازی مياد و بعد ريختنش كنسول ريست می شه؟

بله همونه.... اون رو اگه نصب کنید یکبار کنسول ریست میشه و ورژن داشبورد دستگاه ارتقا پیدا میکنه.... بعدش براحتی میتونید بازی را پچ کنید...

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,103
نام
مصطفی
خوب تازه شروع کردم همین ابتدای کار دو تا مورد عجیب تحت تاثیر قرار داد یکی فیزیک کاکتر و انیمیشن های مربوط بهش طوری که قشنگ وزن کارکتر میشه حس کرد مورد بعدی هم تخریب پذیری محیط بود !

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,802
نام
Masoud
در مورد موزیک بازی و جو بازی بگه یه آدمی! :| سبکش عینه گیرز آف وا شده یا اون درام و سنگینی و اندوه نسخه های قبلی رو داره :D؟

سلام.

یه 15 دقیقه ای بازی کردم ...
اصلاً مثل گیرز و ... نشده و مثل نسخه های قبلیش میمونه (البته انیمیشن های بازی خیلی خیلی خوبه)

موزیک هم اول بازی یه آهنگی زد که برام خیلی خیلی آشنا بود (فکر کنم یکی از آهنگ های نسخه قبل ، یک یا دو بود)

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
تریلر لانچش که بسیار زیبا بود. مخصوصا موزیکش که مارو برد فضا.:x
کم کم دارم احساس خوبی نسبت به MP3 پیدا میکنم. البته از همون اول که شکی نبود بازی خوبی میشه. بیشتر نگرانی ها از یه طرف دیگه بود. این تریلر که امیدوارم کرد. امیدوارم بازی اصلی هم به خوبی تریلر لانچش باشه.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,093
نام
آریا
دوستان از این به بعد هر سوالی در مورد نحوه اجرای بازی و LT و این جور چیزا دارین ، لطفآ اینجا مطرح کنین.
پست های بعدی اگه در مورد خود بازی نباشه پاک میشه.

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
تریلر لانچش که بسیار زیبا بود. مخصوصا موزیکش که مارو برد فضا.:x
کم کم دارم احساس خوبی نسبت به MP3 پیدا میکنم. البته از همون اول که شکی نبود بازی خوبی میشه. بیشتر نگرانی ها از یه طرف دیگه بود. این تریلر که امیدوارم کرد. امیدوارم بازی اصلی هم به خوبی تریلر لانچش باشه.
والا ما از همون اول گفتیم این بازی GOTY میشه :D
به نظرم اگه همه چیز در حد تریلر لانچ باشه دور از انتظار نیس!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر