Max Payne 3 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
برادرای گرامی اگه لطف کنن یه لینک دانلود از تریلر بزارن ممنون میشم - من اینترنتم ADSL هستش ولی با زغالی زیاد فرقی نداره این روزا !

لطفا یه لینک دانلود بزارید با دانلود منیجر dlکنم. ممنون.

The Reapér

کاربر سایت
Jun 25, 2008
654
نام
آرش
این تریلر فوق العاده بود:x دیدنش به همه توصیه میشه. تنوع در طراحی مراحل خیلی به چشم می خوره برخلاف بازی های قبلی که محیط ها شبیه به هم بودن. صحنه های سینمایی هم عالی کار شدن. یکی از چیزایی که شدیدا توجه من رو جلب کرده قابلیت چرخش 360 درجه مکس روی زمین هست، خیلی باحاله. یه مرحله بود که تو شب برفی بود خیلی عالی بود>:d< بقیه ـشم خودتون ببینید:D
لینک مستقیم (با تشکر از amirpers)

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
بسیار از این تریلر خوشم اومد
دم راکستار گرم، انتظار یه مکس پین خوب را داریم بی حرف پیش :D
سیستم ترکیب اسلحش خیلی خیلی نظرم را به خوش جلب کرد، همینطور بولت تایمش

البته محیط دارک و تاریک بیشتر به این بازی میاد، اما خوب هنوز خیلی خیلی برای قضاوت زوده و باید صبر کرد ...
فقط امیدورام کاور گیریی که بهش اشاره شد ( که واقعا تو شماره های قبل بعضی وقتها نیازش احساس میشد ) خیلی خیلی روند بازی را دست نگیره و روند طوری طراحی شه که از Running استفاده بشه ( که به نظر میاد اینجوری باشه )
بعضی وقتها یه شک برای زنده کردن لازمه، با اینکه ممکنه صدمه بزنه ( شک برقی که برای احیا به آدم میدن، گاهی دنده ها را یه نموره خورد میکنه :D)

نگران داستان بازیم فقط :D گیم پلی بازی فوق العادست گرافیک و فیزیک بازی هم = WTF :D
اتفاقا فرهود تنها موردی که من نگرانی ندارم همین داستانش هستش
*R با عناوینی که ساخته و روانه بازار کرده نشون داده این المان را خیلی راحت میتونه حلش کنه

آخرین ویرایش:

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
*R با عناوینی که ساخته و روانه بازار کرده نشون داده این المان را خیلی راحت میتونه حلش کنه
هیچ کدوم از عناوین R* مثه مکس داستان محور نیستن آخه . تنها نگرانی منم همینه .

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
هیچ کدوم از عناوین R* مثه مکس داستان محور نیستن آخه . تنها نگرانی منم همینه .
درسته هیچ کدوم مثل مکس داستان محور نیستن اما شما یه نگاه به داستان Red dead و Gta IV و La noire بنداز ( انصافا story های شاخی داشتن )
چقدر داستان پردازیه راکستار فوق العادست . به نظر من راکستار توی همه ی بازیهاش وسواس خاصی نسبت به داستان داره .

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
این تریلر هم مثل قبلیه خیلی هایپمون کرد :D

محیط های تاریکش واقعا جالب طراحی شده ، مخصوصا اون مرحله که داشت بارون میومد اصلا یه جو فوق العاده سنگین و قشنگی داشت که بدجور به دل من نشست

منم با نوید موافقم ترکیب اسلحه هاش خیلی جالب بود ( مخصوصا شاتگان و پیستول )

فقط امیدورام کاور گیریی که بهش اشاره شد ( که واقعا تو شماره های قبل بعضی وقتها نیازش احساس میشد ) خیلی خیلی روند بازی را دست نگیره و روند طوری طراحی شه که از Running استفاده بشه ( که به نظر میاد اینجوری باشه )

نوید منم نگران این موضوع بودم ولی توی این تریلر ها که تا الان پخش شده بازی همه اش Run And Gun و سریع بوده ، امیدوارم توی نسخه نهایی هم همینطور باشه

راستی اون صحنه که دشمنا داشتن مکس رو فریب میدادن و Flank میکردن هم خیلی باحال بود معلومه خیلی روی هوش مصنوعی بازی کار کردن

من که بی صبرانه منتظرم بازی بیاد ، چه حالی بده اول بزنی توی صورت طرف بعدش با اسلحه کارش رو بسازی

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
درسته هیچ کدوم مثل مکس داستان محور نیستن اما شما یه نگاه به داستان Red dead و Gta IV و La noire بنداز ( انصافا story های شاخی داشتن )
چقدر داستان پردازیه راکستار فوق العادست . به نظر من راکستار توی همه ی بازیهاش وسواس خاصی نسبت به داستان داره .
شرمنده ولی اگه داستان سری مکس پین رو درجه 1 بدونیم داستان RDR و GTA IV درجه 4 ـن LA Noir هم سازندش R* نبود . ناشرش بود . تو داستان دخالتی نداشت .

--

ترکیب اسلحه ها فوق العاده بود :D

وای پسر چه بازی ـی بشه Painkiller ها هم هستن . دارم ذوق مرگ میشم .:crying1::crying1: نمیدونین آخه وقتی بیشتر از 1000 ساعت فقط MP2 بزنین چقدر ذوق مرگ میشین وقتی می بینین انقد خفن داره سری بر می گرده :crying1:

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
شرمنده ولی اگه داستان سری مکس پین رو درجه 1 بدونیم داستان RDR و GTA IV درجه 4 ـن LA Noir هم سازندش R* نبود . ناشرش بود . تو داستان دخالتی نداشت
شرم واسه چی ؟؟؟

با نظرت مخالفم چون داستان Red Dead و Gta iv رو انقدر قوی میدونم که فاصلشون رو در این حد نمیدونم . بحث ناشر و سازنده هم نبود اینجا . من منظورم مجموعه ی بازیهای راکستار بود ! واسه اصلاعات بد نیست بدونی که اعضای راکستار در ساخت La noire به Team bondi کمک میکردن !

The Reapér

کاربر سایت
Jun 25, 2008
654
نام
آرش
منم فکر می کنم دقیقا همینطوریه نوید جان. کاورینگ تو بازی الزامی نیست مثلا مثل یه بازی عین Gears. یه چیزی تو مایه های Uncharted و ایناست و حالت کاملا اختیاری داره. به نظر من اون پرش های معروف مکس و اون بولت تایم فوق العاده اصلا جایی برای کاور گرفتن نمیذاره:D
البته تا بازی نیاد که معلوم نمیشه دقیقا اینجوری باشه یا نه ولی من فکر می کنم بازی رو بدون سنگر گرفتن هم به راحتی میشه پیش برد و فقط برای تنوع به بازی افزوده شده.
نگران داستان بازیم فقط :D گیم پلی بازی فوق العادست گرافیک و فیزیک بازی هم = WTF :D
اتفاقا نگران تنها چیزی که نباید باشی همین داستان هست فرهود:D داستان بازی های اخیر *R برات کافی نبوده تا ایمان بیاوری؟:D

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
با نظرت مخالفم چون داستان Red Dead و Gta iv رو انقدر قوی میدونم که فاصلشون رو در این حد نمیدونم . بحث ناشر و سازنده هم نبود اینجا . من منظورم مجموعه ی بازیهای راکستار بود ! واسه اصلاعات بد نیست بدونی که اعضای راکستار در ساخت La noire به Team bondi کمک میکردن !

نه تو داستان بازی . تو موارد دیگه . داستان Base ـه یه همچین بازی ـیه . اول داستان رو طراحی می کنن بعد میرن سراغ بقیه قسمت ها . یعنی اول اولویت نوشتن داستانه .

اتفاقا نگران تنها چیزی که نباید باشی همین داستان هست فرهود:biggrin1: داستان بازی های اخیر *R برات کافی نبوده تا ایمان بیاوری؟:biggrin1:

اونا در حد ِ خودشون خوب بودن . ولی MP یکی از بهترین داستان های تاریخ رو داره :D قابل مقایسه نیست :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر