Max Payne 3 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
امروز متوجه يك موضوعي شدم.

اين عكس رو ببينيد كه براي MP3 هست:

21b1375d764601a8451337d12bf796ac.jpg

حالا اين عكس رو براي MP2 ببينيد :

maxpayne2.jpg

تمام لباس و حتي كراوات مكس در نسخه سوم مو نمزينه با نسخه دوم. جالب اينجاست عكس MP3 دقيقا به نظرم تو آپارتمان مكس تو MP2 هست . آيا Rockstar فلش بك ها رو حتي تا Max Payne 1,2 برده ؟

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
دوستان کسی خبر داره تو ساخت شماره سوم مکس پین از افراد ایرانی هم استفاده شده یا نه ؟!

اگه اشتباه نکنم کارگردان شماره دومش نوید خوانساری بود .

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,885
نام
صابر
دوستان کسی خبر داره تو ساخت شماره سوم مکس پین از افراد ایرانی هم استفاده شده یا نه ؟!

نه عزیز من ایرانی کجا بود توی افریقا (برزیل ) :d:d
بتل فیلد اومد یه چیزی گفت که تهران هم جزو مپ های بازی هست حالا من هر تاپیکی میرم برای هر بازی میگه ایرنی هم هست :)):))

یارو پرسیده بود که MW3 توی ایران اتفاق میافته :d=)):|:))/:):((:-/:(/:)=)):))
اسپم شد بگذریم
اینطور که گفته شده این عنوان امکان داره که تو ی E3 رونمایی بشه که البته من بعید میدونم :(
ویرایش
خیلی ببخشید من منظور شما رو بد فهمیدم
اینطور که گفته شده نوید خان روی یه پروژه ی دیگه داره کار میکنه همون بازی انقلاب و در مکس 3 هیچ نقشی نداره

آخرین ویرایش:

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,890
نام
سهیل
بتل فیلد اومد یه چیزی گفت که تهران هم جزو مپ های بازی هست حالا من هر تاپیکی میرم برای هر بازی میگه ایرنی هم هست :)):))

اسپم شد بگذریم

اینطور که گفته شده این عنوان امکان داره که تو ی E3 رونمایی بشه که البته من بعید میدونم :(
منظور دوستمون کشور ایران نیست . میگه کسی از سازندگانش ایرانی هستن یا نه ، همین !:)

اصلا خوندی پستو ؟:d

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا

اسپم شد بگذریم

دوست عزیز شما که خبرنگاری ماشالله اطلاعاتتون بالاست این سوال من رو جواب بدید که استفاده از یه شخص ایرانی تو تیم سازنده بازی مثلا به عنوان کارگردان یا هر چیزه دیگه

چه ربطی به آفریقا - برزیل یا .... داره ؟!

موندم اگه این شکلک هارو نمیزاشتن امثال شما چجوری میخواستن ابراز احساسات کنن!

واقعا متاسفم.

من نمیدونم شما اصلا با کی کار داری !؟ یاده خاطره هات میفتی پست من رو نقل قول میکنی میای درباره بتل فیلد میگی...

کاشکی حداقل یه جواب قابل قبول و منطقی هم به سوال من میدادی ...

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,885
نام
صابر
دوست عزیز شما که خبرنگاری ماشالله اطلاعاتتون بالاست این سوال من رو جواب بدید که استفاده از یه شخص ایرانی تو تیم سازنده بازی مثلا به عنوان کارگردان یا هر چیزه دیگه

چه ربطی به آفریقا - برزیل یا .... داره ؟!

موندم اگه این شکلک هارو نمیزاشتن امثال شما چجوری میخواستن ابراز احساسات کنن!

واقعا متاسفم.

من نمیدونم شما اصلا با کی کار داری !؟ یاده خاطره هات میفتی پست من رو نقل قول میکنی میای درباره بتل فیلد میگی...

کاشکی حداقل یه جواب قابل قبول و منطقی هم به سوال من میدادی ...
اولا ببخشید من پست شما رو با دقت نخوندم :">
درضمن من اون شکلک ها رو برای شما نذاشتم که خوب پس منو بخون گفتم یارو درضمن شما نمیخواد برای من متا سف باشی
من با کسی کاری ندارم و از بس این خاطره ها شیرینه و کسانی که درک بالایی دارند میفهمم

جواب سوالتم توی پست بالا دادم به هر حال شرمنده ;)
درضمن شما که این همه تاسف میخوری ( باعث میشه ادم پیر بشه;) ) اسم Max Payne رو توی امضات درست کن;)

hadiPC

کاربر سایت
Aug 8, 2007
342
نام
hadi

دوست عزیز
اقای خوانساری کارگردان صدا گذاری بازی رو بر عهده داشتن;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر