Max Payne 3 | PC

max-payne-3-image.jpg

بخش 1) اطلاعات بازی:

Developer: Rockstar Vancouver
Publisher: Rockstar Games
Genre: Third Person Shooter - TPS
Platform: PC/PS3/Xbox 360
Release Date: June 01, 2012

بخش 2) لینکها:

GameSpot
Rockstar
تصاویر بازی

تاپیک مشکلات بازی

بخش 3) توضیحات:

بدون شک بازی Max Payne جز آن بازیهاییست که در زمان خود انقلابی عظیم به پا کرد.
سیستم Bullet Time (به اصطلاح صحنه آهسته) نوآوری بزرگ این بازی به حساب می آمد.
بعد از گذشت نزدیک به 7 سال از انتشار نسخه دوم بار دیگر مکس پین باز خواهد گشت، اما نه این بار توسط سازندگان خوش ذوق خود یعنی Remedy، بلکه این بار توسط شعبه ونکور کمپانی Rockstar که پیش از این سابقه ساخت بازی جذابی همچون Bully را در کارنامه خود دارد.

ماجرای مکس پین 3 در این قسمت 12 سال پس از حوادث شماره دوم اتفاق می افتد، که در آن مکس نسبت به درستکاری بد گمان تر شده است. (به دلیل حوادث تلخی که در گذشته برایش اتفاق افتاد). همچنین مکس برای یک خانواده ثروتمند در سائوپائولوی برزیل کار می کند.

در حال حاضر جزئیات دقیقتری از بازی فاش نشده است و باید تا زمان عرضه بازی که بنا بر قول سازندگان سه ماهه ابتدایی سال 2011 است صبر کرد.

System Specifications (Minimum - Maximum hardware tested at time of release)

Operating System:
Windows 7 32/64 Service Pack 1, Windows Vista 32/64 Service Pack 2, Windows XP 32/64 Service Pack 3

Processor:
Intel Dual Core 2.4 GHZ - i7 3930K 6 Core x 3.06 GHZ / AMD Dual Core 2.6 GHZ - FX8150 8 Core x 3.6 GHZ

RAM:
2GB - 32GB

Video Card:
NVIDIA® 8600 GT 512MB VRAM – NVIDIA® GeForce® GTX 680 2GB VRAM / Radeon HD 3400 512MB VRAM - Radeon HD 7970 3GB VRAM

Sound Card:
100% Direct X 9.0 compatible – Direct X 9.0 compatible supporting Dolby Digital Live

HDD Space:
35 GB

آخرین ویرایش:

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
خب این هم پاسخ راکستار در مورد عرضه بازی مکس پین برای سیستم عامل های موبایل سیمبین و ویندوز فون :

2802cade0464.jpg

این بازی فقط برای IOS (که اومده) و اندروید عرضه میشه متاسفانه.

دوستان کسی می دونه چه جوری میشه نسخه اوریجینال بازی رو تهیه کرد ؟
من یه جا رو میشناسم ولی متاسفانه دلار گرون شده و یه بازی خیلی گرون و حدود 140 تومن درمیاد.

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
خب همونطور که انتظار داشتم ، راکستار جواب ایمیلم رو داد اما پاسخ سوالم رو نه.

همونطور که می دونید توی مکس پین 2 در حالت سخت اگه بازی می کردید ، Mona Sax زنده می موند. خیلی ها و از جمله خود من سوال برام پیش اومده بود که آیا او در مکس پین 3 حضور داره یا نه که این رو از راکستار پرسیدم. در سه مرحله. دو بار در سایتش و آخرین بار به وسیله ایمیل.

Mona.jpg
پاسخ راکستار رو که برام ایمیل کرده بود در عکس زیر ببینید :

97d404b61192.jpg

همونطور که خودتون می بینید ، در جواب گفته شده که نمی تونن جزئیات بازی رو آشکار کنند و می ترسند که جوابی نداشته باشند و پاسخ سوال من رو موکول کردند به Asked & Answered بعدی متاسفانه

omvocational

When you make sth no one hates,no one loves it
گرافیست سایت
May 16, 2008
289
نام
omid
تیزر تبلیغاتی بازی برای تلویزیون... حتماً ببینید، موسیقیش فوق العادست.
Max Payne 3 Official TV Commercial - YouTube

یک چیزی : حالم ازین بچه گیمیر هایی که همش میان زیر تریلر ها و عکس های مکس پین می نویسن GTA V بهم می خوره...

آخرین ویرایش:

hessam72

کاربر سایت
Nov 11, 2007
192
نام
حسام
max payne تو زمان خودش گرافیک قوی داشت،یادمه با savage 4 16Mb زوری میشد بازی کرد اما TNT2 32Mb جواب میداد
اما به نظرم این داستانش بود که موندگارش کرد تا تکنیک گرافیکیش(دقیقا متضاد بازی های امروزی)
امیدوارم این رویه رو حفظ کنه...

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
max payne تو زمان خودش گرافیک قوی داشت،یادمه با savage 4 16Mb زوری میشد بازی کرد اما TNT2 32Mb جواب میداد
اما به نظرم این داستانش بود که موندگارش کرد تا تکنیک گرافیکیش(دقیقا متضاد بازی های امروزی)
امیدوارم این رویه رو حفظ کنه...

درسته. اتفاقا من با TNT2 32Mb بازیش کردم.
به نظر من داستان موفقش کرد و بولت تایم. گرافیک هم تاثیر گذار بود اما همون سال بازی هایی بود مثل ولفنشتاین یا ترسناک ترین بازی ای که من تا به امروز انجام دادم و ولی ناکام موند به اسم آندایینگ که گرافیک خیلی خوبی داشتند و مکس پین یه مقدار نسبت به اونها کم میاورد از نظر گرافیک.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر