MAX PAYNE 1+2 توسط Remedy ریمیک خواهند شد

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,188
نام
∂αнмα
Max-Payne.jpg

طی یک خبر ناگهانی رمدی خبر از ساخت ریمیک نسخه اول و دوم MAX PAYNE توسط موتور خانگی خودش Northlight را داد . راکستار همچنان مالک سری هستش و با رمدی همکاری خواهد کرد . بازی فعلا در مراحل اولیه ساخت هستش و قرار برای کنسول های نسل نهم و PC منتشر بشه

Remedy Entertainment Enters Agreement with Rockstar Games for New Max Payne 1&2 Project - Remedy investors

===================================
@Ludens

استودیوی رمدی به‌طور غافلگیرکننده‌ای از ریمیک شدن نسخه‌های اول و دوم سری Max Payne با همکاری راکستار گیمز برای نسل جدید خبر داد. با بازی‌سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

طبق اطلاعات منتشر شده، استودیوی Remedy Entertainment وظیفه توسعه این ریمیک را بر عهده دارد و راکستار نیز بودجه پروژه را تأمین می‌کند و در نقش ناشر ظاهر می‌شود. طبق اعلام رمدی، تولید این پروژه مشابه با بازی‌های AAA این استودیو پیش می‌رود و همچنین سازندگان برای ساخت آن، از انجین داخلی خود یعنی Northlight بهره می‌برند.

سم هاوسر، موسس شرکت Rockstar در مورد این ریمیک گفته: «هنگامی که دوستان قدیمی‌مان در رمدی بابت ریمیک کردن بازی‌های اوریجینال مکس پین به سراغ ما آمدند، بسیار هیجان‌زده بودیم. ما طرفداران بزرگ آثاری هستیم که رمدی طی سال‌های اخیر خلق کرده است و نمی‌توانیم منتظر بمانیم تا ورژن‌های جدید مکس پین را تجربه کنیم.»

ترو ویرتالا، مدیرعامل رمدی نیز اعلام کرده که تیم سازنده در نظر دارد تا «داستان، اکشن و اتمسفر بازی‌های اوریجینال مکس پین را با روش‌های جدید» به بازیکنان باز گرداند. در حال حاضر جزئیات بیشتری از این پروژه در دسترس نیست، اما به‌نظر می‌رسد که با یک ریمیک کامل از این عناوین محبوب طرف هستیم.

ریمیک بازی‌های Max Payne و Max Payne 2: The Fall of Max Payne در زمان نامشخصی برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس|اس منتشر خواهد شد.

آخرین ویرایش:

SixBox

کاربر سایت
Mar 24, 2022
409
حتی معلوم نیست در مرحله کانسپت هستن یا خیر

2023 هم بعیده و همین پروژه هایی که دارن تاخیر نخوره خیلی حال دادن :D

گویا دوتا عنوان مولتی پلیر داره رمدی . فکر میکنم این خبر ریمیک مکس پین بعد از مدتی دیگه تب و تاب ش بخوابه کسی سراغ ش رو نگیره حالا حالا ها

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,057
نام
سهند
خبر خوبی هست ولی نمی دونم چرا همه دارند رو میارند به ریمیک !!! خلاقیت خشک شده . شماره جدید یا بازی جدید (آی پی جدید)

یا خلاقیت خشک شده یا ریسک پذیری استدیوها کاهش یافته که می ترسند آی پی جدید خلق کنند و کلی هزینه اما در نهایت شکست بخورند
دقيقا . البته انسانها هم هرسال دارن تنبل تر ميشن

• Like
Reactions: Taha75

InAnyCase

کاربر سایت
Feb 24, 2022
53
دقيقا . البته انسانها هم هرسال دارن تنبل تر ميشن
ربطی نداره. شما برای اینکه بترکونید باید آدم درست در زمان درست باشید. سم لیک یکی از این آدم ها بود. یه زمانی وقتی iphone 4 میومد به نسبت نسخه قبلی، واقعا پیشرفت و تفاوت احساس میشد. اما الان iphone 13 میاد با 12 عملا هیچ فرق محسوسی نداره. حتی محض تنوع جای دوربین ها هم عوض نشده. =P~ این تقصیر کسی نیست! اقتضای زمان اینطوری هست. تو دنیای گیم هم دهه 90 میلادی و دهه 00 میلادی یه عصر طلایی بود. نسخه جدید که جای خود، DLC میدادن کلا بازی رو متحول میکرد!! الان دیگه خیلی از ایده ها رو شده. حتی میازاکی که اومد تو دوره ای که دنیای گیم به تکرار افتاده بود تحول و انقلاب ایجاد کرد الان در دهه 2020 خودش داره به سیکل تکرار میافته. همین رو میشه در مورد دنیای فیلم، موسیقی و... هم گفت.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,057
نام
سهند
ربطی نداره. شما برای اینکه بترکونید باید آدم درست در زمان درست باشید. سم لیک یکی از این آدم ها بود. یه زمانی وقتی iphone 4 میومد به نسبت نسخه قبلی، واقعا پیشرفت و تفاوت احساس میشد. اما الان iphone 13 میاد با 12 عملا هیچ فرق محسوسی نداره. حتی محض تنوع جای دوربین ها هم عوض نشده. =P~ این تقصیر کسی نیست! اقتضای زمان اینطوری هست. تو دنیای گیم هم دهه 90 میلادی و دهه 00 میلادی یه عصر طلایی بود. نسخه جدید که جای خود، DLC میدادن کلا بازی رو متحول میکرد!! الان دیگه خیلی از ایده ها رو شده. حتی میازاکی که اومد تو دوره ای که دنیای گیم به تکرار افتاده بود تحول و انقلاب ایجاد کرد الان در دهه 2020 خودش داره به سیکل تکرار میافته. همین رو میشه در مورد دنیای فیلم، موسیقی و... هم گفت.
دقيقا اينم درسته . الان هر بازي جديد كه مشغولش ميشي احساس ميكني تجربه ي جديدي قرار نيست بهت اضافه بشه . أين بده

آخرین ویرایش:

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
1,000
نام
Ahmad
اینکه بالا رفتن هزینه های ساخت بازی های تریپل A باعث شده که ریسک پذیری در این نوع بازی ها کمتر بشه تا حدی درسته.ولی نمیشه اون رو به کل صنعت تعمیم داد.عناوین مستقل کم نیستن که با هزینه کم پر از نوآوری هستن.نمونش Sifu ,Ori,Hades و...در مورد پیشرفت هم باید تخصصی و مورد به مورد بررسی و سطح توقعات رو هم لحاظ کرد.برای کسی که استفاده خیلی تخصصی از آی فون میکنه،دوربین 13 مهم میشه.ولی واسه یه یوزر ساده طبق گفته شما نه چندان(البته مثال آی فون خیلی مناسب بحث گیم نیست به هر حال) .یه مثال بزنم.رسوندن نمره 5 به 12 برای دانش آموز آسون تر هست تا 11 به 18 .در حالی که پیشرفت عددی هردو 7 واحده.سال هاست تو بحث نویسندگی و فیلم نامه نویسی هم میگن که داستان ها تموم شدن.جزئیات و نحوه بیان محور تمرکز شده.خوب طبیعیه.توقع یه گیمر در سال 1998 قابل مقایسه با سال 2022 نیست .نمیشه گفت چون در همه بازیهایی که اسلحه داره خشاب عوض کردن داریم و نشونه گیری و شلیک پس به تکرار رسیدیم.
درسته الدن رینگ در مبارزات از بخش زیادی از هسته چند بازی قبلی میازاکی استفاده میکنه.ولی همین ترکیب هنرمندانه و خلق یه عنوان Open World یه کار نوآورانه و فوق العاده هست.در ضمن عنوانی مثل سکیرو یه کار کاملا جدید و خوش رنگ و بو هست.کسی که در کارهای استاد غرق شده باشه میدونه که حتی عناوین به ظاهر شبیه(مثل سه تا دارک سولز) هم هر کدوم امضای خودشون رو دارن.

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,832
دوستان توجه داشته باشن که 22 سال پیش زمانی این بازی رو تجربه کردن و اونطور در لذت بازی غرق شدن که شاید 11 سالشون بوده یا بعضا 8 سالشون بوده و الان این ریمیک رو بذاری جلوی مرد ۳۸ ساله ، ری اکشنش متفاوت میشه .

به شرطی این ریمیک خوبی میشه که بازسازی فرم به فرم نباشه و بازی رو از هر طرف داستانی ، گیمپلی و تنوع مراحل گسترش بده .

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
1,000
نام
Ahmad
دوستان توجه داشته باشن که 22 سال پیش زمانی این بازی رو تجربه کردن و اونطور در لذت بازی غرق شدن که شاید 11 سالشون بوده یا بعضا 8 سالشون بوده و الان این ریمیک رو بذاری جلوی مرد ۳۸ ساله ، ری اکشنش متفاوت میشه .

به شرطی این ریمیک خوبی میشه که بازسازی فرم به فرم نباشه و بازی رو از هر طرف داستانی ، گیمپلی و تنوع مراحل گسترش بده .
42 سالمه الان.
بعضی عناوین هیجان انگیز دهه نودمیلادی برای من:,,Aladdin,Golden Ax,Tomb Raider,Streets of Rage, Mortal Kombat 2 ,Shinobi

چند برابر اون هیجان رو واسه ........Read Dead,Arkham City,Sekiro داشتم.

مثل بنجامین باتن نباشم صلوات

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
42 سالمه الان.
بعضی عناوین هیجان انگیز دهه نودمیلادی برای من:,,Aladdin,Golden Ax,Tomb Raider,Streets of Rage, Mortal Kombat 2 ,Shinobi

ای ول. بزرگتر از منم هست.
من تو 20 سالگی بازی کردم.

واقعا چه خاطره شیرینی بود.
یه بار تا تهش بازی کردم. هلیکوپتر رو دیر اقدام کردم و چون بد موقعی سیو کرده بودم مجبور شدم کلا بازی رو از اول برم. چون فقط یه دونه سیو داشتم.

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
1,000
نام
Ahmad
ای ول. بزرگتر از منم هست.
من تو 20 سالگی بازی کردم.

واقعا چه خاطره شیرینی بود.
یه بار تا تهش بازی کردم. هلیکوپتر رو دیر اقدام کردم و چون بد موقعی سیو کرده بودم مجبور شدم کلا بازی رو از اول برم. چون فقط یه دونه سیو داشتم.
از من خیلی بزرگتر هم هست.تا 53 میدونم داریم.
ایشالا روحیه و دلها جوون باشه.سن رو که کاریش نمیشه کرد.ماشین زندگی ترمز نداره.

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,832
42 سالمه الان.

معمولا وقتی مجردی باشی اینجوریه روح و روانت در آرامشه

زن که میگیری تا یه ساعت میخوای بازی کنی زنه سرش درد میگیره ، میگه صداش زیاده ، هدست بذاری باز یه مدل دیگه اینبار حوصلش سرمیره و اگر بازی نکنی باید سریال ترکیه ای لبنانی ببینی و اگر نخوای سریال ببینی بگی برم بیرون یه هواییی بخوری زنه میگه کجایی سه ساعته من رو تنها گذاشتی کلا دیونه خونس.
کلا تا مجردی راحتی بعدش سخته .

آخرین ویرایش:

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
1,000
نام
Ahmad
معمولا وقتی مجردی باشی اینجوریه روح و روانت در ارامشه

زن که میگیری تا یه ساعت میخوای بازی کنی زنه سرش درد میگیره ، میگه صداش زیاده ، هدست بذاری باز یه مدل دیگه اینبار حوصلش سرمیره و اگر بازی نکنی باید سریال ترکیه ای لبنانی ببینی و اگر نخوای سریال ببینی بگی برم بیرون یه هواییی بخوری زنه میگه کجایی سه ساعته من رو تنها گذاشتی کلا دیونه خونس.
کلا تا مجردی راحتی بعدش سخته .
در هر دو حالت مجردی و متاهلی گیمر موندم.البته تفاوت رفتار و عملکرد در ارتباط با هر چیزی از جمله گیم در بازه های مختلف زمانی متفاوته و مثلا الان بنده با 20 سال پیش یکی نیست.
الان وقت کمتری واسه گیم میگذارم ولی کماکان گیمر هستم.
کلا بستگی به این داره که چجوری زندگی کنی و انتخاب ها و اولویت هات چی باشه. البته شانس هم بی اثر نیست.شما گیمر هم نباشی اگر سراغ فرد مناسب خودت نری مشکل پیدا میکنی.
دوستی دارم که متاهله و با دوتا بچه کاملا به برنامه های شخصیش هم میرسه.از اون طرف آدم مجرد هم هست دور و برم که اونقدر بد زندگی کرده و میکنه که کلا برنامه ای واسه خودش نداره.
در ضمن گیم شده بخشی از روح و تفکر و ....واسه من.انرژی مثبتی که ازش میگیرم در عمل فیزیکی گیمینگ خلاصه نمیشه.مثل رمانی که سالها پیش خوندی ولی کماکان باهاته و آرزویی که گاهی ناخود آگاه بهش میندیشی.بارها شده که مثلا دو هفته اصلا گیم نزدم.ولی حتی یه روزم نشده که گیم از ذهنم پاک شده باشه.
عذر خواهی میکنم از دوستان بابت آف تاپیک
این بحث ها شاید بیشتر مناسب انجمن پیرها بود.

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,832
در هر دو حالت مجردی و متاهلی گیمر موندم.البته تفاوت رفتار و عملکرد در ارتباط با هر چیزی از جمله گیم در بازه های مختلف زمانی متفاوته و مثلا الان بنده با 20 سال پیش یکی نیست.
الان وقت کمتری واسه گیم میگذارم ولی کماکان گیمر هستم.
کلا بستگی به این داره که چجوری زندگی کنی و انتخاب ها و اولویت هات چی باشه. البته شانس هم بی اثر نیست.شما گیمر هم نباشی اگر سراغ فرد مناسب خودت نری مشکل پیدا میکنی.
دوستی دارم که متاهله و با دوتا بچه کاملا به برنامه های شخصیش هم میرسه.از اون طرف آدم مجرد هم هست دور و برم که اونقدر بد زندگی کرده و میکنه که کلا برنامه ای واسه خودش نداره.
در ضمن گیم شده بخشی از روح و تفکر و ....واسه من.انرژی مثبتی که ازش میگیرم در عمل فیزیکی گیمینگ خلاصه نمیشه.مثل رمانی که سالها پیش خوندی ولی کماکان باهاته و آرزویی که گاهی ناخود آگاه بهش میندیشی.بارها شده که مثلا دو هفته اصلا گیم نزدم.ولی حتی یه روزم نشده که گیم از ذهنم پاک شده باشه.
عذر خواهی میکنم از دوستان بابت آف تاپیک
این بحث ها شاید بیشتر مناسب انجمن پیرها بود.
بله درسته از یه سنی به بعد بخاطره مشغله بیشتر و البته متعهل شدن نمیتونی مثل قبل وقت بذاری برای بازی مثلا بعد ازدواج بهترین روابط هم احتیاج به زمانی داره که اون رابطه شکل پیدا کنه که این خودش زمان قابل توجهی ازت میگیره .

20 سال پیش که مکس پین بازی میکردی فکرت فقط همون بازی بود ولی الان حتی روزی که وقتت آزاده باشه، فکرت چندین جای دیگه مشغوله . حتی اگر ادم تحصیل کرده و موفقی تو زندگی باشی و همه چیزت روی برنامه باشه همین موفقیت زمان ادم رو میگیره

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,875
نام
مهراد
بله درسته از یه سنی به بعد بخاطره مشغله بیشتر و البته متعهل شدن نمیتونی مثل قبل وقت بذاری برای بازی مثلا بعد ازدواج بهترین روابط هم احتیاج به زمانی داره که اون رابطه شکل پیدا کنه که این خودش زمان قابل توجهی ازت میگیره .

20 سال پیش که مکس پین بازی میکردی فکرت فقط همون بازی بود ولی الان حتی روزی که وقتت آزاده باشه، فکرت چندین جای دیگه مشغوله . حتی اگر ادم تحصیل کرده و موفقی تو زندگی باشی و همه چیزت روی برنامه باشه همین موفقیت زمان ادم رو میگیره
مکس پین تفاوتش با بازی های دیگه اینکه از 17 سال پیش که بازیش کردم همچنان تو فکرشم. اون زمان تو فکر درک دیالوگ هاش و صدای خاص مکس پین، سال های بعدش به تجربه دوباره ش و سال های بعد ترش به تجربه ش به صورت H‌D و بعدتر فکر به نسخه جدیدش و همزمان فکر به تجربه ش با نهایت کیفیت... فرق داره با بازی های دیگه. نمیشه بهش فکر نکرد.

همچنان اما امیدوارم امیدوارم انجین نورث لایت اون شدت فیزیک جالب بازی که طرف با تیر اسلحه میبردم لای در آسانسور در نسخه ریمیک وجود داشته باشه.

آخرین ویرایش:

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,832
مکس پین تفاوتش با بازی های دیگه اینکه از 17 سال پیش که بازیش کردم همچنان تو فکرشم. اون زمان تو فکر درک دیالوگ هاش و صدای خاص مکس پین، سال های بعدش به تجربه دوباره ش و سال های بعد ترش به تجربه ش به صورت H‌D و بعدتر فکر به نسخه جدیدش و همزمان فکر به تجربه ش با نهایت کیفیت... فرق داره با بازی های دیگه. نمیشه بهش فکر نکرد.

همچنان اما امیدوارم امیدوارم انجین نورث لایت اون شدت فیزیک جالب بازی که طرف با تیر اسلحه میبردم لای در آسانسور در نسخه ریمیک وجود داشته باشه.
من خودم عاشق این بازیم هنوزم موزیکاش ، صحبت کردنای مکس پین و کلا بازی هنوز از یادم نرفته ولی درکل این یه چیز شخصی و سلیقه ای هست .
بنظرم اگر این بازی (ریمیک) یه بازسازی همه جانبه باشه عالیه

• Like
Reactions: Taha75

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر